نیاز به یک کار ؟ در اینجا است که در حال حاضر در کانادا

همانطور که دولت ها به تدریج لغو محدودیت مربوط به COVID-19 نمرات بیکار کانادایی را شروع کرده اند به دنبال شغل.آ

توسط SALAMNEWWS در 31 خرداد 1399

همانطور که دولت ها به تدریج لغو محدودیت مربوط به COVID-19 نمرات بیکار کانادایی را شروع کرده اند به دنبال شغل.

آنچه که با آن مواجه است بسیار متفاوت از قبل همه گیر بازار کار می گوید کارولین لوی از Randstad Canada.

در ابتدای سال این کشور نرخ بیکاری بود معلق در هوا در حدود 5.5 درصد نزدیک به یک رکورد کم است. بود که پس از نرخ بیکاری نگه داشته بود بصورتی پایدار و محکم زیر شش درصد برای همه 2019.

"این یک کار متقاضیان بازار برای یک زن و شوهر از سال" لوی می گوید.

در حال حاضر همه چیز باید "واقعا تغییر" او می افزاید.

بیکاری بود و در تمام زمان بالا از 13.7 درصد در ماه مه با توجه به آخرین اطلاعات موجود از آمار کانادا. و این رقم نمی آیند نزدیک به تسخیر کامل تاثیر همه گیر در بازار کار و اقتصاددانان هشدار می دهند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید: 45,000 شغل تابستان در دسترس برای افراد جوان
شیوع کروناویروس: ترودو می گوید: 45,000 شغل تابستان در دسترس برای افراد جوان

دانشگاه کلگری استاد ترور Tombe برای مثال قرار دادن موثر نرخ بیکاری در ماه مه در 27.6 درصد برآورد که حساب برای کسانی که به طور رسمی به کار گرفته اما کار صفر ساعت و مردم بیکار که نیست به طور فعال به دنبال یک شغل.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما ممکن است بازار کار گزارش همچنین حاکی از افزایش حدود 290,000 شغل به عنوان کسب و کار به تدریج بازگشایی در سراسر کانادا است.

در واقع کانادا گفت: این روند در مجموع فهرست فرصت های شغلی را در سایت خود بود و 41 درصد کمتر از سال گذشته سرعت از 12 ژوئن در مقایسه با 43 درصد زیر سال پیش سطح هفته گذشته و 48 درصد در ماه قبل است.

ادامه مطلب: کانادا-نرخ بیکاری می رسد رکورد 13.7%

در حالی که استخدام می ماند "subdued" ارتجاعی آغاز شده است با سرعت بازیابی در مجموع موارد بهبود به خصوص از اواسط ماه مه با توجه به واقع اقتصاددان ایمپلنت برنارد.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

اما برخی از بخش تندرست سریع تر از دیگران است.

اعتماد به نفس در میان کارگران و افراد جویای کار در تولید و ساخت و ساز مثلا "واقعا خاموش" به عنوان کارخانه ها و سایت های ساختمان شروع به بازگشایی در سراسر کشور می گوید: LinkedIn, اخبار, ادیتور ریوا طلا.

Coronavirus: مستند مقدم
Coronavirus: مستند مقدم

در همین حال تقاضا برای کارگران خط مقدم در هر دو مراقبت های بهداشتی و بخش خرده فروشی است به احتمال زیاد به بالا باقی می ماند تا زمانی که بخش هایی از اقتصاد باقی می ماند در مستند طلا می گوید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بخش هایی از صنعت خرده فروشی ویران شده اند اثرات بهداشت و درمان اضطراری. اما خرده فروشان بزرگ مانند صرفه جویی-در-مواد غذایی کانادا خارج شده و Dollarama اعلام کرد قصد دارد به سطح شیب دار بالا استخدام در مراحل اولیه این بیماری همه گیر به منظور دیدار با افزایش تقاضا برای مصرف کنندگان جوراب زنانه ساقه بلند, غذا, توالت کاغذ و سایر ملزومات.

ادامه مطلب: محل کار هستند به آرامی بازگشایی, اما شما می توانید حاضر به رفتن به عقب ؟

Dollarama می گوید آن را استخدام کرده است "هزاران نفر از کارکنان" از زمان شروع این بیماری همه گیر است و هنوز هم با اضافه کردن شغل. "ما همچنان به استخدام در سراسر کانادا در دوره عادی از کسب و کار و به عنوان فروشگاه ما با رشد شبکه" شرکت در بیانیه ای گفت به اخبار جهانی است.

مترو نیز هنوز در استخدام جدید, با تاکید بر نقش است که لازم است برای خدمت به مشتریان در فروشگاه ها و داروخانه ها با توجه به وب سایت این شرکت.

پاک کننده هستند و دسته دیگر که همه گیر شده افزایش نیاز, می گوید Randstad را لوی.

در علاوه بر این به فروشگاه ها و داروخانه ها ورزشگاه میان کسب و کار در حال رشد خود را تمیز کردن کارکنان لوی می گوید. و کسانی که تمایل دارند به طور دائم مواضع بازتاب کارفرمایان عدم اطمینان در مورد چه مدت وضعیت کنونی خواهد داشت او می افزاید.

همچنین در تقاضای بالا هستند کسانی که مشغول به کار در پشتیبانی از مشتری با توجه به Randstad.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"اعتماد به یک مسئله بزرگ" زمانی که مصرف کنندگان در حال خرید از راه دور لوی می گوید.

کسب و کار آنلاین به سوخت نیاز برای بیشتر مردم پاسخگویی تلفن, ایمیل و رسانه های اجتماعی نمایش داده شد به مطمئن شوید که مشتریان احساس "شنیده و پشتیبانی" او می افزاید.

ادامه مطلب: شرکت ها نیست 'راحت' صحبت کردن در مورد ضد سیاه نژادپرستی. در اینجا چگونه برای شروع

E-commerce خروش به همه گیر تحت فشار قرار دادند تا خرید و فروش آنلاین به یک رکورد بالا در حدود 10 درصد از کل بازار خرده فروشی با توجه به آمار کانادا.

این نیز ایجاد تقاضای جدید برای انبار پشتیبانی و رانندگان با توجه به مالیات.

فهرست فرصت های شغلی برای بارگذاری و نقش مانند اپراتور ها و موقعیت خود را در حمل و نقل و دریافت را دیده اند یک چشم انداز مثبت در هفته های اخیر برنارد می گوید.

آنچه شما نیاز به دانستن در مورد CERB فرمت
آنچه شما نیاز به دانستن در مورد CERB فرمت

و بیشتر کسب و کار در حال حرکت آنلاین همانطور که عرض بسته به احتمال زیاد نیز ایجاد شده و نیاز به ارتقاء تکنولوژی و توسعه دهندگان نرم افزار قادر به پیاده سازی آنها برنارد می گوید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

به طور کلی این بخش خدمات است در برابر رکود به خوبی اطلاعات را نشان می دهد.

کارگر احساسات در این صنعت باقی مانده است در "نسبتا پایدار در سطوح بالا" در طول همه گیر هم از نظر امنیت شغلی و حرفه ای چشم انداز با توجه به LinkedIn طلا.

"هنوز هم وجود دارد کمبود استعداد در فضا" لوی می گوید.

شرکت های فن آوری همچنان به استخدام سراسر مستند.

ادامه مطلب: چه مدت طول خواهد همه گیر مربوط به مشاغل در کانادا ؟

بازی های ویدئویی توسعه دهنده Ubisoft برای مثال بیش از 100 دهانه در مونترال.

و محل کار پلت فرم پیام های شل گفت: اخبار جهانی آن را در حال حاضر به دنبال پر کردن 11 موقعیت خود را برای تورنتو و ونکوور و دفاتر و اگر چه آن را به تازگی اعلام کرد اکثر کارمندان باید گزینه ای را برای کار از راه دور را به صورت دائمی در صورتی که مایل.

در حالی که این شرکت گفت: این بیماری همه گیر نشده و تغییر آن در کوتاه مدت استخدام برنامه ای در کانادا وجود دارد کمی شک آینده روشن به نظر می رسد از جایی که شل نشسته است.

این شرکت دیدم 50 درصد رشد درآمد در طول دو سال گذشته برای سه ماهه منتهی به مارس 30 به عنوان تغییر به کار از راه دور افزایش تقاضا برای سیستم عامل های آنلاین است که قادر به کارکنان به ماندن متصل شده و در تیم کار می کنند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شل از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت استوارت باترفیلد به نتایج "فوق العاده است."

"ما اعتقاد داریم که تاثیر دراز مدت آن سه ماه و شمارش کار از خانه را در راه ما از نسل قدر," او اضافه شده است.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن