گرجستان در حال حاضر خانه به 20,000 مجوز که هرگز در زمان تست جاده - CNET

هیچ قدرت مانور آزمون برای برخی از جوانان است. Mihajlo Maricic/EyeEm/گتی ایماژ برای اکثر تا به روز اخبار و اط

توسط SALAMNEWWS در 19 اردیبهشت 1399
Student driver ROYALTY FREE

هیچ قدرت مانور آزمون برای برخی از جوانان است.

Mihajlo Maricic/EyeEm/گتی ایماژ
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

این از لحاظ فیزیکی غیر ممکن است برای عمل اجتماعی فاصله در طول یک امتحان رانندگیبنابراین دولت گرجستان به طور موقت انجام دور با بیشترین nerve-wracking بخشی از گرفتن گواهینامه رانندگی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ امضا فرمان اجرایی در اواسط آوریل که چشم پوشی از تست جاده بخشی از فرآیند صدور مجوز. دولت پس از تکیه بر راستگو پدر و مادر به ثبت نام در الزامات مورد نیاز برای رانندگان جوان برای به دست آوردن مجوز خود را. پس از سفارش رفت به اثر گرجستان گزارش 19,483 ساله به دست آمده مجوز خود را بدون سنتی جاده تست خودرو و راننده خبر داد. ویسکانسین نیز به تصویب رسید یک سیستم مشابه هر چند پدر و مادر هنوز هم می تواند برنامه تست جاده برای راننده نوجوان خود را اگر آنها می خواهند.

همه دیگر الزامات مورد نیاز برای به دست آوردن مجوز در گرجستان هنوز اجباری مانند 40 ساعت از نظارت رانندگی و نمره قبولی برای این نوشته بخشی از کل فرایند است. البته آن خواهید بود توانا و آسان برای پدر و مادر به ثبت نام در این 40 ساعت مورد نیاز برآورده شده است. آزمون رانندگی مسلما مهم ترین بخش از گذراندن امتحان پس از آن شما می دانید آزمون گواهینامه مهارت در جاده ها باز است.

کسانی که بین سنین 16-18 ایم که برگزار می شود یک مجوز یادگیرنده برای یک سال و یک روز هم اکنون می توانید به سادگی به صورت آنلاین و به دست آوردن مجوز خود را پس از گرفتن یک پدر و مادر یا نگهبان باشه. اگر یک درایور جدید دارای یک تخلف در خود ضبط دولت خواهد شد به طور خودکار آنها را انکار مجوز ، اگر شما بیش از 18 و لاغر را اجازه آن را به طور خودکار به روز رسانی به مجوز است. کسانی که بدون هیچ گونه مجوز یادگیرنده هنوز هم نیاز به تکمیل مختلف نوشته شده امتحانات و برنامه ملاقات را انجام دهد. گرجستان وزارت راننده خدمات تا حد زیادی بسته شده اما قرار ملاقات برای خدمات خاص در دسترس هستند.

منظور نمی شود به رانندگان موتور سیکلت و یا کسانی که به دنبال به دست آوردن خود را CDL اما برای کسانی که در گروه معتبر آنها دور بدون رسمی آزمون رانندگی از طریق وسط است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: بالا 5 اتومبیل برای راننده نوجوان

2:41

منتشر شده مارس 30.
به روز رسانی آوریل 8: می افزاید: اطلاعات در مورد تعدادی از رانندگان در حال حاضر با مجوز و بدون تست جاده.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن