در Netflix بکشد فضا نیروی تریلر, Steve Carell اشاره می کند که فضا سخت است' - CNET

Steve Carell, ستاره ها در Netflix بکشد کمدی فضا نیروی. Netflix به ما فضا نیروی ممکن است یک نام تجاری جدید شاخ

توسط SALAMNEWWS در 30 اردیبهشت 1399
spaceforceposter-cropped

Steve Carell, ستاره ها در Netflix بکشد کمدی فضا نیروی.

Netflix

به ما فضا نیروی ممکن است یک نام تجاری جدید شاخه نظامی اما آن را در حال حاضر گرفتن طنز درمان است. Netflix بکشد کمدی فضا نیروی آغاز بکار در 29 مه و دومین تیزر تریلر که فرود شنبه نشان می دهد spacesuits دانشمندان حداقل یک نمونه اولیه از دست به انفجار و حیوانات زیبا در گرانش صفر.

استیو کارل نقش ژنرال چهار ستاره و تزئین خلبان Mark R. Naird تازه منصوب سر ما فضای نیروی که ممکن است firmest درک فیزیک نجومی. این طرح تحت فشار قرار دادند توسط تمایل به رسیدن انسان به ماه نیز در حالی که "دستیابی به کل فضا تسلط."

"این همیشه رویای من برای شروع چیزی از زمین تا اما فضا سخت است" Naird می گوید یک پنل از قانونگذاران. که از آنها یکی از آنها یک ایده: "ممکن است من پیشنهاد می کنم که تبدیل شدن به فضای جدید نیروی شعار?"

زودتر تیزر نشان داد Naird غیر منتظره ملاقات با snickering بیش از مفهوم فضا نیروی. آن را دریافت نمی کند بیش از حد عمیق در داستان وجود دارد اما نکات درگیری بین اعضای نظامی و دانشمندان است.

Carell پیوست توسط John Malkovich, Lisa Kudrow از دوستان شهرت جین لینچ از سرور و نشاط و جیمی O. یانگ از دره سیلیکون.

تا کنون همه نشانه این است که فضا زور خواهد بود یک انفجار.

همچنین نگاه کنید به: HBO حداکثر مقابل طاووس در مقابل Quibi در مقابل دیزنی به علاوه در مقابل تلویزیون اپل به علاوه در مقابل Netflix: چگونه جریان پشتهtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de