Coronavirus: جدید مستند محدودیت در محل قرار داده و در بخش هایی از شمال انگلستان پس سنبله در Covid انتقال

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 10 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

محدودیت های جدید محرومیت های مختلف خانواده ها از ملاقات در داخل خانه در خانه بارها و رستوران ها معرفی شده در, Greater Manchester, West Yorkshire و شرق Lancashire زیر افزایش نرخ coronavirus انتقال در مناطق.

محدودیت های که به اثر می آیند از نیمه شب امشب, پوشش, همه, Greater Manchester, و همچنین مقامات محلی مناطق Blackburn with Darwen, رئال, Hyndburn, Pendle, Rossendale برادفورد, Calderdale و Kirklees. همان محدودیت اعمال خواهد شد به شهر لستر.

در این مناطق جداگانه خانوار خواهد بود اجازه ملاقات تنها از درب وزیر بهداشت مت Hancock اعلام کرد.

آقای Hancock گفت: "ما به طور مداوم به دنبال در آخرین داده ها در گسترش coronavirus و متاسفانه ما شاهد افزایش نرخ انتقال در بخش هایی از شمال غرب انگلستان است.

"ما در حال همکاری با رهبران محلی در سراسر منطقه و امروز من ریاست جلسه اقدام محلی طلا کمیته. بر اساس اطلاعات ما تصمیم گرفتیم که در Greater Manchester, بخش هایی از غرب ایالت یورکشایر درشمال انگلستان و شرق Lancashire ما نیاز به اقدام فوری برای نگه داشتن مردم در امن است.

"گسترش است که عمدتا به دلیل به خانواده ها نشست و نه مطیع اجتماعی فاصله. پس از نیمه شب امشب مختلف مردم در خانواده ها اجازه داده نخواهد شد به دیدار با یکدیگر در داخل خانه در این مناطق است.

"ما این اقدام با قلب سنگین اما ما می توانید ببینید افزایش نرخ Covid در سراسر اروپا و مصمم به انجام هر کاری که لازم است برای نگه داشتن مردم در امن است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن