اگر Dominic کامینگز می ماند آن را به بوریس جانسون نگاه نه فقط ریاکارانه اما ضعیف

دومینیک کامینگز' شهرت به عنوان یک سایه قدرتمند چهره در پشت تاج و تخت بود و یک محرک برای نخست وزیر قبل از گزارش

توسط SALAMNEWWS در 4 خرداد 1399

دومینیک کامینگز' شهرت به عنوان یک سایه قدرتمند چهره در پشت تاج و تخت بود و یک محرک برای نخست وزیر قبل از گزارشی که دیروز منتشر شد که او را شکست مستند قوانین; در حال حاضر آن را می تواند تبدیل به یک مشکل جدی است.

بوریس جانسون است بدیهی است که تصمیم گرفت که او در حال رفتن به سعی کنید به نگه داشتن خود را بالا مشاور. بیانیه صادر شده این صبح آغاز می شود شبیه به یک موقعیت دفاع پس از سکوت از 10 خیابان داونینگ یک شبه مربوط توسط گیج کننده قطعه از unattributable منابع که صدا مانند کامینگز خود را.

آنچه تعجب آور است این است که کامینگز تا به حال نمی کردم داستان خود را مستقیما قبل از آن. او شناخته شده برای هفته که سفر خود را به Durham, شکستن قفل دستورالعمل به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به ، در عین حال اولین واکنش از طرف او به این گزارش هیچ اشاره ای به این واقعیت کلیدی در بیانیه صادر شده این صبح توسط No 10: که او و همسر و پسرش ماند در خانه "نزدیک اما جدا از" خانواده گسترده خود را.

او ادعا می کند که او رفت و به دورهام چون همسرش بود که بیمار با علائم کروناویروس و تفکر است که او بیش از حد بود به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به ناخوشی آنها نیاز خود را از چهار سال به مراقبت شود. همانطور که معلوم شد آنها نیاز ندارد کامینگز خواهر پس از او نگاه کنید در حالی که آنها در آنجا ماند و در انزوا.

این اجازه مایکل گوو کامینگز " نزدیک ترین متحد خود در قلب دولت, به می گویند: "مراقبت از خود و همسر و فرزند جرم نیست." خوب این قانون پیچیده است و این مورد قابل بحث در هر صورت اما کامینگز در نقض واضح و روشن از دولت دستورالعمل که می گویند که اگر هر عضو از خانواده علائم کروناویروس "آیا خانه را ترک کنید و به هر دلیلی".

برای کامینگز برای نگه داشتن جای خود را در 10 هیچ, وقتی, نیل فرگوسن, حکیم دانشمند و کاترین Calderwood اسکاتلندی افسر ارشد پزشکی از دست ایشان برای شکستن قفل دستورالعمل را نگاه بد است. آن را Johnson به نظر می رسد به تحمل یک حکومت برای مورد علاقه خود را و یکی دیگر برای هر کس دیگری.

نفاق ممکن است یک اتهام است که مشکل نخست وزیر بی جهت. آنچه که باید به نگرانی او این است که او را نگاه ضعیف است. در حال حاضر گل نشسته مداوم پیشنهادات است که او هنوز به سلامت کامل پس از برخورد با "نامرئی برهمی" جانسون به نظر می رسد به عنوان اگر او بسیار وابسته به مشاور خود را که او آماده است به خم شدن قوانین به نگه داشتن او را.

این است که مانند پیتر Mandelson خانه وام یا چری بلر آپارتمان دو رسانه طوفان که در سمت چپ بسیاری از خرابه در وستمینستر بدون اینکه تاثیر زیادی بر روی مردم گسترده تر. هر کس تا به حال زندگی خود را تغییر مستند و اکثر مردم احساس می کنند که آنها را ساخته اند و فداکاری در جهت منافع مشترک. یک چیز زیادی از مردم خشمگین این است که یک اقلیت نیست و به نظر می رسد به همان سهم را به عنوان آنها هستند.

چه تر است, هر کس می تواند درک خطر از افرادی که از شهرستان های بزرگ به منطقه خود آوردن عفونت با آنها. یک بخشی از این تغییر اخیر به مستند قوانین بود که واقعا محبوب بود راهنمایی که مردم ممکن است در حال حاضر درایو به عنوان آنجا که آنها می خواهم به ورزش است.

آنچه قابل توجه است در مورد 10 هیچ بیانیه ای است که نخست وزیر به نظر می رسد به رسمیت شناختن است که او ممکن است قادر به نگه داشتن خط برای Cummings. آن می گوید: "آقای کامینگز معتقد است که او رفتار منطقی و قانونی است." این نمی گوید که نخست وزیر دارای این دیدگاه است.

جانسون است که همه را به دفاع از مشاور خود را امروز گرد کردن تا وزرای کابینه به ارسال توییت از حمایت در حالی که آماده شدن برای قطع او را سست و اگر فشار بیش از حد بزرگ است.

احتمالا نخست وزیر فکر می کند که او می تواند با زندگی می کنند دیده می شود به عنوان کامینگز' عروسک خیمه شب بازی و که او را تضعیف بیشتر به طور جدی اگر کامینگز تا به حال برای رفتن. من نمی دانم که در مورد: مشاورین همیشه قابل تعویض است. طلبانه آنها همیشه می توانید به عقب نشینی از خط مقدم و بعدا دوباره. این امر می تواند بدتر برای Johnson اگر ایده او را به عنوان یک ضعف نخست وزیر در بنده به خارج از مرکز خود را مشاور طول می کشد نگه دارید.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن