'مرموز موجود جدید' کشف شده در استرالیا توسط خرس به اندازه جانور کیسه داری شبیه خرس پسر عموی - CNET

حیوانات بوده ام تقریبا به اندازه یک خرس با دندان نشان می دهد که یک رژیم غذایی مبتنی بر گیاه و قدرتمند اندام بر

توسط SALAMNEWWS در 6 تیر 1399
peter-schouten-new-marsupial-family.png

حیوانات بوده ام تقریبا به اندازه یک خرس با دندان نشان می دهد که یک رژیم غذایی مبتنی بر گیاه و قدرتمند اندام برای حفر.

پیتر Schouten

وجود دارد مقدار زیادی به عشق در مورد محتوا. آنها محکم موجودات شگفت انگیزی سریع دونده برای اندازه خود را و آن را باور یا نه آنها مدفوع در مکعب. تحت اللفظی مکعب است. اما نه همه که جالب در مورد آنها -- آنها همچنین باید یک تاریخ گسترده ای.

در یک مطالعه جدید پنج شنبه منتشر شده در مجله علمی, گزارش یک تیم بین المللی palaeontologists جزئیات کشف یک جزئی حیوانات جمجمه بیش از چهار برابر اندازه از هر زنده محتوا امروز.

فسیلی در اصل کشف شده در سال 1973 در دریاچه Pinpa -- از راه دور خشک دریاچه نمک در جنوب استرالیا -- شده و نسبت داده شده به یک جد مشترک جانور کیسه داری شبیه خرس از اليگوسن دوران هر چند به اندازه کافی متفاوت در ویژگی های است که آن را به دست آورده خود را جانور کیسه دار خانواده طبقه بندی.

مایک آرچر یک استاد برای دانشگاه UNSW علم و همکاری نویسنده این مقاله گفت: در آزادی مطبوعات است که با توجه به این حیوانات را به ترتیب در رس آنها مطمئن نیستید آنچه در آن بود که آنها برای اولین بار آن را مورد بررسی قرار.

"ما آن را توسط کاوش خشک سطح صاف دریاچه با نازک فلزی قطب مانند acupuncturing پوست مادر زمین. ما تنها کاوش های باستان شناسی رو به پایین به رس اگر قطب تماس چیزی سخت در زیر سطح-و در این مورد آن را تبدیل به بیان اسکلت مرموز جدید موجود است."

دوبله Mukupirnaکه به معنی "بزرگ استخوان" در Dieri و Malyangapa زبان توسط بومی استرالیایی اسکلت باقی مانده نشان می دهد حیوانات بوده ام تقریبا به اندازه یک خرس با دندان نشان می دهد که یک رژیم غذایی مبتنی بر گیاه و قدرتمند اندام برای حفر. نویسندگان این مطالعه نشان می دهد که آن را نمی ممکن است شده اند نقب نوع معاصر محتوا.

با توجه به رابین بک co-نویسنده در مقاله "Mukupirna به وضوح چشمگیر بود, قدرتمند, beast, حداقل سه برابر بزرگتر از مدرن محتوا."

"Koalas و محتوا حیوانات شگفت انگیز," او گفت: "اما حیوانات مانند Mukupirna نشان می دهد که خود را از اقوام منقرض شده بودند و حتی بیشتر فوق العاده و بسیاری از آنها غول شد."

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن