Snowpiercer تلویزیون نشان می دهد نیست بونگ جون-هو را Snowpiercer - CNET

Daveed را از دست Diggs در Snowpiercer. TNT Snowpiercer -- پخش در TNT آمریکا در جریان بین المللی در Netflix بک

توسط SALAMNEWWS در 17 خرداد 1399
snowpiercer-1

Daveed را از دست Diggs در Snowpiercer.

TNT

Snowpiercer -- پخش در TNT آمریکا در جریان بین المللی در Netflix بکشد -- است که یک بازسازی از سال 2013 بونگ جون-هو فیلم به همین نام با بازی کریس ایوانز و تیلدا سوینتن. این 10 قسمت سریال درام با یک بحث جدید و شخصیت های مختلف.

هر دو بر اساس French graphic novel Le Transperceneige و آنها را به اشتراک برخی از شباهت ها: جهان منجمد و بازماندگان انسان را در داخل یک قطار است که محافل زمین بی وقفه.

"[نشان می دهد] به بررسی این مسائل که در رمان گرافیکی و فیلم و به نظر می رسد حتی بلندتر امروز. مسائل مربوط به تغییر آب و هوا حبس و مهاجرت" Snowpiercer showrunner Graeme Manson (Orphan Black) می گوید ، "این یک داستان از کلاس تقسیم در این اجاق گاز فشار از یک دیوانه قطار."

اما منسون معتقد است سریال تلویزیونی است که استفاده بیش از سنتی دو ساعته فیلم: سازندگان هم به توسعه شخصیت ها و ایجاد یک نوع متفاوت از درام. که می شود گفت او می خواهند برای حفظ یک قسمت از فیلم: آن سرعت. "[فیلم] آغاز شده و در دم و متهم به موتور. من می خواستم به نگه داشتن آن هیجان," او می گوید: اضافه کردن Snowpiercer اکشن-ماجراجویی در قلب آن.

برنده جایزه آکادمی انگل مدیر Joon-ho به عنوان تهیه کننده اجرایی اگر چه او نبود درگیر خلاقانه. با توجه به منسون, Joon-ho خواندن یک زن و شوهر از اسکریپت ها در سفر مجموعه و صحبت با او در مورد قطار بودن یک شخصیت را در نشان می دهد.

نزدیک محله

کسی که واقعا خوشحال Snowpiercer را عطر و طعم متمایز آن از نسخه سینمایی است که نشان می دهد تولید, طراح بری Robison (Hacksaw Ridge).

Snowpiercer-jennifer-connelly-alison-wright

جنیفر کانلی و Alison Wright.

TNT

"گریم و [مدیر] James [Hawes] آیا نمی خواهید یک کپی از فیلم آنها می خواستم تلویزیون نشان می دهد که هویت خود را. من هیجان زده بود," او می گوید. Robison الهام گرفته شده بود قدرت ژاک تنبلی و سنگینی حرکت کردن و Jean-Marc Rochette طراحی در گرافیک اصلی رمان است.

Robison تا به حال اضافه شدن چالش گر چه هنر یک مجموعه مبتنی بر قطار تنها 10 یا 12 فوت عرض و 40 تا 60 فوت. "شما باید به بسته بسیاری از علاقه بصری به یک بسیار کوچک در فضای," او می گوید. در نمایش اول کلاس اتومبیل نگاه ممکن است بسیار بزرگتر از آن در سوم یا دم اما Robison مصمم است آنها را به همان اندازه. او با استفاده از نور برای ایجاد برخی از فضاهای نگاه وسيع تر از دیگران است.

منسون نیست بی اعتنا به این واقعیت است که او راه اندازی یک آخرالزمانی نشان می دهد در وسط یک گریم بحران بهداشتی, اما او نمی دیدن تم ها به تصویر کشیده شده در این نمایش به عنوان ناراحت کننده به مردم نقطه ممکن است خاموش.

"شاید شما باید برخی از همدردی برای این شخصیت ها در این فضاهای کوچک," خالق می گوید.

فرار جلد اول از رمان گرافیکی این نشان می دهد که بر اساس حاوی ویروس و داستان اما Snowpiercer تیم تصمیم گرفت آن خوب نبود فصل 1 داستان.

"اما مردم آگاه هستند در قطار آنها نگران بیماری بیرون آمدن از دم. که بازتابی از ما چگونه در اولین بازدید این و تلاش برای ضمیمه سرزنش COVID. تشابه همه جا" بازتاب منسون.

طولانی-فرم داستان سرایی

Daveed را از دست Diggs و جایزه اسکار برنده جنیفر کانلی وظیفه هستند با تخصیص دادن صدای خود را به همه طرف از این داستان. Diggs نقش تمایلی قهرمان شورش دم در میان حداقل ممتاز از مسافران قطار. او نقش صورت نظم در هیئت مدیره Snowpiercer.

کانلی می سازد تاخت و تاز کردن به صفحه نمایش کوچک با یک شخصیت است که اجازه می دهد تا او را به نشان می دهد بسیاری از چهره های. "تلویزیون می گوید در این صورت شخصیت درام" منسون می گوید. "این احتمالا واقعا سرگرم کننده برای او به یک شخصیت را از طریق تمام این یو پی اس و فراز زندگی."

snowpiercer-graeme-manson

Graeme Manson, جنیفر کانلی, Alison Wright, Mickey Sumner و daveed را از دست Diggs در طول ارتقاء Snowpiercer در ماه ژانویه است.

جف Kravitz/گتی ایماژ برای WarnerMedia

طولانی-فرم داستان سرایی نمی کند فقط به این معنی فضا برای توسعه شخصیت. Robison نیز مبارک فرمت مجاز برای بیشتر اکتشاف Snowpiercer جهان.

"یک ویژگی است که تنها 140 دقیقه دیگر شاید برخی از کوتاه تر است. چه در سمت چپ برش طبقه در حال تمام کسانی که در جزئیات. آنها از سمت چپ در فرم تلویزیون. شما ممکن است آنها را در قسمت اول اما آنها وجود دارد."

اجتماعی فاصله productions

Snowpiercer کردم فصل 2 سفارش یک سال پیش از اکران آن در TNT. تولید برای فصل 2 در حال حاضر در جریان است در پایان سال گذشته در بریتیش کلمبیا. اما آن تیم به خوبی آگاه است چند چیز ممکن است تغییر در رفتن به جلو.

"من تصور می کنم که ما می خواهیم انجام دهیم حداقل بخشی از ما, در فصل 3, نویسندگان,' اتاق از راه دور. من آن را سعی نکرده است" می گوید منسون.

"ما در حال رفتن به رفتن به مجازی هنر بخش" Robison به من می گوید زمانی که من بپرسید در مورد چالش های فعلی همه گیر است تحمیل. "من باور نمی کنم که یک طراح باید در یک دفتر فیزیکی," او اضافه می کند و توضیح داد که چگونه او در حال حاضر با استفاده از FaceTime و اسکایپ برای برقراری ارتباط با ساخت و ساز تیم نقاشان یا حتی مفهومی هنرمندان مشغول به کار در سراسر جهان است.

منسون نیست همان به اشتراک گذاشتن شور و شوق به سمت مجازی کار به عنوان Robison. "در کوتاه مدت مجازی نویسندگان اتاق یک نقطه شروع است. شما می توانید آن را کار می کنند اما از آن بهره گرفته چرا که آن را ارزان تر از آوردن نویسندگان به دفتر مرکزی فضا و قرار دادن آنها را با هم به صورت واقعی عرق کار از نشستن وجود دارد برای ساعت های طولانی. آن را آسان برای وارد کردن. این آسان نیست برای قدم زدن به بیرون از اتاق."

او فکر نمی کند ما باید ترک تکنولوژی در راه هنگامی که ما بیش از بدست این بحران بهداشتی. "همه شاغل آنلاین. هرگز خانه را ترک کنید. که در یک گودال ناامیدی. Sci-fi آینده که هیچ کس می خواهد."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب