Coronavirus: ارشد دولتی سلامت مشاوران ریختن آب سرد بوریس جانسون اجتماعی فاصله امید

دولت بیشترین ارشد بهداشت مشاوران به نظر می رسد به بازیگران شک در بوریس جانسون را پیشنهاد می دهد که قابل بازگشت

توسط SALAMNEWWS در 29 تیر 1399

دولت بیشترین ارشد بهداشت مشاوران به نظر می رسد به بازیگران شک در بوریس جانسون را پیشنهاد می دهد که قابل بازگشت به حالت عادی در زمان برای کریسمس, فقط ساعت پس از نخست وزیر ساخته شده پیش بینی.

آقای جانسون گفت که اگر پیشرفت در مبارزه با Covid-19 ادامه آن ممکن است به حرکت به دور از اجتماعی فاصله اقدامات از جمله یک متر به علاوه قانون در حال حاضر در نیروی نوامبر.

او افزود: "من این است که قوی و صمیمانه امیدواریم که که ما قادر خواهد بود برای بررسی برجسته محدودیت و اجازه می دهد بیشتر قابل بازگشت به حالت عادی از ماه نوامبر در اولین احتمالا در زمان برای کریسمس".

پاتریک blue palace hotel ارشد مشاور علمی و کریس Ersin این افسر ارشد پزشکی نمی شد آقای جانسون طرف در یک کنفرانس مطبوعاتی در خیابان داونینگ که در آن او اعلام کرد با احتیاط بلند کردن اجسام از دولت "کار از خانه" پیام.

بعد هر دو به نظر می رسد نشان می دهد کمتر از یک چشم انداز خوش بینانه برای انگلستان است.

پروفسور Ersin گفت: مجلس اعیان کمیته که " (اجتماعی) فاصله همچنان بخش مهمی از این مخلوط و چگونگی آن تفسیر است در محیط های مختلف تکامل یافته است اما از آن نرفته است. [آن را] نیاز به ادامه برای یک دوره طولانی از زمان است."

پروفسور blue palace hotel گفت: این کمیته که اگر این ویروس می آید و در موج دوم "و سپس به وضوح ما باقی می ماند به عنوان یک جمعیت در معرض این. و در نتیجه این اقدامات کاهش تماس برای کاهش گسترش انواع اجتماعی فاصله اقدامات است که ما در مورد صحبت کردیم و اقدامات بهداشتی است که همراه با آن لازم خواهد بود."

در اوایل این هفته Prof blue palace hotel نیز قرار داده himelf در تقابل با نخست وزیر زمانی که او گفت: وجود دارد هیچ دلیلی برای تغییر محل کار از خانه پیام.

آقای جانسون به حال خودش اعتراف کرد او نمی تواند می گویند انگلستان را کامل و بازگشت به حالت عادی در زمان برای کریسمس.

پرسید: اگر خانواده قادر خواهد بود برای جشن تعطیلات با عزیزان خود در این سال آقای جانسون گفت که او امیدوار بود برای بهترین اما آماده شدن برای "بدترین".tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن