'نمی دانم اگر یک شهر برای بازگشت به': تهدید قفل محلی فلج کردن اولهام برای سال ها وجود دارد, ساکنان ترس

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ا

توسط SALAMNEWWS در 23 مرداد 1399

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

در بازار تامیفیلد در اولدهام - شهر منچستر بزرگ در حال حاضر در خط مقدم نبرد انگلستان با کوروناویروس - در صبح روز چهارشنبه، سرخوردگی و ترس در اندازه گیری برابر وجود دارد.

ناامیدی به دلیل هشدار شورای شبانه که پس از هفته ها از افزایش نرخ عفونت، منطقه ممکن است فقط "روز دور" از تبدیل شدن به اولین مکان در انگلستان بازگشت به قفل. یک نفر پرسید: «چطور اجازه داده بود به این موضوع برسه؟»

اما ترس هم هست از همه بيشتر بترسي شايد ترس از این که اگر میخانه ها، رستوران ها، مراکز تفریحی و کسب و کارهای غیر ضروری در این شهر آسیاب تاریخی واقعا مجبور به تعطیل دوباره برای یک دوره طولانی مدت، می تواند کل منطقه فلج - برای سال های بعد.

دیل رابینسون صاحب گلفروشان بلومینگ دیل در تامیفیلد گفت: «اطراف را نگاه کن. "اولدهام" ده ها سال است که در حال مبارزه است. حالا اين. فروشگاه های زیادی اینجا هستند که فقط در مورد قفل اول جان سالم به در برد. اونا رد شدن اما يک ثانيه...

تکان دادن سرش نگاه کردن به پایین خیابان آلبیون که در آن واحد خالی در حال حاضر مقدار زیادی dismally.

نمی دانم که شهر زیادی برای بازگشت به بعد وجود داشته باشد یا نه.

که اولدهام تاریخ مدرن سختی داشته، تعداد کمی استدلال می کنند.

نابودی هر دو صنعت آسیاب آن در دهه های هفتاد و هشتاد و سپس پایگاه مهندسی آن در دهه نود از سال ۲۰۱۰ به دنبال یک ریاضت ویژه ای در حال بیرون کردن بود: در یک دهه اخیر، مقداری ۴۲ درصد از بودجه شورا در اینجا قطع شد.

نتیجه شده است سطح عظیمی از سختی. چهار بخش در محدوده شورای اولدهام در یک درصد از محرومترین مناطق کشور قرار دارند. سه تا از 20 تا ي بدترين تکه هاي انگلستان براي فقر کودکان هم اينجاست

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب