تقریبا 30 درصد از یوتیوب محبوب coronavirus ویدئوها گمراه کننده هستند و کانادا و مطالعه می یابد

یک مطالعه جدید از محققان کانادایی نشان داده است بیش از 25 درصد از محبوب ترین YouTube coronavirus ویدئوها حاوی

توسط SALAMNEWWS در 25 اردیبهشت 1399

یک مطالعه جدید از محققان کانادایی نشان داده است بیش از 25 درصد از محبوب ترین YouTube coronavirus ویدئوها حاوی اطلاعات غلط.

مطالعه منتشر شده در چهارشنبه BMJ بهداشت جهانی, مجله, نگاه در بالا 75 COVID-19-مربوط به ویدئوها بازی در تاریخ 21 مارس ،

نویسندگان در بر داشت 27.5 درصد شامل اطلاعات نادرست و این مشکل ویدئوها تا به حال بیش از 60 میلیون total views.

شیوع کروناویروس: هشدار COVID-19 'ممکن است هرگز دور'
شیوع کروناویروس: هشدار COVID-19 'ممکن است هرگز دور'

اطلاعات غلط در محدوده زمانی معین از اظهارات نژادپرستانه به دروغ در مورد چگونگی گسترش بیماری به سلامت بد توصیه و آشکار تئوری های توطئه است. یکی از خطرناک نظریه به عنوان مثال ادعا می کند coronavirus یک برنامه ریزی روش کنترل جمعیت. دیگری ادعا میکند که شرکت های دارویی دارند و برای درمان بیماری های کروناویروس اما درمان نمی شود به فروش می رسد ،

ادامه مطلب: Coronavirus توطئه تحت فشار قرار دادند توسط روسیه تقویت شده توسط مقامات چینی: کارشناسان

"به عنوان فعلی COVID-19 همه گیر بدتر عمومی سازمان بهداشت و درمان باید استفاده بهتر از یوتیوب برای ارائه اطلاعات به موقع و دقیق و به حداقل رساندن گسترش اطلاعات غلط" نویسندگان این مطالعه از دانشگاه اتاوا و کارلتون دانشگاه به این نتیجه رسیدند. "این ممکن است نقش مهمی در موفقیت مدیریت COVID-19 بیماری همه گیر."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

نویسندگان گفت: به محض رسیدن به مخاطبان از فیلم پخش كردن, coronavirus دروغ می تواند مشکلات جدی در سلامتی و عواقب اجتماعی. وجود دارد بیش از 250 میلیون بازدید برای محبوب ترین فیلم اکران, از جمله 62 میلیون بازدید برای ویدئوها حاوی اطلاعات غلط.

"در حالی که قدرت رسانه های اجتماعی نهفته در حجم گسترده و تنوع اطلاعات در حال تولید و گسترش آن پتانسیل قابل توجهی برای آسیب" این مطالعه گفت. "گسترش سلاح های هسته ای و گسترش اطلاعات غلط می تواند باعث تشدید نژاد پرستی و ترس و در نتیجه unconstructive و خطرناک رفتار مانند کاغذ توالت احتکار و ماسک سرقت رفتارها دیده می شود تا کنون در COVID-19 بیماری همه گیر."

ادامه مطلب: جبهه متحد گروه در کانادا کمک پکن ذخایر coronavirus لوازم ایمنی

جاش گرینبرگ استاد ارتباطات و مطالعات رسانه در دانشگاه کارلتون گفت: مطالعه مفید ارائه می دهد داده های تجربی در انواع دروغ و همچنین میریزد نور در حال ظهور تحقیقات در ارتباط بین سلامت و اطلاعات قرار گرفتن در معرض.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

"این طنین انداز است چرا که ما در حال برخورد با آنچه سازمان بهداشت جهانی باید به عنوان یک جهانی infodemic مربوط به coronavirus" گرینبرگ گفت. "سرعت که با آن اطلاعات می تواند گردش نگرانی واقعی است."

گرینبرگ گفت: این مطالعه همچنین افزایش سوالات جالب در مورد چالش های محققان در طبقه بندی COVID-19 دروغ.

برخی از مضر ترین دروغ در مورد کوروناویروس همیشه غلط گرینبرگ گفت. اما با برخی موضوعات هنوز در حال رقابت با دانشمندان و کارشناسان وجود دارد به طور طبیعی خواهد بود در حال تحول و تجزیه و تحلیل از حل و فصل حقایق است. برای مثال او گفت: بحث در اطراف این اثر از ماسک صورت را تغییر داده اند به عنوان شناخته شده حقایق در مورد گسترش coronavirus تکامل است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"این باعث می شود آن را به چالش به کد برای دروغ از آنجا که تجزیه و تحلیل علمی از این بیماری در حال تغییر است به سرعت در حال" گرینبرگ گفت.

ماسک های صورت در حال حاضر اجباری در زمان های خاص در طول سفر هوایی
ماسک های صورت در حال حاضر اجباری در زمان های خاص در طول سفر هوایی
مشاهده link "

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن