دریافت سونی عالی $350 WH-1000XM3 سر و صدا لغو هدفون برای $180 - CNET

دیوید Carnoy/CNET احساس می splurging بالا-دارای سر و صدا لغو هدفون? در اینجا شانس خود را برای انجام این کار

توسط SALAMNEWWS در 29 تیر 1399
cnet-black-friday-best-buy-sony-1000xm3-headphones
دیوید Carnoy/CNET

احساس می splurging بالا-دارای سر و صدا لغو هدفون? در اینجا شانس خود را برای انجام این کار بدون شکستن ریخت و پاش بانک: برای یک مدت زمان محدود و در حالی که منابع آخرین, شرکت آمازون, مرمت, Sony WH-1000XM3 هدفون (سیاه و سفید) برای $180. که منطبق با پایین ترین قیمت تا کنون دیده ایم در این هدفون.

این WH-1000XM3 است CNET بالا سر و صدا لغو هدفون و اتحاد برگزار شد که تاج در حالی که برای. این یک لیست قیمت از $350 و اغلب می رود در فروش برای $300; فروشگاه های چند آن را برای $278 در حال حاضر.

بیشتر بخوانید: بالا سر و صدا لغو هدفون 2020

هنوز مطمئن شوید که شما می خواهید مرمت هدفون? آمازون وعده داده است که سونی "به نظر می رسد و با این نسخهها کار مانند جدید" شده "حرفه ای تست و بازرسی." تنها نکته این است که شما 90 روز گارانتی به جای یک سال. (البته شما می توانید در واقع یک هزینه کامل پس از 90 روز اگر شما راضی نیستید اگر شما ترجیح می دهم که به یک جایگزین.)

همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد این مورد را می توان در CNET را Sony WH-1000XM3 نقد و بررسی. دیوید Carnoy را نتيجهگيری: "با آن راحت و عملکرد فوق العاده سونی WH-1000XM3 است سر و صدا لغو هدفون به ضرب و شتم."

و این مقابله به ضرب و شتم حداقل در حال حاضر.

در اصل منتشر شده در اوایل این سال است. به روز شده برای منعکس جدید قیمت فروش و در دسترس بودن.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: سونی WH-1000XM3 dethrones Bose QuietComfort 35 II به عنوان...

2:48


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن