آمازون, گوگل, مایکروسافت, شکایت بیش از عکس در صورت به رسمیت شناختن پایگاه داده - CNET

آمازون, گوگل, پدر و مادر الفبا و مایکروسافت شکایت کرد که بیش از تصاویر استفاده می شود به آموزش خود را در صورت

توسط SALAMNEWWS در 25 تیر 1399
facial-recognition-face-id-password-6

آمازون, گوگل, پدر و مادر الفبا و مایکروسافت شکایت کرد که بیش از تصاویر استفاده می شود به آموزش خود را در صورت به رسمیت شناختن فن آوری.

جیمز مارتین/CNET

آمازون, گوگل, پدر و مادر الفبا و مایکروسافت مورد استفاده مردم عکس های خود را به آموزش فن آوری تشخیص چهره بدون اخذ افراد اجازه نقض ایلینوی بیومتریک حریم قانون سه نفر از فدرال پرونده های حقوقی ظ روز شنبه ادعا.

این عکس در, سوال, شد, بخشی از IBM تنوع در چهره پایگاه داده طراحی شده است که برای پیشبرد این مطالعه از انصاف و دقت در تشخیص صورت توسط به دنبال در بیش از فقط پوست سن و جنس است. داده ها شامل 1 میلیون تصاویر از چهره انسان مشروح با دسته مانند صورت تقارن طول بینی و پیشانی ارتفاع.

دو ایلینوی ساکنان آورده است که پرونده های حقوقی, استیون ونس و تیم Janecyk می گویند تصاویر خود را گرفتند که مجموعه داده ها بدون اجازه آنها با وجود وضوح شناسایی خود را به عنوان ساکنان ایالت ایلینوی است. ذخیره و استفاده از اطلاعات بیومتریک غیر قانونی است که در دولت بدون اجازه کتبی تحت بیومتریک اطلاعات و حریم خصوصی, قانون تصویب شده توسط ایلینوی مقننه در سال 2008.

متهمان "تصمیم به استفاده و سود حاصل از شناسه های بیومتریک و اطلاعات اسکن شده از عکس که آپلود از ایالت ایلینوی; مدیریت از طریق ایلینوی مبتنی بر حساب های کاربری کامپیوتر و دستگاه های تلفن همراه و/یا ایجاد شده در ایلینوی" پرونده های حقوقی می گویند. "در انجام این کار [متهمان] در معرض ایلینوی ساکنان و شهروندان را در جریان خطرات حفظ حریم خصوصی در ایلینوی دانستن است که [خود را] انجام خواهد آسیب آن دسته از ساکنان و شهروندان در ایلینوی."

تشخیص صورت مواجه شده است و واکنش از طرفداران حفظ حریم خصوصی و قانونگذاران و یک تعداد انگشت شماری از شهرستانها را ممنوع شهری با استفاده از فن آوری است. در سال گذشته قانونگذاران دموکرات پیشنهاد منع عمومی واحد مسکن با استفاده از تکنولوژی تشخیص چهره. هنوز تشخیص چهره سیستم ها در مسیر تبدیل شدن به فراگیر در فرودگاه ها و مراکز خرید و برخی از شرکت ها در حال فروش آنها به ادارات پلیس.

منتقدان استناد مطالعات نشان می دهد که این تکنولوژی دارای دقت کم نرخ برای زنان و اقلیت ها. هنگامی که آن را به درستی کار می کند, آنها اضافه کنید و آن را دارای پتانسیل برای تبدیل شدن به غیر قابل اجتناب و تهاجمی شکل از نظارت است. شرکت های مانند Clearview هوش مصنوعی که دارای فن آوری است که اجازه می دهد تا کاربران شناسایی افراد با مقایسه چهره خود را به عکس های خراشیده از اینترنت که نگرانی های قدرت از فن آوری است.

آی بی ام که جمع آوری تصاویر از عکس های سایت فلیکر مواجه انتقاد در اوایل سال جاری از برخی از عکاسان و کارشناسان و فعالان برای اطلاع رسانی به مردم تصاویر خود را که مورد استفاده قرار گیرد به منظور بهبود تشخیص چهره تکنولوژی. در پاسخ IBM گفت: در آن طول می کشد حفظ حریم خصوصی به طور جدی و کاربران می توانید انتخاب کردن از مجموعه داده.

آی بی ام بوده است یک طرفدار قوی تنظیم صورت به رسمیت شناختن اما در ماه ژوئن این شرکت اعلام کرد این برداشت از صورت به رسمیت شناختن بازارگفت: نگرانی که تکنولوژی در حال استفاده برای ترویج تبعیض نژادی و بی عدالتی است.

پرونده های حقوقی ثبت در کالیفرنیا و واشنگتن دادگاه که در آن شرکت ها بر اساس, به دنبال کلاس-وضعیت عمل به عنوان به خوبی به عنوان خسارت پولی و خویشتن داری از متهمان فعالیت های مربوط به پایگاه داده.

نمایندگان برای آمازون و گوگل و مایکروسافت نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب