شکارچی جنسی با سابقه جنایی طولانی انتظار می رود در Winnipeg زندگی می کنند

مقامات در Manitoba هشدار می دهند که مردم از یک درنده جنسی با سابقه جنایی طولانی که انتظار می رود در وینیپگ پس

توسط SALAMNEWWS در 20 مرداد 1399

مقامات در Manitoba هشدار می دهند که مردم از یک درنده جنسی با سابقه جنایی طولانی که انتظار می رود در وینیپگ پس از آزاد شده از موسسه کوه استونی آگاه باشند.

برت راسل جفری پیلچ، ۵۵ ساله، پس از محکومیت به دو فقره عدم رعایت حکم مجازات، در ۷ اوت از زندان فدرال آزاد شد.

واحد متخلف جنسی پرخطر Manitoba می گوید پیلچ در گذشته در درمان مجرم جنسی شرکت کرده است اما هنوز هم در معرض خطر بالا برای دوباره آزار در نظر گرفته شده است.

زنان و دختران مسن تر در معرض خطر خاص خشونت جنسی، از جمله آزار و اذیت و یا احتمالا خشونت جنسی فیزیکی در نظر گرفته می شوند.

-ادامه مطلب: خشونت آمیز جنسی مجرم در نظر گرفته خطر بالا برای reoffend انتظار می رود در Winnipeg زندگی می کنند

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

به گزارش MIHRSOU، پیلچ در طول حدود ۳۰ سال که پنج حکم فدرال برای او فرود آمده است، «بارها به رفتار درنده ای دست یافته است»

رفتار از نظر جنسی و جسمی تهدید آمیز از زنان تلفنی که او هیچ رابطه قبلی با آن را شامل می شود، و گاهی اوقات افزایش به مستقیم خشونت های جنسی فیزیکی.

او همچنین به زنانی که نمی شناسد نزدیک شده و نظرات آزارواذیت کننده و تهدیدآمیز جنسی را انجام داده است، حتی وقتی که سعی می کنند از او دوری کنند، به دنبال آنها می شود.

-ادامه مطلب: چرا متخلفان پرخطر در کانادا از زندان آزاد می شوند؟

به این دلیل، و عدم رعایت مکرر دستورات برای اجرای قانون - که شامل استفاده از تلفن همراه، تماس با دختران زیر ۱۸ سال و در رابطه با یک زن بدون اطلاع افسر او در زمینه ٔ اجرای قانون است - به مردم گفته می شود که اقدامات مناسبی را برای حفاظت از خود انجام دهد.

با این حال، MIHRSOU می افزاید که هوشیاری و "رفتار غیر معقول" قابل تحمل نیست.

هر کسی که با اطلاعات مربوط به پیلچ باید در تماس با MIHRSOU 204-984-1888، خدمات پلیس وینیپگ در 204-986-6222 و یا متوقف کننده جرم در 204-786-8577.

© 2020 اخبار جهانی ، بخش از کوروس سرگرمی شرکت.

88801100011088مقامات به مردم هشدار می دهند که از یک درنده جنسی با سابقه جنایی طولانی که انتظار می رود پس از آزادی از موسسه کوه استونای در وینیپگ زندگی کند آگاه باشند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب