بهترین قهوه ساز دم سرد سال 2020: فیلترون، بیالتی، اکسو، تاکیا و بیشتر - CNET

بسیاری از مردم فقط نمی توانند به اندازه کافی قهوه دم سرد بدون توجه به چه فصل آن است. فوق العاده قوی در عین حال

توسط SALAMNEWWS در 28 شهریور 1399

بسیاری از مردم فقط نمی توانند به اندازه کافی قهوه دم سرد بدون توجه به چه فصل آن است. فوق العاده قوی در عین حال شیرین و مباهات بشکه بارهای کافئین، این سبک قهوه منحصر به فرد رضایت بخش است. کافه ها و کافی شاپ های فانتزی کشش آن را درک می کنند. به همین دلیل است که یک بازو و یک پا برای آن شارژ می کنند. قهوه های معمولی و یخ زده آنها نیز گران قیمت هستند، بنابراین دم کردن جو خود را احتمالا به نفع کیف پول خود را.

خبر خوب این است که با لوبیای قهوه مناسب و cold-brew coffee کمی زمان، ساخت قهوه دم سرد می تواند به ground coffee همان راحتی اضافه کردن دمای اتاق یا آب سردتر به قهوه زمینی و اجازه دادن به آن تند باشد. و، به لطف تعداد فزاینده ای از اسباب بازی های دم سرد خانه، شما می توانید قهوه دم سرد در سبک شروع کنید. خيلي بهتر از يه قابلمه قهوه سنتيه

برخی از گزینه های ساز دم سرد می تواند شلاق تا دسته ای در کسری از زمان آن را معمولا طول می کشد. قهوه ساز دم سرد گورپیا یک مثال عالی است. دستگاه شمارنده این فرایند را در دقیقه کامل می کند، به جای ساعت.

قهوه ساز دم سرد بيالتي .

تایلر لیزنبی/سی نت

اگر سرعت در اولویت نیست، جایگزین های زیادی وجود دارد. آبجو سرد اکسو مقرون به صرفه و آسان به کار می کند و باعث می شود کنسانتره قهوه سرد دم عالی است. به همین ترتیب، پارچ های Takeya و Bialetti نیز قیمت هایی دارند که بلع آن ها آسان است. سازندگان سنتی دم سرد مانند کسانی که نیاز به حداقل 12 ساعت از زمان دم کردن، اما ارادتمندان به شما خواهد گفت که مسائل ارزش انتظار از روش دم سرد است.

به هر حال، تو اينجايي چون توي بازار بهترين قهوه ساز دم سرد هستي. مهم نیست که چگونه قهوه سرد خود را ترجیح می دهید -- لوبیا یا زمین، فوق مرکز، آماده دیروز یا با حداقل بدون هیچ مشکلی -- این لیست به شما کمک خواهد کرد که بهترین ماشین را پیدا کنید تا نیازهای خود را به عنوان یک عاشق قهوه متناسب کنید، بدون اینکه وارد آب گرم کنید. ما این لیست را با محصولات جدید به روز می کنیم.

ادامه مطلب: بهترین قهوه ساز برای سال 2020

تایلر لیزنبی/سی نت

نسیم به کار, Oxo خوب Grips سرد دم قهوه ساز ارائه می دهد یک مسیر آسان به زمین های شیب دار و straining در دمای اتاق زمانی که سرد دم قهوه. دم سرد Oxo خوب Grips می سازد به طور مداوم قوی، شیرین و با اسیدیته خوشمزه کم است. برای اضافه کردن یک لایه اضافی از تصفیه, Oxo خوب Grips بسته نرم افزاری فیلتر کاغذ است که می تواند کمک به آبجو ضد زنگ فولاد ریز مش فیلتر قابل استفاده مجدد. اگر می خواهید چای داغ درست کنید، گریپ های خوب نیز می توانند به عنوان تزریق کننده چای برای پر کردن فنجان یا کوزه خود استفاده شوند.

فراتر از ابزار, این قهوه ساز قطره ای dispenses را به carafe شیشه ای شیک و ظرف دم شگفت انگیز بر روی میز خود را به عنوان شما در خدمت مهمانان نگاه.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de