Coronavirus: بوریس جانسون می گوید او "افتخار" از دولت رکورد در میان بی اعتقادی بیش از گزارش او در حال حاضر گرفتن کنترل مستقیم

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط SALAMNEWWS در 14 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

بوریس جانسون آمده است در زیر آتش بیش از گزارش می دهد که او "به دست گرفتن کنترل" از خیابان داونینگ پاسخ به coronavirus با کار رهبر آقا Keir Starmer خواستار به دانستن است که در "کنترل مستقیم" تا اکنون.

نخست وزیر اصرار داشت که او در زمان مسئولیت کامل برای دولت پاسخ و گفت که او "افتخار" از خود رکورد به رغم انگلستان ضبط دوم در جهان بیشترین تعداد coronavirus مرگ و میر.

اما او ارائه شده بدون تایید گزارش های رسانه ها که او را متزلزل خیابان داونینگ به کاهش نفوذ خود بحث برانگیز دستیار Dominic Cummings.

یک گزارش از دیلی تلگراف گفت که نخست وزیر خواهد صندلی جدید Covid-19 استراتژی کمیته با کلید ستوان مایکل گوو عنوان موازی کمیته مسئول عملیاتی تحویل. یکی unnamed حزب محافظه کار MP گفت: این یک حرکت به "کنترل مستقیم" از تلاش.

اما این حرکت بود که با استقبال بی اعتقادی در مخالفت نیمکت با یک کار MP پرسیدن: "بنابراین او نبوده است در کنترل تا به حال ؟ چه کسی است؟"

و آقا Keir خواسته آقای جانسون به طور مستقیم در نخست وزیر سوال: "تلگراف گزارش شده است که نخست وزیر تصمیم گرفته است به کنترل مستقیم دولت در پاسخ به این ویروس. بنابراین یک سوال واضح برای این نخست وزیر است که در کنترل مستقیم تا حالا؟"

آقای جانسون در جواب گفت: "من مسئولیت کامل برای همه چیز این دولت انجام شده است در مقابله با کروناویروس و من بسیار افتخار ما سابقه بوده است.

"اگر شما نگاهی به آنچه که ما تا کنون به دست آورد آن است که بسیار قابل توجه است. ما باید محافظت بیمه خدمات درمانی ما رانده اند پایین مرگ و میر ما در حال حاضر شاهد کمتری پذیرش و من باور دارم که عمومی می داند که با حس مشترک ما ادامه خواهد داد برای به شکست این ویروس و این کشور هدایت می کند."

تبادل آمد که آقا Keir نام در PM به "گرفتن" در coronavirus بحران برای جلوگیری از موج دوم عفونت متهم دولت "winging آن" در مورد مسائل مانند تست و کاستن از مستند.

کار معاون رهبر آنجلا Rayner در مقایسه با آقای جانسون عملکرد نامطلوب که Jacinda protocol wine studio نخست وزیر نیوزیلند است که به بلند مستند محدودیت در هفته آینده پس از درد و رنج فقط 22 مرگ و میر.

پاسخ در توییتر به گزارش از تغییرات داخل No 10, Ms Rayner گفت: "چی ؟ من فکر کردم او شده است در کنترل مستقیم در حال حاضر ؟

"من تعجب می کنم اگر Dominic کامینگز خواهد بود مشاوره PM Covid-19 استراتژی ؟ فقط زمانی که شما فکر می کنید همه چیز احتمالا نمی تواند بدتر!

"در همین حال NZ PM Jacinda protocol wine studio گفته او می تواند در بلند اجتماعی-فاصله گرفتن اقدامات لازم برای بازگشت این کشور به زندگی عادی نوار مرز بین المللی بسته شدن در اوایل هفته آینده ؟ ما راه پشت!"

لیبرال دموکرات اقدام رهبر آقا اد دیوی گفت: "نمی دانم که آیا به خنده یا گریه" در گزارش PM گرفتن کنترل Covid-19 پاسخ اضافه کرد: "بوریس جانسون است فقط به عنوان خوانده شده خود را شرح شغل."

و سبز MP کارولین لوکاس گفت: "چهار ماه به بدترین بحران بهداشت عمومی برای یک قرن و نخست وزیر این فقط گرفته شود کنترل کرد ؟

"اگر قرار است به اعتماد به نفس است که دولت را پاسخ خواهد در حال حاضر بهبود آن نیست."

جدید Covid استراتژی و Covid عملیات کمیته ها – موسوم CS و CO – بنا به گزارش آینه XS و XO کمیته راه اندازی در هیچ 10 سال گذشته برای مقابله با Brexit.

آنها به جای چهار وزرای خارجه گروه در شروع بحران پوشش امور خارجه; سلامت; اقتصاد و کسب و کار و خدمات عمومی است. آنها هر یک به ریاست وزیر کابینه.

لرزش و بالا می آید و پس از مدت کوتاهی آقای جانسون منصوب دوک کمبریج مشاور سیمون مورد به نقش دبیر دائمی در 10 خیابان داونینگ.

دیلی تلگراف به نقل از یک ناشناس حزب محافظه کار MP توضیح تغییرات: "بوریس تصمیم گرفته است که کامینگز وجود دارد, اما او در حال رفتن به کنترل مستقیم. آن است که بیرون آمدن از سرخوردگی شما از دیدن او نرفت پس از سختی ،

"کامینگز است در درخشان محل – و او باید آن را می دانم – و دانستن است که باعث می شود بوریس بیشتر مصمم به انجام آن خود را."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن