خارج را قطع Jet.com تقریبا چهار سال پس از $3B خرید - CNET

در داخل یک Jet.com انبار در سال 2015. بن فاکس روبین/CNET خارج شده در سه شنبه گفت: این بستن Jet.com یک سایت تج

توسط SALAMNEWWS در 30 اردیبهشت 1399
dsc0069.jpg

در داخل یک Jet.com انبار در سال 2015.

بن فاکس روبین/CNET

خارج شده در سه شنبه گفت: این بستن Jet.com یک سایت تجارت الکترونیک است که دیده می شود تضعیف آنلاین ترافیک برای سال.

اعلام شد بخشی از جهان بزرگترین خرده فروش آخرین گزارش درآمد سه ماههکه در آن گفت: آن آنلاین فروش رسید 74 درصد در طول coronavirus همه گیر. خارج شده گفت: آن را قطع جت "با توجه به ادامه قدرت Walmart.com با نام تجاری" و گفت: جت کرده و آن را ساخت تا آن تجارت الکترونیکی و کسب و کار.

خارج شده و تصمیم به تعطیل جت ممکن است نقطه به نقطه چقدر سخت می توان آن را به موفقیت به عنوان یک کل-کالا خرده فروش آنلاین در برابر ده نفر از خرده فروشان آنلاین -- آمازون خارج شده و eBay-به خصوص اگر پدر و مادر خود شرکت است که با تمرکز بر ساختمان اصلی آن سایت به جای. این روزها به جای رقابت با این شرکت ها در انواع دسته بندی های تجارت الکترونیکی و راه اندازی در حال پیدا کردن سوله های خاص برای رشد به مانند دور برای توشه Rothy را برای کفش و Glossier برای مراقبت از پوست.

جت مستقر در Hoboken, New Jersey, راه اندازی در تابستان 2015 به عنوان یک نادر buzzy تجارت الکترونیک راه اندازی در یک بازار تحت سلطه توسط آمازون. آن را به سرعت مطرح 700 میلیون دلار یک مقدار زیادی برای یک شرکت جدید و ارائه خلاقانه جدید تخفیف به مشتریان برای چیزهای بیشتر آنها خریداری شده در یک سفارش و اگر آنها چشم پوشی می گرداند. در این فکر بود که اگر جت می تواند صرفه جویی در پول در هزینه های حمل و نقل و یا کمتر و بازده آن را به اشتراک گذاشتن برخی از کسانی که پس انداز با مشتریان است.

راه اندازی و تاسیس شد توسط مارک هاو روایات قومی برجسته e-commerce کهنه. در سال 2010 او به فروش می رسد او 5 سال از راه اندازی Quidsi, صاحب Diapers.com و Soap.com به آمازون برای $545 میلیون پس از آمازون آغاز یک جنگ قیمت در برابر شرکت خود را. او در سمت چپ Quidsi در سال 2013.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چه اتفاقی افتاد به آمازون ؟

18:18

جت باقی مانده یک شرکت مستقل برای کمی بیش از یک سال قبل خارج شده بود که به دنبال تقویت آن, آنلاین, فروش مدال دیگر به اندوخته راه اندازی برای $3.3 میلیارد دلار در ماه سپتامبر 2016. لوره به نام خارج شده است مدیر عامل جدید از ما e-commerce و موقعیت او هنوز هم نگه می دارد امروز. خرید نیز بخشی از یک رشته از تجارت الکترونیکی اقدام به خرید از خارج که شامل ModCloth, بونوبوها و Moosejaw.

حدود شش ماه پس از خارج کسب آمازون تعطیل Quidsiو گفت: این تلاش برای آن را سودآور است.

پس از در آوردن بسیاری از جدید e-commerce رهبران خارج شده است دیده می شود با موفقیت اصلی آن Walmart.com سایت که پیشی گرفت eBay به عنوان شماره 2 خرده فروش آنلاین در آمریکا در این سال با توجه به eMarketer. اما چند تا از آن کوچکتر برندها نمی رشد با خارج فروش ModCloth و برش کارکنان در بونوبوها.

جت آنلاین ترافیک کاهش یافت پس از کسب عنوان خارج شده است با تمرکز بیشتر بر گسترش Walmart.com بازار, نبض گزارش شده است. جت ترافیک در ماه دسامبر سال 2016 شد 33 میلیون بازدیدکننده داشته است اما این تعداد کاهش یافته و به 1.4 میلیون دسامبر 2019.

جت اقدام به تعریف نام تجاری جدید خود را در اواخر سال 2018 به عنوان یک سایت برای ساکنان شهری با تجدید سایت و بهبود مواد غذایی اما آن باقی مانده است دشوار است به ایستادگی کردن در برابر, بسیار بزرگتر از رقبا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن