مت, Hancock, دستور فوری بررسی به چه coronavirus روزانه مرگ و میر محاسبه شده

وزیر بهداشت مت, Hancock, دستور فوری بررسی چگونه به بهداشت عمومی انگلستان (PHE) محاسبه روزانه COVID-19 مرگ ارقا

توسط SALAMNEWWS در 27 تیر 1399

وزیر بهداشت مت, Hancock, دستور فوری بررسی چگونه به بهداشت عمومی انگلستان (PHE) محاسبه روزانه COVID-19 مرگ ارقام است.

می آید پس از دانشمندان گفت: در یک پست وبلاگ که PHE است که "بیش از حد اغراق آمیز" روزانه coronavirus مرگ و میر با شمارش مردم اگر آنها می میرند و از هر علت در هر زمان پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

استاد K. Yoon Loke, از دانشگاه شرق آنجلیا و کارل Heneghan استاد پزشکی مبتنی بر شواهد در Nuffield بخش از مراقبت های اولیه گفته است که یک "آماری نقص" در راه PHE جمع آوری اطلاعات مرگ و میر در ایجاد اختلاف در آمار و ارقام منتشر شده در بین انگلستان و ولز اسکاتلند و ایرلند شمالی است.

"به نظر می رسد که PHE به طور منظم به نظر می رسد برای مردم در NHS پایگاه داده که تا کنون آزمایش مثبت و به سادگی چک برای دیدن اگر آنها هنوز زنده هستند یا نه" آنها نوشت.

"PHE به نظر نمی رسد به در نظر گرفتن چگونه مدتها پیش COVID نتیجه تست شد و نه اینکه آیا فرد شده است با موفقیت تحت درمان در بیمارستان بستری و مرخص شده به جامعه است.

"هر کسی که تست شده COVID مثبت اما پس از آن درگذشت و در تاریخ بعد از هر علت شامل خواهد شد در PHE COVID مرگ ارقام است."

جو مورفی, سیاسی, ویرایشگر استاندارد شب نشان داد در توییتر امروز صبح که وزیر بهداشت خواستار یک "فوری نقد و بررسی" به "سرسام آور شکست مفتضحانه".

دیگر بریتانیا در سازمان ملل تنها به فکر شامل افرادی که ظرف 28 روز از داشتن coronavirus.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب