کیانو ریوز در حال نوشتن یک "به طرز وحشیانه ای خشونت آمیز' طنز به نام BRZRKR - CNET

بوم استودیو!/علامت بروکس کیانو ریوز قرار دادن خود را در عمل اعتبار خود را به کار در یک سرمایه گذاری جدید: نو

توسط SALAMNEWWS در 31 تیر 1399
brzrkr-001-cover-variant-promo-1-609x1024
بوم استودیو!/علامت بروکس

کیانو ریوز قرار دادن خود را در عمل اعتبار خود را به کار در یک سرمایه گذاری جدید: نوشتن یک کتاب کمیک. The John Wick و ماتریس ستاره در حال همکاری با شرکت-نویسنده مت Kindt و هنرمند الساندرو ویتی در BRZRKR 12-موضوع طنز از رونق! استودیو که شما اولین بار در ماه اکتبر.

با "وحشیانه و خشونت آمیز" سری به شرح زیر جاویدان جنگجو شناخته شده به عنوان Berzerker به عنوان او مبارزه راه خود را از طریق سنین. ریوز گفت: امروز ایالات متحده آمریکا است که داستان را برخی از "واقعا جالب و تاب" و این که طنز را کشف تم "طبیعت از خشونت در اخلاق, اخلاق (و) چه طرف را انتخاب می کنید."

آثار هنری برای طنز است که منتشر شده است تا کنون به نظر می رسد همچنین برخی از الهام از ریوز. در حالی که آن را هنوز روزهای اولیه ریوز در حال حاضر به نظر می رسد علاقه مند در آوردن Berzerker به صفحه نمایش بزرگ.

"من می خواهم عشق را به بازی Berzerker!" ریوز گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. "این واقعا سرگرم کننده داستان پس اگر آن را ندارد و من امیدوارم کسی می تواند آن را بازی کند."

ریوز صحبت کرد و به ایالات متحده آمریکا امروز در حالی که در برلین انجام تمرینات به صورت ماتریکس 4, است که برنامه ریزی شده بود منتشر شده در سال 2021. ما به دیدن او بعد از بیل و تد چهره موسیقی در اوت. 28 (با فرض انتشار دریافت نمی کند با تاخیر).

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: هر استن لی مارول فیلم cameo

4:51tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن