فقط خوردن غذای آماده به خرید Grubhub برای $7.3 B در آنلاین تحویل مواد غذایی فشار - CNET

هلند-بر اساس فقط خوردن غذای آماده طرح به ترکیب با Grubhub. آنجلا Lang/CNET هلند مبتنی بر خدمات تحویل مواد غذ

توسط SALAMNEWWS در 22 خرداد 1399
Grubhub delivery sign

هلند-بر اساس فقط خوردن غذای آماده طرح به ترکیب با Grubhub.

آنجلا Lang/CNET

هلند مبتنی بر خدمات تحویل مواد غذایی فقط به خوردن غذای آماده طرح به ترکیب با Grubhub در یک معامله به ارزش 7.3 میلیارد دلار, با توجه به آزادی در روز چهارشنبه. معامله را علامت فقط به خوردن غذای آماده ورود به ایالات متحده است.

ادغام خواهد شد ایجاد بزرگترین آنلاین تحویل مواد غذایی شرکت در خارج از چین فقط خوردن غذای آماده گفت: در انتشار.

معامله بین Grubhub و فقط به خوردن غذای آماده به شرح زیر گزارش می دهد که بارگذاری و Grubhub خارج شد ادغام مذاکرات میان ضد تراست نگرانی. ما نمایندگان مجلس با ابراز نگرانی در مورد یک شایعه معامله بین Uber و Grubhub ماه گذشته در نامه ای امضا شده توسط سنسور. ctq, Patrick Leahy, Richard Blumenthal و Cory Booker.

"ادغام بارگذاری می خورد و Grubhub خواهد ترکیب دو تا از بزرگترین تحویل مواد غذایی نرم افزار ارائه دهندگان خدمات و افزایش رقابت جدی مسائل در بسیاری از بازارهای سراسر کشور" در این نامه گفت.

با بسیاری از رستوران ها' اتاق ناهارخوری بسته در طول coronavirus همه گیر بسیاری از مردم نگاه به تحویل و وانت, خدمات مانند Postmates حال بارگذاری می خورد DoorDash و Grubhub برای وعده های غذایی خود را. یک نظرسنجی که توسط DoorDash در ماه مارس متوجه شد که 56 درصد از 1000 مشتریان گفت: خود را takeout مصرف افزایش یافته بود به دلیل بیماری همه گیر.

"پشتیبانی شده توسط فقط خوردن Takeaway.com ما قصد داریم برای سرعت بخشیدن به ماموریت ما به سریعترین و بهترین و پرارزش ترین راه برای سفارش غذا از مورد علاقه خود را در رستوران های محلی در شمال امریکا و در سراسر جهان گفت:" مت مالونی مدیر عامل و بنیانگذار Grubhub.

بارگذاری نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: خدمات تحویل غذا در طول همه گیر

1:29tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب