a-level 'chaos' risks widening north-south divide, regional leaders warn

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ا

توسط SALAMNEWWS در 24 مرداد 1399

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

تقسیم شمال به جنوب می تواند با تغییرات بحث برانگیز در درجه بندی سطح A، رهبران منطقه و مردم را به شدت افزایش می دهد، رهبران و مردم در این زمینه هشدار داده اند، پس از آن که ظهور کرد که مردمک از زمینه های نامناسب شده بود با پایین آوردن نمرات ضربه.

دانشجویان مناطق فقیرتر بیشتر احتمال داشت که نتایج پیش بینی شده خود را که توسط تنظیم کننده Ofqual در مقایسه با همتای ثروتمندتر خود کم ارزش تر شده است، ارقام نشان داده شده در روز پنجشنبه دیده می شود.

نسبت بالاتر شمال از مناطق محروم چنین باعث نگرانی که درجه بندی امسال در نهایت خلیج در حال رشد در حال حاضر با جنوب شرقی انگلستان گسترده تر.

هنری موریسون، مدیر مشارکت نیروگاه شمالی می گوید: «ما نگران این یم که الگوریتم Ofqual به خوبی ممکن است اختلاف های منطقه ای را در هم آمیده باشد.

امتحانات در سراسر انگلستان به دلیل ویروس کوروناویروس در تابستان امسال لغو شد و الگوریتمی برای محاسبه نتایج امسال بر اساس نمرات پیش بینی شده، کار قبلی و عملکرد تاریخی مدارس و کالج ها طراحی شده بود.

نتیجه این شد که دانش آموزان از موسسات ی که قبلاً کم کاری می کردند - اغلب در مناطق فقیرتر- بیشتر احتمال دارد که نتایج ی کم شده از آنچه معلمان معتقد بودند به احتمال زیاد به آن دست می یابد را مشاهده کنند.

آقای مِوريسون گفت: "ما در تلاش يم تا شکاف آموزشی بين شمال و جنوب را ببنيم. شکاف در دست یابی بدون اینکه امتحانات نهایی تعیین شود، ما را به عنوان شواهدی از مسائل بالقوه با بهره برداری از الگوریتم مورد استفاده توسط Ofqual، که به طور بالقوه زمینه ای برای مدارس در شمال را به چالش اضافی به نتایج فعلی در روند تجدید نظر را به اعتصاب می کند."

نظرات او به دنبال آن از وزیر آموزش سایه، اما هاردی، که نماینده مجلس برای کینگستون بر هال وست و هزل است. او گفت: "دولت آشوب ی سطح یک را ایجاد کرده است که به ویژه تحرک اجتماعی و آرزوی دانش آموزان را از زمینه های نابرخوردار تهدید می کند."

اندی برنهام، شهردار منچستر بزرگ، در واکنش به داده هایی که نشان می داد مدارس خصوصی افزایش نمرات خوبی را دیده اند، گفت: «به من بگویید که این تبعیض بر اساس کلاس چگونه نیست.»

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب