کامپیوتر اندرو هارپر بیوه 'وحشت زده" به عنوان سه جوان پاک از قتل او

بیوه از کامپیوتر اندرو هارپر گفت که او "کاملا شوکه و وحشت زده" پس از یک هیئت منصفه پاک سه جوان از قتل او با کش

توسط SALAMNEWWS در 4 مرداد 1399

بیوه از کامپیوتر اندرو هارپر گفت که او "کاملا شوکه و وحشت زده" پس از یک هیئت منصفه پاک سه جوان از قتل او با کشیدن او را به مرگ.

هنری بلند, 19 و جسی کول و آلبرت قهقهه هر دو 18, همه محروم دانستن 28 ساله افسر متصل به ماشین خود را در طول بالا-سرعت گریز در برکشایر.

طولانی بستری جرم کمتر از قتل نفس در حالی که دوستان خود را متهم به همان اتهام پس از یک محاکمه مجدد. آقای عدالت Edis موکول حکم تا روز جمعه.

صحبت های خارج از بیلی پس از حکم بیوه Lissie هارپر گفت که او هرگز نمی خواهد آمد به نظر با چگونه "مثل یک عاشق, مناسب و معقول انسان را می توان برخورد این سرنوشت".

"من در حال حاضر زندگی خود من حکم به تحمل و باور کنید وقتی که من می گویند آن خواهد شد بسیار دردناک تر روح از بین بردن و دردناک سفر بیش از هر کس رو ناچیز تعداد سال زندان را تجربه," او گفت:.

دره رودخانه تیمز پلیس گفت: آن را "محترم تصمیم هیئت داوران" به تبرئه سه نفر از قتل است. کارآگاه سرپرست استوارت Blaik ارشد بررسی افسر در این مورد گفت: "ما درک که هیئت منصفه باید مطمئن شوید که دادستان ثابت است گناه فراتر از شک معقول.

آن را می توان در حال حاضر گزارش شده است که طولانی قبلا تهدید به "رم" یک افسر پلیس به عنوان او در گفتگو با یک پلیس جامعه مسئول پشتیبانی (PCSO).

در این گفتگو در ماه جولای 2018 حکومت ناروا در طول محاکمه طولانی گفت: "شما نمی توانید مرا لمس در حال حاضر 'cos من گذشت من تست رانندگی و اگر پلیس سعی کنید برای متوقف کردن من من می رم آنها را."

نزدیک به یک سال بعد در 15 اوت سال گذشته پلیس نامیده می شدند پس از مدت طولانی و دو همدست شروع بکسل یک سرقت پشتیبانی از چهار دوچرخه.

کامپیوتر هارپر بود و چهار ساعت گذشته پایان شیفت زمانی که او و crewmate پاسخ داد.

کامپیوتر اندرو هارپر یک عضو از جاده ها پلیس فعال واحد ازدواج کردم هفته قبل از او کشته شد (EPA)

آنها مواجه می شوند و همدستانش رانندگی نسبت به آنها در باریک جاده های کشور است.

ماشین پلیس مسدود شده خود دور شو و کامپیوتر هارپر شروع به پریدن کرد به تعقیب یکی از سارقان.

اما همانطور که او با نزدیک شدن پشت صندلی پا شد در تسمه استفاده می شود به دو پشتیبانی از چهار دوچرخه و او کشیده شد دور پس از نصب در آستانه به فرار.

قدیمی بیلی شنیده ام که بلند سوار در به طور متوسط از 42.5 mph برای بیش از یک مایل در سیم پیچ خطوط کشور قبل از کامپیوتر هارپر بود جدا.

او داشت با همکاران خود را با صدمات فاجعه بار و درگذشت و در صحنه است.

راننده هنری بلند, 19 و مسافران جسی کول و آلبرت قهقهه هر دو 18 (Thames Valley پلیس)

زمانی که او دستگیر شد و در نزدیکی مسافران' سایت های بلند در ابتدا به دروغ به پلیس مراجعه و ادعا کرد که او تا به حال شده است به تماشای فیلم سریع و خشمگین در زمان سرقت.

در شارژ بودن او ادعا گفت: "I don't give a f*** در مورد هر یک از این".

خود دفاع ادعا کرد این حادثه بود "عجایب رویداد" که هیچ یک از آنها می تواند برنامه ریزی شده و یا پیش بینی.

اما دادستان گفت: در بیش از 6 فوت و وزن 14 سنگ متهمان شده اند باید آگاه PC هارپر بود که کشیده به مرگ او.

بازسازی پیشنهاد کرد که به جای توقف طولانی منحرف در جاده ها و سعی کنید به پرتاب او را.

هیئت منصفه نیز شاهد ای به فیلم است که به نظر می رسد به گرفتن لحظه ای کول سمت افسر قبل از غواصی از طریق پنجره ماشین گریز و فرار خود را.

دادستان Jonathan Laidlaw کنترل کیفیت گفت: سه نفر در پی فرار "به معنای واقعی کلمه در همه هزینه ها".

"آنها تا به حال دو گزینه های روشن لحظاتی پس از اندرو هارپر گرفتار شد تا در خوش بنیه و آن را انتخاب دودویی," او اضافه شده است.

"آنها با کشیدن یک جسم سنگین – چه چیز دیگری می تواند از آن شده اند اما پلیس آنها را دیده بود در پشت صندلی با داشتن تقریبا گرفتار جسی کول ؟

"تنها چیزی که حق انجام خواهد شده اند به سرعت به ارمغان بیاورد که ماشین را متوقف کند."

آقای Laidlaw گفت که در حالی که آنها نمی تواند مجموعه ای برای بدام انداختن یک افسر پلیس وجود دارد "روشن تلاش" به پرتاب او را هنگامی که او درهم در دو طناب منصفه شنیده می شود.

پس از آن وجود دارد "عمدی و بدبینانه تلاش" به درمانده بررسی آن ادعا شده بود.

صندلی تولدو با دو طناب و ماشین پلیس در یک موقعیت مشابه در سایت جلسه از وسایل نقلیه در طول گنده داوران سایت بازدید به صحنه در Sulhamstead برکشایر (PA)

بلند و قهقهه و کول همه اعتراف توطئه برای سرقت پشتیبانی از چهار دوچرخه اما قتل را تکذیب کرد.

ارائه شواهد در قدیمی بیلی بلند گفت که او احساس "شرم آور" در مورد آنچه رخ داده به کامپیوتر هارپر.

"اگر من آگاه بود من می خواهم که متوقف, خودرو, تلاش برای نجات او," او گفت: داوران. "من قبول می کنم که من او را کشته از آنچه که من انجام شده بود این راه من بود."

او گفت که او تا به حال "تجربه با پلیس در تعقیب" و که مسافر بودند و فریاد او را به عنوان آنها سعی کردم به دور و اضافه کرد: "من به آنها گفتم به shut the f*** تا من اجازه رانندگی قرار دادن موسیقی بر روی."

پرسید که آیا او می تواند شنیدن هر چیزی از پشت ماشین در زمان طولانی آن را تکذیب کرد.

سه نفر اول دادگاه سقوط در ماه مارس پس از سه منصفه رفت و به خود انزوا به دلیل coronavirus علائم و دیگر نمی تواند به حضور در دادگاه است.

اضافی و گزارش توسط بهبهانtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن