طرفداران تحسین ستاره کشور پل برانت به عنوان رئیس آلبرتا جدید قاچاق انسان وظیفه نیروی

پل برانت می گوید: او می دانست که او را وقف زندگی خود را به مبارزه با قاچاق انسان در زمانی که چند سال پیش او به

توسط SALAMNEWWS در 4 خرداد 1399

پل برانت می گوید: او می دانست که او را وقف زندگی خود را به مبارزه با قاچاق انسان در زمانی که چند سال پیش او به چشم یک دختر پنج ساله کامبوج که به فروش می رسد برای رابطه جنسی, انجمن بین شش تا هشت بار در شب.

"من می توانید ببینید بودند بچه های من" کلگری-متولد کشور خواننده در مصاحبه ای گفت: پس از او انتخاب شد این در هفته های گذشته منجر به آلبرتا جدید کمیته مبارزه با قاچاق انسان.

او گفت که او می خواست می شود قادر به گفتن پسر و دختر خود را که او تا به حال انجام کاری درباره آن.

"من احساس یک حس واقعی از مسئولیت شخصی است."

برانت در بازگشت از آسیای جنوب شرقی سفر که تا به حال شده است توسط یک ضد قاچاق و مجموعه ای در مورد آموزش خود را. او آموخته است که جرم و جنایت یکی از سریعترین رشد در کانادا و او پس از ملاقات بازماندگان در اینجا به دنیا آمد و بهره برداری در اینجا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: کشور موسیقی ستاره پل Brandt به صندلی آلبرتا قاچاق انسان نیروی کار

در سال 2017 Brandt و همسرش, لیز, تاسیس در شهرستان, یک سازمان به منظور بالا بردن سطح آگاهی و گرد هم آوردن گروه در حال حاضر مشغول به کار برای مبارزه با تجارت انسان. این همکاری با نیروهای پلیس و فرودگاه.

او می گوید: همسر خود را از 23 سال بوده است خوب متعادل در کار وکالت است.

"او بسیار دودویی در رویکرد و می توان نوع غیر عاطفی گاهی اوقات و من او را اذیت در مورد این که" او می گوید. "و سپس او teases من در مورد چگونه من گریه در قطره از کلاه و من این حساس شاعر مرد."

این Brandts زندگی در کوه های راکی کوهپایه غرب کلگری با پسر خود یوسف 12 و پدر لیلی 9.

این زن 47 ساله با اذعان به قاچاق انسان یک موضوع ناراحت کننده است و او اغلب احساس می کند مانند او راه اندازی یک "اطلاعات نارنجک" در طول درگیری های زبان.

ادامه مطلب: 'برده داری مدرن روز': چرا قاچاق انسان اغلب مگس تحت رادار در کانادا

اما جرم و جنایت رشد در تاریکی او می گوید و گودال در معده احساس است که باعث می شود مردم می خواهند به دور نگاه کنید دقیقا همان چیزی است قاچاقچیان می خواهید.

برانت یک پرستار ثبت شده در آلبرتا بیمارستان کودکان در کلگری قبل از او منتشر شد اولین آلبوم خود را "آرامش قبل از طوفان" در سال 1996. او در ادامه برای تبدیل شدن به بیشتر اعطا کانادا نر کشور هنرمند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او گفت: تجربه خود را با کودکان آسیب پذیر, آیا آنها برای درمان سرطان و یا صدمات ناشی از سوء استفاده و کمک او آماده شدن برای احساسی تلفات و حمایت خود را کار می کنند.

پرستاری نیز سیمی مغز خود را به زیرک به عنوان درمان و مراقبت از شیوه های همیشه در حال تغییر هستند. "هنگامی که شما تبدیل شدن به یک پرستار ثبت شده شما یاد بگیرند که چگونه یاد بگیرند."

ادامه مطلب: 17 سالانه مراقبت از کودکان و نوجوانان Radiothon را افزایش می دهد $3.7 میلیون دلار برای بیمارستان کودکان آلبرتا

بانی Johnston یک مدیر در بیمارستان کودکان فقط به عنوان Brandt خود شکست بزرگ در نشویل.

این دو هرگز مسیرهای عبور در زمان, اما او تا به حال شنیده در مورد پرستار که خواهد به راه رفتن در اطراف بخش آواز و نواختن گیتار.

جانستون نیز یک پرستار آموزش پیوست و در شهر به عنوان یک شرکت, مدیر اجرایی, پس از چند سال منجر کودک رفاه و سازمان های حمایتی.

"من باید بر روی انگشتان پا و در هر روز داده شده به نگه دارید تا با پل Brandt," او می گوید.

"او teases که من هنوز خود را رئیس و من می گویم" نه به سختی نه حتی نزدیک است."

پل Brandt به صندلی آلبرتا قاچاق انسان نیروی کار
پل Brandt به صندلی آلبرتا قاچاق انسان نیروی کار

او گفت: او همکار همیشه می آید به جلسات مسلح با تحقیق و پرسش های دشوار و کمیته افتتاحیه جلسات از این قاعده مستثنی بودند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این پنل همچنین شامل یک سابق آلبرتا کودکان خدمات وزیر ادمونتون رئیس پلیس سر از یک جامعه ایمنی گروه سابق Mountie مدیر خدمات اجتماعی کاتولیک و اول کشور خدمات بهداشتی و مدیر عامل شرکت.

آن است که به ارائه مشاوره در مورد چگونه برای حمایت از بازماندگان پیاده سازی ایالات محافظه کار دولت وعده داده شده انسان-قاچاق برنامه ریزی و لابی دیگر دستور دولت به تراشه.

"من درک می کنم که کمیته های دولتی اغلب wallpaper. من قول می دهم که این یکی نمی شود می گوید:" برانت که اضافه می کند که توصیه خواهد بود بر اساس اطلاعات و بازخورد از بازماندگان و کارگران خط مقدم.

او مسکونی در رسانه های اجتماعی حفاری سوال چه مشهور است برای کمک به چنین مسئله سنگین.

"اگر من راحت نیست با منتقدان, من می خواهم احتمالا فر در یک توپ در اتاق خواب من در حال حاضر."

کیت Quinn, مدیر اجرایی مرکز برای پایان دادن به تمام استثمار جنسی در ادمونتون می گوید آن را مفید به کسی که خیلی بالا مشخصات پیشرو در نیروی کار.

"او را در رسیدن به کل متفاوت مخاطبان گفتن از کسی که مثل خودم," او می گوید.

"هنگامی که ما در حال برخورد با چیزی خیلی وسیع و گسترده به عنوان قاچاق انسان, ما نیاز به همه چیز و همه کس پل را به افراد جدید بالا بردن آگاهی در میان بهره."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن