عکس لبخند یک برنامه رایگان برای مسواک زدن دندان های خود را - CNET

گوگل شرکت نشان داد عکس لبخند یک برنامه طراحی شده برای تشویق بچه ها به مسواک زدن دندان های خود را در یک شنبه li

توسط SALAMNEWWS در 28 خرداد 1399

گوگل شرکت نشان داد عکس لبخند یک برنامه طراحی شده برای تشویق بچه ها به مسواک زدن دندان های خود را در یک شنبه livestream. این برنامه رایگان بازدید آندروید و iOS چهارشنبه.

علیرضا بازی است که به منظور کمک به کودکان و نوجوانان خود را بهبود بهداشت دهان و دندان, عادات, با استفاده از دوربین گوشی خود را برای نظارت بر مسواک زدن و اجازه دادن به آنها را نجات عکس از حفره-باکتری و همچنین ابتلا به آنها را.

وجود دارد بیش از 100 عکس گرفتن در بازی, CNET, خواهر, سایت GameSpot اشاره کرد بنابراین بچه های خود را (یا شما) می تواند متراکم کردن یک مجموعه و درخشان-تمیز کردن دندان. این برنامه همچنین می توانید تا سه اطلاعیه هر روز به یاد کودکان و نوجوانان (یا شما) به قلم مو دندان های خود را. شما همچنین می توانید زمان بین یک تا سه دقیقه برای هر یک از مسواک زدن ،

به نظر می رسد مانند ایده آل و برنامه برای آینده خواب-ردیاب عکس خواب که سال گذشته اعلام شد. اما ما نه به حال هر به روز رسانی که در برنامه توسعه پس از.

در نینتندو سوئیچ سمت این شرکت همچنین نشان داد که در سال 1999 کلاسیک عکس ضربه محکم و ناگهانی خواهد شد عاقبت -- جدید عکس ضربه محکم و ناگهانی - در آن ترکیبی کنسول. یکی دیگر از بازی های رایگان برای شروع گیج کننده عکس کافه مخلوط در حال آمدن است به سوئیچ و تلفن همراه به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: بله شما می توانید خود را ترک نینتندو سوئیچ

10:47tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de