چرا نمی توانید HBO حداکثر پشتیبانی از 4K, HDR زمانی که Netflix و دیزنی به علاوه می توانید ؟ - CNET

کردم طرفداران می خواهند ما 4K HDR. HBO اگر شما یک جدیدتر تلویزیون است که با پشتیبانی از رزولوشن 4K و محدوده د

توسط SALAMNEWWS در 29 خرداد 1399
Cersei Lannister

کردم طرفداران می خواهند ما 4K HDR.

HBO

اگر شما یک جدیدتر تلویزیون است که با پشتیبانی از رزولوشن 4K و محدوده دینامیکی بالا, شما احتمالا می خواهید برای به حداکثر رساندن پتانسیل خود را. ساده ترین راه این است که به جریان واقعی 4K HDR تصویری از یک برنامه مانند Netflix, دیزنی Plus, آمازون نخست, Vudu و یا تلویزیون اپل. هر یک از این منابع می تواند به شما زرق و برق دار, punchy, تصاویری که شما را علاقه داشتن به تلویزیون درخشید. مطمئن Netflix اتهامات $15.99 یک ماه برای امتیاز -- $3 بیش از غیر 4K طرح-اما با مجموعه ای وسیع از 4K HDR و Dolby Vision محتوای تصویری پیشرفته مثل من با کمال میل پرداخت. همان می رود برای افرادی که خود را خوب سیستم های صوتی است که پشتیبانی از Dolby Atmos صدای فراگیر.

HBO حداکثراین سرویس جدید که راه اندازی در هفته گذشته در $14.99 یک ماه را ارائه نمی کند هر 4K HDR یا Atmos محتوا در تمام, و من فکر می کنم این یک فرصت از دست رفته. مدیران در HBO حداکثر تصدیق آن کمبود: 4K HDR است "فوق العاده اولویت بالا" گفت: Andy Forssell محصول رئیس HBO حداکثر در یک مصاحبه با روز آن را راه اندازی. او گفت: تصمیم گیری در یک موضوع از اولویت ویژگی های خاص بیش از دیگران در طول فرآیند توسعه. "فقط می دانم آن را سخت حساب دیفرانسیل و انتگرال. در پایان ما رو به حق تماس, و من فکر می کنم ما حق تماس برای راه اندازی."

"4K, HDR, Dolby Vision, HDR10 Plus و Dolby Atmos در ما نقشه راه" سخنگوی HBO حداکثر گفت: اما نه او و نه Forssell را مشخص کنید که کسانی پیشرفته فرمت های صوتی و تصویری در دسترس خواهد بود.

ادامه مطلب: HBO حداکثر نقد و بررسی: از 10 ، 000 ساعت از تلویزیون و فیلم, اما هنوز هم ناقص

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: HBO Max: چگونه به آن را دریافت

4:24

در حال حاضر HBO حداکثر ویدئو با کیفیت HD با استاندارد محدوده دینامیکی در حال حاضر و بهترین صدا با کیفیت Dolby Digital 5.1. که همان HBO در حال حاضر HBO Go و کانال HBO شما می توانید از شرکت کابل خود را. در تجربه من جریان HBO در حال حاضر در طول سال آن HD خوب به نظر می رسد در بیشتر قسمت ها اما هیچ HD می توانید بازی واقعی 4K, HDR, به خصوص در یک تلویزیون خوب.

gotlongnightdany

بازی تاج و تخت' این شب طولانی به نظر می رسد خیلی بهتر در 4K HDR.

HBO/هلن اسلون

پایین ترین نقطه برای HBO کیفیت جریان در آمد بازی تاج و تخت فصل نهایی با یک قسمت به نام شب طولانی, همچنین شناخته شده به عنوان نبرد Winterfell. گرفتار تصویری آثار و blotches گم تاریکی خیلی از قسمت بد نگاه. و من تنها کسی که متوجه -- "بیش از حد تاریک" شکایت ناشی کاملا به هم بزنید و من حتی به مردمی مشاوره در نحوه تنظیم تلویزیون خود را برای جبران کند.

سریع به جلو به دسامبر سال گذشته زمانی که Blu-ray در 4K HDR. به نظر می رسد دیدنی و جذاب است. مقایسه این دو در اواخر مدل, HDR, 4K تلویزیون در نظرمن بالا-محدوده دینامیکی نسخه تمیز کننده متمایز تر از پاپ و فقط یک درمان برای چشم است.

بله برخی از این تفاوت می توان به این واقعیت است که من از تماشای یک دیسک Blu-ray می برند اما در تجربه من با دیگر 4K, HDR, جریان, خدمات, که یک عامل بزرگ. 4K, HDR در آیتونز, Vudu و Netflix بکشد می تواند نگاه فقط به عنوان خوب به عنوان Blu-ray و لیگ بهتر از غیر 4K, غیر-HDR نسخه.

فراتر از بازی تاج و تخت و سایر اخیر HBO عناوین HBO مکس مجموعه عظیمی از فیلم ها واقعا می تواند به نفع. عناوین که در دسترس هستند در جای دیگر در 4K HDR عبارتند از:

  • Joker
  • 2001: یک اودیسه فضایی
  • Blade Runner: The Final Cut
  • در تعجبم که زن
  • ستاره متولد شده است (2018)
  • The Wizard of Oz (1939)

بسیاری از کسانی که به ضرب گلوله کشته و تسلط در, HDR, 4K (یا بالاتر) اما برخی مانند سال 2001 و جادوگر شهر از دریافت اسراف 4K HDR remasters با استفاده از فیلم اصلی و مثل بازی تاج و تخت فصل 8 نگاه کنید خیلی بهتر از نسخه های HD.

البته وجود دارد مقدار زیادی از مسائل در HBO Max که نمی توانید از 4K درمان (من به دنبال شما دوستان). و شاید وارنر می خواهد برای ادامه به بهره مندی از 4K, HDR, خرید و اجاره جدیدتر 4K عناوین مانند Joker در خدمات دیگر. در ضمن هزینه آن یک استودیو پول به remaster, مسن, مطالب, مانند HBO کلاسیک سوپرانوها و سیم به 4K.

joker-14104r-high-res-jpeg-promo

شما می توانید اجاره بذله گو در 4K, Dolby Vision و Dolby Atmos در اپل و Vudu اما نه در HBO حداکثر.

Niko Tavernise

اما برای بخشی از من, من دوست دارم به همان اندازه 4K HDR که ممکن است در جریان است. و به عنوان یک نسبتا گران قیمت سرویس HBO حداکثر تیراندازی خود را در پا نه از جمله آنجا که می تواند در راه اندازی. دیزنی به علاوه مخالف داستان: در راه اندازی آن ارائه ستارگان مارول و پیکسار فیلم و همچنین به عنوان اصل مثل این Mandalorianدر 4K, Dolby Vision و Dolby Atmos. در نیمی از قیمت HBO حداکثر.

خط پایین است ؟ فیلم اخیر HBO نشان می دهد مانند بازی تاج و تخت, Westworld (که محدود است-نسخه 4K Blu-ray) و مراقبان (4K Blu-ray آمدن ژوئن 2) تعلق دارند در HBO حداکثر در حداکثر کیفیت. زمانی که بزرگ حداکثر عناوین مانند فانوس سبز و به اسنایدر برش در نهایت ضربه, من امیدوارم که من قادر خواهید بود به تماشای آنها را در 4K HDR.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب