بهترین چرخ قهوه برای سال 2020 : Baratza ، Oxo ، Breville ، Cuisinart و بیشتر -- CNET

فقط به این دلیل که شما یک قهوه ساز افسانه به این معنا نیست که شما فنجان عالی از جو دم. و حتی اگر لوبیا حق بیمه

توسط SALAMNEWWS در 21 شهریور 1399

فقط به این دلیل که شما یک قهوه ساز افسانه به این معنا نیست که شما فنجان عالی از جو دم. و حتی اگر لوبیا حق بیمه خود را تازه بو داده شما هنوز هم می تواند علامت از دست. لینک ضعیف در اینجا زمین قهوه خود را است. قهوه زمین بد، زمین را به اندازه ذرات ناهماهنگ، نیز به طور ناهماهنگ دم. که به نوبه خود باعث ویرانی در طول فرایند طعم استخراج, و به احتمال زیاد منجر به فنجان وحشتناک قهوه.

نذار اين اتفاق برات بيفته دریافت چرخ قهوه جدی است که ارائه کالا، فنجان پس از فنجان. من سه مورد علاقه من در زیر را انتخاب کرده ام، و به دنبال آن یک لیست از چرخ های الکتریکی دیگر است که من را از طریق سرعت خود را قرار داده است. نهایی قهوه آسیاب ماشین آلات ارائه آسیاب سازگار (آن را خوب و یا درشت، بسته به تنظیم آسیاب)، با موتورهای قدرتمند و ویژگی های آسیاب مفید و تنظیمات، و آنها آسان برای استفاده و تمیز کردن.

بله، لیست راهنمای این خریداران از 100 دلار شروع می شود که به هیچ وجه ارزان نیست، اما این به این دلیل است که من شخصا تمام این آسیاب های قهوه را آزمایش کردم، و من فقط نتایج مجموعه بودجه را دوست نداشتم. (جزئیات تست زیر را ببینید، همراه با جوانب مثبت و منفی هر، و یک لیست کامل از مدل های دیگر که برش را ندارد.) من پیگیری کنید تا ببینید که آیا هر ماشین آسیاب چانه زنی دیگر ارزش تجارت کردن در آینده و به روز رسانی داستان بر این اساس.

همچنین حتما راهنمای ما را به بهترین دستگاه های اسپرسو خانگی برای فروش در حال حاضر بخوانید.

تایلر لیزنبی/سی نت

اگر شما یک نوشیدنی قهوه که نیاز به یک جامد، همه منظوره (نسبتا) ارزان قیمت دستگاه آسیاب قهوه، من توصیه می کنم $100 Oxo دم مخروطی بر چرخ به عنوان بهترین چرخ قهوه به طور کلی. از نظر قوام آسیاب، چرخ قهوه بر مخروطی Oxo دوم در گروه آزمون من قرار داده شده است. که در پشت $200 Breville هوشمند چرخ طرفدار, که رتبه اول در آسیاب اما همچنین هزینه های دو برابر. Oxo دم مخروطی بر چرخ ، با این حال ، می تواند لوبیا آسیاب سریع تر. و در حالی که تنظیمات آسیاب درشت کمتری دارد، دستگاه فولاد ضد زنگ اکسو همه کاره تر است. چرخ قهوه بور Oxo می تواند آسیاب خوب به اندازه کافی به عنوان چرخ اسپرسو در یک پینچ استفاده می شود. دستگاه سنگ زنی قهوه فولاد ضد زنگ اکسو نیز می تواند زمین های قهوه درشت به اندازه کافی برای دم کردن یک فنجان سیفون، مطبوعات فرانسه و دم سرد تولید کند. جوانب مثبت دیگر این است که دم Oxo آسان برای تمیز کردن و ایجاد کمتر از یک ظرف غذا در هنگام آسیاب نسبت به آسیاب های دیگر. 100 دلار ممکن است مانند بسیاری به نظر می رسد، اما به خاطر داشته باشید یک قهوه با کیفیت و چرخ اسپرسو باید برای مدت طولانی آسیاب.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن