هواپیمایی اطلاعیه ارائه امید برای سفر هوایی, صنعت می گوید وینیپگ فرودگاه اقتدار

به عنوان Manitoba در ادامه به باز کردن در میان COVID-19 گیر این فرودگاه وینیپگ اقتدار است با احتیاط خوش بینانه

توسط SALAMNEWWS در 27 خرداد 1399

به عنوان Manitoba در ادامه به باز کردن در میان COVID-19 گیر این فرودگاه وینیپگ اقتدار است با احتیاط خوش بینانه در مورد آینده سفر هوایی میباشد.

فرودگاه وینیپگ اختیارات رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت بری Rempel گفت: 680 CJOB روز سه شنبه که خبری در مورد top world news عامل مکرر کانادا پرواز به مقصد از جمله Winnipeg — در ماه جولای است که یک گام در مسیر درست است.

ادامه مطلب: آن را امن برای رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟ کارشناسان شکستن گزینه های سفر

"من در واقع بسیار خوشحال می شود قادر به بحث در مورد چیزی است که رفتن به شروع به ارائه امید" گفت: Rempel.

"ما مشغول به کار در صنعت میزگرد برای یک دوره از زمان در حال حاضر فقط در تلاش برای کشف کردن آنچه که بهترین راه برای باز کردن.

"این واقعا خوب برای دیدن این صنعت در آینده هم سعی کنید در حال حاضر و ما را به برخی از اندازه گیری از اتصال است که ما فقط دیده می شود برای برخی از زمان."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در انتشار پنج شنبه, top world news به نام تابستان آن برنامه یک فرصت برای کانادایی ها به "دریافت و بررسی" بعد از ماه روی زمین افتاده با توجه به این رمان coronavirus.

"دولت ها و کانادایی ها از ساحل به ساحل در حال همکاری با یکدیگر برای کاهش تاثیر این بیماری همه گیر است و ما سپاسگزار است که این تلاش ها قرار دارند ما در یک موقعیت برای اضافه کردن گزینه های بیشتر برای سفر ماه ژوئیه گفت:" Arved فون zur Muehlen, top world news ارشد تجاری افسر.

"حوزه های قضایی سراسر جهان در حال باز کردن شهروندان اجازه می دهد برای شروع پرواز دوباره که ضربه ی شروع اقتصاد خود را برای بهبود. ما شنیده ایم از جوامع ما در خدمت و نگاه به جلو به داشتن کانادایی بیخطر و تحریک گردشگری داخلی در این تابستان."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: ترافیک کاهش مییابد, نشانه جای مسافران در وینیپگ ریچاردسون فرودگاه بین المللی

به دنبال فراتر از تابستان مسافران ممکن است قادر به تجربه آب و هوای گرم در طول ما سردترین ماه با وجود همه گیر.

Air Transat و Sunwing مجموعه به یک "جنوبی برنامه" با توجه به Rempel."در چه گرمترین روز از سال تا کنون, من با خوشحالی به شما بگویم که زمستان در حال آمدن است و هر دو Air Transat و Sunwing برنامه ریزی برای آمدن به عقب با یک نسبتا خوب 'جنوب' برنامه ای که متعاقبا اعلام خواهد شد که ما به سمت سقوط" Rempel گفت."ما مجدانه با حامل را امتحان کنید و مطمئن شوید که به عنوان ما اضافه کردن ظرفیت به بازار مردم آسایش و احساس که آنها در حال رفتن به مراقبت گرفته شود به عنوان آنها را وارد کنید امکانات ما است."
Winnipeg فرودگاه می گوید آن را آماده برای COVID-19 محدودیت های مسافرتی برای آسانسور
Winnipeg فرودگاه می گوید آن را آماده برای COVID-19 محدودیت های مسافرتی برای آسانسور

Rempel گفت که او با اعتماد به نفس که نه تنها شرکت های هواپیمایی در حال تطبیق جدید عادی با افزایش سلامت و اقدامات ایمنی از جمله "بیمارستان درجه" فیلتر هوا, اما فرودگاه در حال انجام بخشی خود را به عنوان به خوبی.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

دولت از هنر برنامه تمیز کردن در وینیپگ جیمز آرمسترانگ ریچاردسون فرودگاه بین المللی افزایش یافته تمام فرودگاه را تمیز و مطابق با روال, او گفت:, و ارائه خواهد شد مسافران بیشتر ضد عفونی کننده دست در دسترس بودن touchless مستراح امکانات و برخی از مناطق از ترمینال که نیاز به غیر پزشکی ماسک.

اگر چه محدودیت به آرامی در حال کاسته دولت فدرال همچنان به توصیه علیه مسافرت های بین المللی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در مانیتوبا محدودیت های مسافرتی به شمار می رود بیشتر شل با انتشار استانی دولت در فاز 3.

با توجه به پیش نویس از مرحله 3 وجود دارد دیگر نمی خواهد نیاز به خود منزوی کردن اگر شما در حال سفر از شمال انتاریو و یا غرب کانادا است.

که در آن خط به شمال انتاریو خواهد بود هنوز به تصمیم گفت: برتر برایان Pallister اگر چه از آن خواهد شد به احتمال زیاد در جایی west of Thunder Bay.

در حال حاضر منیتوبا دارای 14 روز در قرنطینه مورد نیاز برای هر کسی که سفر خارج از استان است.

مشاهده link "
مشاهده link "

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن