لیبرال دموکرات رهبری مسابقه: لیلا مورن از حمایت نمایندگان مجلس سابق که از دست صندلی در سال 2015 و 2019

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 6 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

لیبرال دموکرات MP لیلا مورن دریافت کرده است یک افزایش در پیشنهاد او برای رهبری این حزب با یک بیانیه مشترک در حمایت از از چهار سابق مجلس که از صندلی های خود در سال 2015 و 2019.

نمایندگان مجلس و دو نفر از آنها دست به محافظه کاران و دو تا کارگر گفت مورن بهترین قرار داده شده را به نفع خود رای دهندگان از سراسر طیف گسترده ای از افکار در راه است که رهبران سابق برنج Ashdown و چارلز کندی قادر به. و به آنها هشدار داد که "آینده حزب ما در خطر است".

آکسفورد غرب و ابینگدن MP است که در حال حاضر خارجی در مسابقه برای موفقیت Jo Swinson در برابر اقدام رهبر آقا اد دیوی که برنده 1,870 نامزد از اعضا در سراسر 343 محلی احزاب نسبت به او 1,329 نامزد از 330 گروه های محلی.

اما او به دنبال خودش به عنوان نامزد چه کسی می تواند درخواست تجدید نظر به رای دهندگان از هر دو طرف شکاف سیاسی با ریختن حزب "چمدان" از سال از ائتلاف با محافظه کاران هنگامی که آقا اد شد وزیر انرژی در, دیوید کامرون دولت.

امضا کنندگان به بیانیه مشترک حمایت مورن شامل جولیان Huppert و عدالت سابق وزیر Lynne فیتهرستن که از دست رفته کرسی های خود را از کمبریج و Hornsey و چوب سبز بود برای کار در سال 2015 همراه با مارتین Horwood که از دست چلتنهام به محافظه کاران همان سال و Stephen Lloyd که ایستبورن صندلی رفت و به محافظه کاران در ماه دسامبر گذشته.

"لیبرال دموکرات حزب در یک تقاطع" چهار نمایندگان مجلس گفت. "در این انتخابات رهبری ما باید از این فرصت برای انتخاب یک رهبر خواهد شد که حرکت حزب ما و کشور ما رو به جلو است. به خودمان از چمدان از ائتلاف برای بازسازی این مهم با اعتماد رای دهندگان ما از دست داده اند.

"به عنوان سابق حزب لیبرال دموکرات در مجلس ما به نمایندگی صندلی در هر دو ترک و باقی می ماند و محافظه کار و کارگر رو زمینه. ما متقاعد شده است که انتخاب لیلا Moran به عنوان رهبر خواهد بود بهترین راه برای برنده شدن در این صندلی های عقب. زیرا به پیروزی سابق حزب لیبرال دموکرات پایگاه و تبدیل به رقابتی دوباره در سراسر کشور ما نیاز به ساخت یک پایگاه گسترده ای از حمایت در میان رای دهندگان. این بدان معناست که ما نیاز به ارسال یک پیام روشن ما تازه به عنوان یک حزب.

"ما باید شروع به گوش دادن به رای دهندگان دوباره و نشان می دهد که ما یاد گرفتیم درس از دهه گذشته است. لیلا مورن را ارائه, قوی, صدای لیبرال حزب نیاز به برش از طریق رسانه ها و به ایستادگی کردن از جمعیت.

"ما با هم می توانید ساخت یک پیشرو پیام است که تجدید نظر به رای دهندگان در سراسر طیف سیاسی درست مثل برنج Ashdown و چارلز کندی انجام داد."

مورن تیم با اشاره به این واقعیت است که هر دو ایستبورن و چلتنهام در حزب لیبرال دموکرات' top 15 لیست هدف کرسی برای 2024 انتخابات عمومی.

و آنها گفتند: Ms مورن تا به حال نیز موفق به کسب حمایت از پائولا فرگوسن آینده نگر 2024 نامزد انتخابات دیگر برای بالا Lib Dem هدف صندلی وینچستر که مورد ستایش قرار داد حزب آموزش و پرورش سخنگوی داشتن "صداقت و شفافیت تفکر و درک درستی از آنچه باید انجام شود برای اطمینان از حزب لیبرال دموکرات تبدیل شدن به یک نیروی سیاسی در وستمینستر دوباره".

این تاییدیه پس از سابق معاونت Dem رهبر تیم Farron انداخت وزن خود را پشت دیوی. آقای Farron جانشین آقا وینس کابل می رود که بی طرف باقی می ماند در این مسابقه به عنوان Ms Swinson که پا را از رهبری پس از از دست دادن صندلی خود در ماه دسامبر.

Ms موران گفت: "من خوشحال هستم برای حمایت از نمایندگان مجلس سابق که موافق آن زمان ما نقل مکان کرد و این حزب رو به جلو از دهه گذشته است.

"تحت رهبری حزب لیبرال دموکرات خواهد شد و می تواند بهتر از ما زمان 6 درصد در پای صندوقهای رای است. با هم ما می توانیم حرکت از ائتلاف بازسازی اعتماد با رای دهندگان و ساخت یک سبزتر عادلانه تر و دلسوز تر کشور است."

آنلاین برگه های رای که در حال ارسال به معاونت Dem اعضا در تاریخ 30 جولای با رای گیری بسته شدن در 26 اوت و ویکتور اعلام کرد در این کنفرانس های مجازی در ماه سپتامبر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب