Coronavirus: مطالعه انجام شده توسط تیم از جمله Winnipeg-روت دانشمند می تواند کلیدی برای پیدا کردن واکسن

یک دانشمند روت در وینیپگ بخشی از یک تیم تحقیقاتی است که کشف چگونه یک جزء حیاتی از سیستم ایمنی بدن در پاسخ به C

توسط SALAMNEWWS در 28 تیر 1399

یک دانشمند روت در وینیپگ بخشی از یک تیم تحقیقاتی است که کشف چگونه یک جزء حیاتی از سیستم ایمنی بدن در پاسخ به COVID-19 — اطلاعات کلیدی برای کسانی که مسابقه برای ایجاد یک واکسن.

این مطالعه یافته های این هفته منتشر شده در مجله پزشکی طبیعت, پزشکی می تواند به تعیین که واکسن بهترین کار در حفاظت از مردم از این ویروس مرگبار است.

دکتر جنیفر جونو می گوید: این مطالعه بر روی بیماران مبتلا به فرم خفیف COVID-19 که پس از بهبود در تلاش برای پیدا کردن چگونه آنها را توسعه موفق پاسخ ایمنی است.

ادامه مطلب: انسان چالش محاکمه هستند یک راه سریع برای دیدن اگر یک coronavirus واکسن کار می کند. اما آنها اخلاقی است ؟

"هدف ما این است که سعی کنید به تقلید است که نوع پاسخ ایمنی با یک واکسن," او گفت: اخبار جهانی بیش لینک ویدئو از استرالیا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"ما می خواستیم به مطالعه افرادی که نمی توانید به شدت بیمار بنابراین ما می تواند درک چگونه سیستم ایمنی بدن را به رسمیت می شناسد نقاط مختلف coronavirus اما بدون برخی از این عوامل مخدوش کننده رخ می دهد که اگر شما را تبدیل به واقعا بیمار یا اگر مردم در بیمارستان بستری هستند."

مشاهده link "

محققان دریافتند طیف وسیعی از پاسخ های ایمنی گفت: Juno که دکترای خود را از دانشگاه Manitoba قبل از مهاجرت به استرالیا در سال 2016 به انجام تحقیقات فوق دکتری در دانشگاه ملبورن است.

"اما جالب است که ما قادر به شناسایی یک نوع خاص از سلول های ایمنی است که به نظر می رسید در ارتباط با این بالاتر و قوی تر پاسخ های ایمنی" او توضیح می دهد.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

"ما امیدواریم حرکت رو به جلو است که ما می توانیم با استفاده از این اطلاعات برای درک بهتر ما می توانید با استفاده از این سلول ها و برای ارزیابی اینکه آیا بهتر واکسن نامزدها قادر به القاء این نوع پاسخ و القاء حفاظت بهتر در افرادی که واکسینه می شوند."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

نظرسنجی: اکثر کانادایی ها حمایت اجباری, ماسک, واکسن
نظرسنجی: اکثر کانادایی ها حمایت اجباری, ماسک, واکسن

آزادی از دانشگاه Doherty موسسه که در آن جونو و تیم دانشمندان انجام تحقیقات خود می گوید: سنبله پروتئین است که متصل ویروس به سلول های انسانی است که هدف برای بسیاری از زمان COVID-19 واکسن انسانی آزمایش های بالینی.

جونو و تیم امید خود را پژوهش می توان به کسانی که محاکمه.

ادامه مطلب: که به امید coronavirus واکسن این سال

"در حال حاضر ما می دانیم که چگونه سیستم ایمنی بدن در پاسخ به سنبله پروتئین," او گفت: در انتشار.

"و ما این بيومارکرهای یا کنندههای چه چیزی باعث خوب یا ضعیف واکنش سیستم ایمنی بدن به COVID-19. ما می توانیم نگاهی به واکسن نامزدها و ببینید که چه خواهد شد ارائه بهترین حفاظت است."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

هکرها روسیه هدف COVID-19 واکسن تحقیقاتی در کانادا و ایالات متحده آمریکا و انگلستان با توجه به هوش آژانس
هکرها روسیه هدف COVID-19 واکسن تحقیقاتی در کانادا و ایالات متحده آمریکا و انگلستان با توجه به هوش آژانس

به عنوان زمانی که ممکن است واکسن تایید شود جونو نمی تواند به پاسخ های بتنی فقط رتبهدهی نشده است.

اما او گفت: اخبار جهانی او را "هیجان زده و خوش بینانه" در مورد اطلاعات از کارآزمایی های بالینی است که او انتظار دارد خواهد بود در ماه های آینده.

ادامه مطلب: به عنوان کشورهای غنی آماده شدن برای coronavirus واکسن دیگران می تواند در پشت سمت چپ: کارشناسان

"وجود دارد یک تعداد مختلف واکسن نامزدها در حال حاضر که شروع فاز دو و یا سه فاز بالینی," او گفت: با توجه به استرالیا واکسن آغاز آزمایش های انسانی این هفته است.

"من فکر می کنم ما در حال رفتن به شروع به گرفتن مقدار زیادی اطلاعات بیشتر در کمی بعد در حالی که به ما احساس بهتری در مورد چه نوع از مصونیت ما در واقع می تواند القاء از این واکسن است."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

— با فایل های از گابریل Marchand

هنگامی که یک COVID-19 واکسن آماده می شود ؟
هنگامی که یک COVID-19 واکسن آماده می شود ؟

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید. در شرایط که در آن شما نمی تواند نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران, مقامات بهداشت عمومی توصیه می کنیم استفاده از یک غیر پزشکی صورت ماسک یا پوشش برای جلوگیری از پخش قطرات تنفسی است که می تواند این ویروس. در برخی از استان ها و شهرداری های سراسر کشور, ماسک یا پوشش صورت در حال حاضر اجباری در فضاهای عمومی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link "

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب