Coronavirus: هیچ برنامه ای برای گسترش محافظ به بیش از 50s, وزیر اصرار دارد به عنوان چهره دولت واکنش

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 13 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

مسکن وزیر رابرت Jenrick اصرار بحث گسترش محافظ به بیش از 50s در زمستان است "فقط حدس و گمان" به عنوان چهره دولت یک واکنش بیش از برنامه های احتمالی و با هدف جلوگیری دوم coronavirus موج.

به گزارش روز یکشنبه پیشنهاد افراد مسن و آسیب پذیر می توان گفت به ماندن در خانه دوباره تحت جدید محافظ طرح های کشیده شده توسط کابینه ،

افراد بین 50 و 70 نیز ممکن است داده شود "شخصی رتبه بندی خطر" با توجه به ساندی تایمزدر یک حرکت است که اضافه کردن به 2.2 میلیون نفر بودند که تلقی های آسیب پذیر در طول بهار اوج.

آقای Jenrick خواسته در مورد اینکه آیا عصر جدید-مرتبط با اقدامات شد و گفت: بار رادیو: "این فقط حدس و گمان است.

"شما انتظار می رود دولت باید با توجه به همه از طیف وسیعی از گزینه های که ممکن است در دسترس خواهد بود.

"این چیزی است که است که به طور فعال در نظر گرفته شود."

خود را به زیر انتقاد از برخی از محافظه کاران بیش از این طرح مطرح کرده است که مشروح آن پدید آمده تنها چند ساعت پس از دولت به پایان رسید محافظ برای افراد مسن و آسیب پذیر است.

اقا جفری استرلینگ-قهوه ای خزانه دار 1922 کمیته از حزب محافظه backbenchers گفت: دیلی تلگراف کاهش سن برای محافظت خواهد تاثیر "برخی از با تجربه ترین بخش از نیروی کار که تمایل دارند در ارشد و در نتیجه در حال اجرا کسب و کار و سازمان".

"من فکر می کنم آن را بسیار عجیب و غریب و برخی از شرکت ها آن را به نگاه بسیار دشوار است," او اضافه شده است.

آقای Jenrick نیز وجود دارد گفت: "هیچ طرح تا آنجا که من آگاه هستم" را در محدودیت های مسافرتی در لندن باقی بماند می تواند به عنوان بخشی از تلاش ها برای جلوگیری از هر گونه افزایش نرخ انتقال در پایتخت گسترش به سایر نقاط کشور.

آن پیشنهاد شده بود که باید تحقیق عفونت رای تشدید در پایتخت M25 خواهد عمل به عنوان یک سفر مرزی برای ساکنان لندن و مردم خواهد بود ممنوع از اقامت شبانه در خانه های دیگر خود را.

پیشنهاد شد این گزارش را به جلو پس از بوریس جانسون خواسته مقامات به پیش نویس برنامه ای برای جلوگیری از موج دوم بدون یکی دیگر از ملی مستند.

تایمز گزارش داد که نخست وزیر برگزار شد "جنگ بازی" جلسه با صدراعظم Rishi Sunak در روز چهارشنبه به اجرا از طریق گزینه های ممکن برای خاموش شدن اقتصاد بریتانیا به عنوان Covid-19 مورد افزایش است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن