Leduc ساکنان شهرستان نگران بیش از جاری شدن سیل

پس از چند روز بارش باران در آلبرتا پایتخت منطقه اثرات هنوز هم احساس می شود.آب گرفتگی جاده ها در Leduc شهرستان

توسط SALAMNEWWS در 4 خرداد 1399

پس از چند روز بارش باران در آلبرتا پایتخت منطقه اثرات هنوز هم احساس می شود.

آب گرفتگی جاده ها در Leduc شهرستان را ترک کرده اند ساکنان نگران نه تنها در مورد حمل و نقل خود را, اما همچنین در مورد خدمات اورژانس.

"هنگامی که باران شروع به عقب در روز جمعه آن است که وقتی همه پلچک شروع به دریافت overflown و باقی مانده شروع به بالا و از تمام موضعی جاری شدن سیل و آنها وصل کردم و همه چیز شروع به در حال اجرا در طول جاده" ساکن جاستین Zieger توضیح شنبه.

ادامه مطلب: لیک فرانت جامعه غرب ادمونتون دعوا کردن سیل

چند بخش از جاده های روستایی به طور کامل در آب غوطه ور. Leduc شهرستان برآورد 55 تا 75 mm) رطوبت کاهش یافت و در منطقه است. آن را به سمت چپ برخی از ساکنان منطقه نیاز به مسیر انحرافی را طی.

"بسیاری از وسایل نقلیه در اینجا نیست قادر به رسیدگی به این جاده ها. من درایو یک نام تجاری جدید فورد F-150 و 4×4 و بالاتر کامیون را در اینجا و من در واقع کف با آن چیز و پاره کردن یکی از [این] پانل های زیر" ساکن جاستین Wolokoff گفت.

آب پس از فروکش در برخی از جاده ها را تحت تاثیر قرار اما شرایط رانندگی هنوز هم ایده آل نیست.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"من نگران هستم که خدمات اضطراری قادر نخواهد بود برای به دست آوردن پایین این جاده ها. [یک] دو چرخ درایو آمبولانس قصد ندارم به آن را در هر نقطه و یک کامیون آتش نشانی به عنوان سنگین به عنوان آنها — یک کامیون آتش نمی خواهد آن را به پایین این جاده ها اگر وجود دارد یک مزرعه آتش" Zieger گفت.

اما این شهرستان گفت: آن آماده است.

ادامه مطلب: یخ جم از بین می برد RV پارک و می کشد 3 تریلر به Red Deer River

"در صورتی که ما نیاز به پیدا کردن وسیله ای برای کسی که خارج از خانه خود ما خواهد کار فوق العاده از نزدیک با ما خدمات اورژانس بخش بدیهی است که با Alberta خدمات بهداشتی و ما را به انجام بهترین های ما با تجهیزات و منابع در حال حاضر در دسترس برای حمایت از آن گفت:" Garett Broadbent, مدیر عملیات راهسازی و کشاورزی و خدمات با Leduc شهرستان است.

این شهرستان گفت: آن را به عنوان شناسایی مناطق مشکل آنها خواهد بود سنگر گرفتند و عمومی اطلاع داده خواهد شد. یک لیست از بسته جاده ها را می توان در Leduc شهرستان ،

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب