ایالات متحده در فروشگاه های وال مارت دیگر نمی خواهد قفل کردن 'فرهنگی' مو و زیبایی محصولات

یک تبعیض آمیز خارج شده و تمرین رو به پایان است و پس از این شرکت اعلام کرد که دیگر نمی خواهد قفل کردن "چند فرهن

توسط SALAMNEWWS در 22 خرداد 1399

یک تبعیض آمیز خارج شده و تمرین رو به پایان است و پس از این شرکت اعلام کرد که دیگر نمی خواهد قفل کردن "چند فرهنگی" محصولات مراقبت از مو.

تغییر آمد و در پی یک خریدار در کلرادو انتقاد از فروشگاه های زنجیره ای پس از یک محصول او امیدوار بود برای خرید قرار داده شد پشت قفل شده مورد.

"چند فرهنگی مراقبت از مو است که همه قفل شده در پشت شیشه" لورن اپس گفت: CBS Denver. "که خیلی مسخره است."

"من این نوع از خریداران که نیاز به همه چیز نگاه کنید خواندن همه چیز است. آن را بی دست و پا چون شما مجبور هستید در این لحظه به آن را گرفتن."

ادامه مطلب: پس از گذراندن 10 ساعت تمیز کردن پس از تظاهرات نوجوان, پاداش, با, ماشین, بورس تحصیلی کالج

"مردم درک نمی کنند آنچه که ما باید برای رفتن از طریق روزانه است."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در عکس های به اشتراک گذاشته شده توسط Epps, محصولات ساخته شده برای افراد مبتلا به بافت مو می تواند دیده می شود در پشت قفل شیشه ای با یک علامت گفتن مراجعان به درخواست برای کمک به کارمند.

هنگامی که یک عضو هیات آمد و به کمک آنها رفت و به جای او مورد داخل قفل شده قابل حمل کانتینر.

او در سمت چپ و بدون خرید آن است.

"من قصد ندارم به خجالت به فکر من کیفری برای فقط مایل به دریافت یک شال گردن. این بسیار آشکار به این دلیل که عنوان بالا که از راهرو می گوید: "چند فرهنگی مراقبت از مو,'," او گفت: CBS. "آنها می گویند که افرادی که در یک فرهنگ متفاوت باید مسائل خود را به قفل شده است."

A Twitter user shared a photo of locked-up hair care products at a U.S. Walmart.
یک کاربر توییتر به اشتراک گذاشته یک عکس از قفل شده است تا محصولات مراقبت از مو در ایالات متحده خارج شده است. @jesusrodriguezb / توییتر

در چهارشنبه Walmart انتشار بیانیه ای در توییتر گفته که تصمیم به قطع قرار دادن چند فرهنگی مراقبت از مو و زیبایی محصولات در موارد قفل شده."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آدم Grachnik خارج شده است مدیر امور شرکت را تایید کرد به اخبار جهانی که هیچ مراقبت از مو محصولات در حال قفل کردن در کانادا هر فروشگاه.

توییتر بیانیه بود در پاسخ به CBS Denver لنگر Tori میسون که در توییتی که او رفت و به خارج در Montbello یک محله در دنور به خرید یک جعبه مو relaxer مورد استفاده قرار داده بود را به یک جعبه قفل شده است.

"من یکی از فندک مشتریان در فروشگاه" او هنوز توییتی.

ادامه مطلب: سیاه تازه ازدواج جشن عاطفی روز عروسی در فیلادلفیا تظاهرات

"این خارج شده است در قلب Montbello. وجود دارد سیاه و سفید و قهوه ای مردم همه جا. پیام روشن است: ما به شما اعتماد ندارند.

"و آن را برای چه ؟ شامپو ؟ بزرگتر وجود دارد چیزهایی که اتفاق می افتد در جهان از افرادی که مایل به شستشو و پاک کردن موهای خود را."

بسیاری گرفته اند به توییتر برای به اشتراک گذاشتن عکس ها از مکان های خارج شده آنها بوده است که در آن مراقبت از مو محصولات فروخته شده به برخی از جمعیت های در حال قفل شده است.

در دو عکس کاربر توییتر @jesusrodriguezb نشان می دهد یک راهرو از محصولات عرضه شده به طور سنتی به مردم باز برای در نظر گرفتن در حالی که "چند فرهنگی" محصولات پشت شیشه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کاربر توییتر @ksmith5200 مشترک دو عکس از 2018 نشان ساتر محصولات برای پوست تیره تر قفل شده است در حالی که کسانی که برای سبکتر پوست نمی شد.

او همچنین اصلی خود را صدای جیر جیر از دو سال پیش که در آن او به نام هر دو خارج شده و Maybelline برای تبعیض آمیز عمل.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این بوده است یک موضوع در حال انجام.

در سال 2018 کالیفرنیا ساکن Essie Grundy شکایت خارج شده و آن را متهم به تبعیض نژادی پس از پیدا کردن "مو و بدن با محصولات معنای آفریقایی-آمریکایی" قفل شده دور, CBS Los Angeles گزارش در زمان.

ادامه مطلب: Dwyane Wade دفاع Gabrielle Union پس از تبعیض ادعا را در برابر "امریکا است استعدادهای درخشان'

همان چیزی که اتفاق افتاده در سال 2019 وقتی کالیفرنیا ساکن یاس ساندرز ساخته شده مشابه اتهامات نسبت به او محلی خارج شده در هر NBS اخبار.

اقدام شبکه جنبش به نام ساخت تغییر در خارج می تواند در نهایت شادی در حال حاضر که پس از سال ها فروشگاه در نهایت ساخت تغییر آنها بوده است خواستار.

meaghan.wray@globalnews.ca

Follow @meaghanwray

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن