این "ضد طاعون دیو" و " دوباره ظهور به عنوان یک طلسم در مبارزه با COVID-19 - CNET

آیا شما اعتماد ضد طاعون شیطان به نشان می دهد بهترین دسر ؟ Nakauraya برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در

توسط SALAMNEWWS در 23 اردیبهشت 1399
demonmain

آیا شما اعتماد ضد طاعون شیطان به نشان می دهد بهترین دسر ؟

Nakauraya
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

شرکت تیم های ورزشی و ادارات دولتی تمایل به استفاده از کثافت به ترویج انواع چیزهای عجیب و غریب. در حال حاضر در سن coronavirus یک قرن 19 "ضد طاعون شیطان" از فرهنگ عامه شده است reborn به عنوان یک طلسم در مبارزه با کروناویروس.

آن را حتی استفاده می شود برای کمک به فروش جدید سالم نوع دسر حاوی ویتامین C., آن را به سختی حفظ امنیت شما از COVID-19 اما ممکن است کمک به دفع کردن سرد است.

طلسم سوال: یک ماهی انسان نما "یوکای" ("دیو" یا "روح") به نام "Amabie".

در قرن 19, ژاپنی, فولکلور Amabie زندگی در سواحل کوماموتو و اغلب می گوید انسان ها که دیدن آن را "رسم و نشان دادن به مردم به طوری که شما می توانید از بیماری است."

در میان coronavirus همه گیر شیطان Amabie شده است ساخت ظاهر در سراسر ژاپن و در بسیاری از اشکال مختلف. Amabie است reemerged به عنوان یک طلسم و اینترنت الگوی رفتاری استفاده شده توسط هنرمندان سرآشپزها و حتی ژاپن وزارت بهداشت به عنوان نمادی از امید برای مبارزه با COVID-19.

در حال حاضر Amabie در تلاش است تا شما را به میان وعده در "سالم" پودینگ از شرکت ژاپنی Nakauraya. پودینگ ساخته شده است در لایه های با yuzu, مرکبات, میوه, ژله و ظاهرا بسته بندی شده با ویتامین C.

demon2

این Amabie شیطان پودینگ لایه لایه است با yuzu ژله.

Nakauraya

پودینگ برچسب هنر "دوست داشتنی تصویر به طوری که شما می توانید احساس آرامش; ما از آن ساخته شده با این امید که شما می توانید دوباره زندگی عادی خود را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است" با توجه به Nakauraya سایت.

اگر شما می خواهید برای پیدا کردن بیشتر, ژاپنی, دیو, محصولات نیز وجود دارد Amabie IPA آبجو و شایان ستایش شیطان دوناتها.

احساس فوق العاده پرماجرا ؟ اضافه کردن یکی دیگر از ظرافت ژاپنی به خود Amabie پودینگ-سعی کنید خشک قتل اورلئانز به عنوان یک شکوه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن