گراند کانیون مسافران: آن را بسیار داغ وجود دارد در حال حاضر کفش خود را ممکن است ذوب - CNET

گرما در گراند کانیون این هفته است. توییتر این مشاوره و اجرای آن با: خدمات پارک های ملی است هشدار مسافران به گ

توسط SALAMNEWWS در 5 تیر 1399
grand-canyon-shoes-crop

گرما در گراند کانیون این هفته است.

توییتر

این مشاوره و اجرای آن با: خدمات پارک های ملی است هشدار مسافران به گراند کانیون که آن را بسیار داغ وجود دارد این هفته حتی کفش خود را ممکن است به نوبه خود شما. در یک صدای جیر جیر ارسال دوشنبه, گراند کانیون شعبه دفتر مشترک یک عکس از برخی از کفش کهنه با کف پوست دور.

"گراند کانیون بی رحم محیط زیست" توییت هشدار داد. "گرما در داخل دره عمیق و باریک می تواند باعث کفش به از هم جدا و سنگین چکمه های پیاده روی می توانند به دام عرق و منجر به تاول های دردناک. قبل از تنظیم کردن در یک پیاده روی درک محدودیت های خود و دنده خود را."

روز چهارشنبه سرویس ملی آب و هوا صادر شده بیش از حد گرما هشدار برای گراند کانیون کشور است. پیام مسافران هشدار داد که این منطقه مواجه شد "خطرناکی شرایط گرم با درجه حرارت بالا از 105 تا 113 درجه زیر 4000 فوت است." در حالی که کسانی که درجه حرارت ممکن است صدا مانند عادی روز تابستان برای برخی در غرب گراند کانیون بازدید کنندگان اغلب عادت به گرما و نمی آیند به درستی آماده شده است.

خدمات ملی آب و هوا در فلگستفف توییتی که درجه حرارت باید شروع به سرد در روز پنج شنبه.

خدمات پارک های ملی سایت برای گراند کانیون پارک ملی اشاره می کند که پارک رنجرز پاسخ به گرما خسته کوهنورد در هر روز در طول تابستان و نشان می دهد مسافران جلوگیری از پیاده روی بین ساعات اوج نور آفتاب از ساعت 10 صبح و 4 بعد از ظهر

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن