"این منصفانه نیست': خانواده Chantel مور خواستار عدالت در مراحل B. C. مقننه

یک عزادار مادر می گوید او می خواهد عدالت برای دخترش, Chantel مور بود که به ضرب گلوله پلیس در ادموندستن N. B. ا

توسط SALAMNEWWS در 30 خرداد 1399

یک عزادار مادر می گوید او می خواهد عدالت برای دخترش, Chantel مور بود که به ضرب گلوله پلیس در ادموندستن N. B. اوایل این ماه در طول یک چک خود را به خوبی بودن.

مارتا مارتین اقدام به برگزاری به اشک های پنج شنبه او به عنوان خوانده شده بیانیه ای در مورد دخترش از مرگ در یک مراسم شفا در مراحل بریتیش کلمبیا مقننه در ویکتوریا.

ادامه مطلب: خانواده ها از 2 بومی نفر توسط N. B. پلیس برای جمع آوری برای مراسم

"امروز من اینجا هستم به دختر من صدا" مارتین گفت. "او دختر من است. او یک پسر به یک دختر شش ساله است که در حال حاضر بدون یک مادر و مهمتر از او انسانی بود.

"این منصفانه نیست که من هرگز دیگر, 'Good morning می خواهید برای رفتن برای قهوه؟"'

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Chantel Moore is shown in this undated photo posted on a GoFundMe memorial page, Support for family of Chantel Moore. The families of two Indigenous people recently shot to death by New Brunswick police were expected to meet today at a First Nation near Miramichi.
Chantel مور نشان داده شده است در این عکس بدون تاریخ نوشته شده بر روی یک GoFundMe یادبود, صفحه حمایت از خانواده از Chantel مور. خانواده از دو نفر بومی اخیرا به ضرب گلوله به مرگ, New Brunswick پلیس انتظار می رود برای دیدار امروز در اولین کشور در نزدیکی Miramichi. کانادا پرس/هو GoFundMe *اجباری اعتباری*

مور 26 رشد در سواحل غرب از جزیره ونکوور اما تا به حال نقل مکان به نیوبرانزویک در ماه دسامبر گذشته بود با دخترش و برنامه ای برای بازگشت به مدرسه گفت: مارتین.

"او در حال حرکت رو به جلو با زندگی" مارتین گفت. "او در زمین خودش."

N. B. نگه پزشکی قانونی استنطاق به مرگ Chantel مور به عنوان تماس های سیستمیک بررسی ادامه
N. B. نگه پزشکی قانونی استنطاق به مرگ Chantel مور به عنوان تماس های سیستمیک بررسی ادامه

مور شد برنامه ریزی برای بازگشت به مدرسه و به دست آوردن مجدد او به زبان فرانسه مهارت های قبل از به دنبال برنامه ای برای مطالعه مهندسی, مادرش گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"او تا به حال رویاهای بزرگ. او می خواست به حرکت به نیویورک گفت:" مارتین. "او می خواست برای رفتن به مکان است."

پلیس گفت: جان مور که یک افسر وارد خانه او در پاسخ به یک درخواست برای بررسی خود را به خوبی بودن. در ادموندستن اداره پلیس ادعا کرده است خود را افسر مواجه می شوند یک زن با یک چاقو ساخت تهدیدات.

ادامه مطلب: پیاده روی های برنامه ریزی شده در سراسر Maritimes در حافظه بومی زن کشته شده توسط پلیس

یک ائتلاف از Maliseet اول سازمان ملل خواستار مستقل پروب از نیوبرانزویک سیستم عدالت در نور مور مرگ است.

شش ستاد در Wolastoqey اول کشور در, New Brunswick یک بیانیه مشترک صادر ابراز تسلیت خود به Tla-o-qui-aht اول کشور در قبل از میلاد که مور تعلق دارد.

کبک آژانس به بررسی RCMP قتل Chantel مور
کبک آژانس به بررسی RCMP قتل Chantel مور

نیوبرانزویک امنیت عمومی وزیر کارل Urquhart گفت: یک کاوشگر به مور مرگ را آغاز کرده است از طریق کبک مستقل تحقیقات پلیس آژانس شناخته شده به عنوان دفتر پردازنده enquetes independantes همراه با پزشکی قانونی بررسی است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مارتین گفت که او می خواهد برای دیدار با نخست وزیر جاستین ترودو به بحث در مورد دخترش, مرگ, تیراندازی پلیس از مردم بومی و روابط نژادی در کانادا. او نیز نامیده می شود برای یک پرس و جو عمومی در نیوبرانزویک.

ادامه مطلب: N. B. نگه پزشکی قانونی استنطاق به مرگ Chantel مور به عنوان تماس های سیستمیک بررسی ادامه

حدود 200 نفر در قوه مقننه برای این مراسم برخی از حمل علائم با مور عکس گفت: "برای همیشه طلایی Chantel" و "ما می خواهیم عدالت است."

"ما اینجا هستیم و ما می رویم به ایجاد سر و صدا و من درخواست رهبران ما به ایستادگی با من به این تغییر است که ما نیاز به" مارتین گفت.

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن