خشم به عنوان استعلام نژادپرستی بوریس جانسون است که هنوز هشت ماه پس از راه اندازی آن

شروع نشده است روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را

توسط SALAMNEWWS در 18 مرداد 1399
شروع نشده است

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

تحقیق درباره نژادپرستی در حزب محافظه کار هنوز هشت ماه پس از آغاز آن توسط بوریس جانسون آغاز نشده است، و باعث اعتراض آن شده است که "لگد به چمن بلند".

تحقیق هنوز هم برای شواهد و مدارک - سه ماه پس از آن وعده داده شد - در میان انتقاد از دانشگاهی انتخاب شده به رهبری آن و شک و تردید بیش از منابع در دسترس صادر شده است.

اختلاف بر سر شرایط سخت مرجع، که منتقدان می گویند یک کاوشگر کامل در تبعیض در حزب جلوگیری خواهد کرد، نیز آن را نگه داشتن، مستقل می فهمد.

تاخیر خجالت تازه ای برای نخست وزیر است، چند روز پس از او به شدت انتقاد شد به خاطر امتناع از اقدام علیه یک نماینده مجلس که اقلیت های قومی را مقصر افزایش عفونت های Covid-19.

و این خطر مداخله توسط دیده بادی برابری، که استعلام خود را تهدید کرده است اگر آن را "راضی به پیشرفت و یا چگونه تحقیقات انجام شده است".

یک حزب سابق به نظر می رسد که حزب او امیدوار است که این مسئله "به سادگی از بین خواهد رفت" - در حالی که یک رئیس سابق انجمن مسلمانان محافظه کار گفت که او "شگفت زده نیست"، با توجه به تجربه طولانی خود را از شکست برای مقابله با اسلام هراسی.

یکی از خودی ها این پرسش را به عنوان "توپ تا" و عمدا ساخته شده برای جلوگیری از آن را به قلب چرا بسیاری از مسلمانان احساس استقبال ناخوشایند در حزب. پرسش هنوز در شرایط عملی شروع شده بود ، منبع گفت.

پرسش شده است با جنجال از لحظه ای که آقای جانسون به موافقت با آن تندرست شد، در یک مناظره رهبری تلویزیون به طور زنده، توسط رقیب خود ساجد جاوید، در ژوئن 2019.

در حالي که گفته مي شد نظرات نژادپرستانه شوراي هاي اهل تيار در هر سطح ي حزب تعصب ضد مسلمانان را افشا کرده بودند- و به عنوان اظهارات گذشته خود آقاي جانسون دوباره به او باز مي گشت.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب