بخار فروش تابستان: 13 تخفیف بازی های PC به خرید در حال حاضر - CNET

این یک زمان فوق العاده به عنوان یک PC gamer چون بخار در تابستان فروش به طور رسمی زندگی می کنند. وجود دارد صدها

توسط SALAMNEWWS در 13 تیر 1399

این یک زمان فوق العاده به عنوان یک PC gamer چون بخار در تابستان فروش به طور رسمی زندگی می کنند. وجود دارد صدها نفر از تخفیف عناوین و غیر منتظره ای درصد بالایی از آنها به ارزش زمان خود. این شامل برخی از بازی ها از دو یا سه سال پیش است که شما ممکن است از دست رفته, مانند, بسیار عالی, خارجی, حیات وحش, اما همچنین برخی از AAA بازی از شش ماه گذشته مانند عذاب ابدی است.

غربال کردن از طریق فروش و شما مطمئنا پیدا کردن چیزی است که شما بوده ام به معنای به بازی. اما اگر شما نمی کردم زمان برای انجام این کار فقط این دوم در اینجا ما تراکم قابل توجه بازی است که با تخفیف در حال حاضر. تابستان فروش خواهد شد و تا آخرین جولای 9.

id نرم افزار/Bethesda

عذاب ابدی منتشر شد فقط چند ماه پیش در ماه مارس که این باعث می شود 50% تخفیف و حتی شیرین تر است. ابدی است و عاقبت به سال 2016 عذاب اندازی مجدد که در آن سری مسلما بیشتر شد gnarly تر از همیشه. وجود دارد برخی از مناسب و معقول platforming و در ابدی است, اما آن را عمدتا در مورد نابودی شیاطین. شما می توانید این استرس برای قیمت نیم تا 9 ژوئیه.

Rockstar Games

تخفیف به راک استار جدیدترین فیلمهای نیست به عنوان بزرگ به عنوان دیگر بازی ها در این لیست اما این نادر است که بازی های Red Dead Redemption 2 کالیبر هستند با تخفیف آنلاین در همه. نگاهی به 20% تخفیف در حالی که شما می توانید.

شیر

در اینجا یکی دیگر از تازه AAA بازی در لیست. Half-Life: Alyx است VR بازی است که طول می کشد محل در بین نیمه اول و دوم-زندگی عنوان. نه تنها آن است که مسلما بهترین دلیل برای خود VR سخت افزار در حال حاضر, آن را نیز یک بازی فوق العاده در حق خود است.

Mobius دیجیتال

بیرونی حیات وحش ماجراجویی/پازل بازی است که همه در مورد کشف. شما در یک سیاره دور با 22 دقیقه قبل از خورشید supernovas و هر چیزی را از بین می برد. خوشبختانه شما گیر در یک timeloop. در بیرونی حیات وحش, شما به آرامی به شکل از چگونه به صرفه جویی در جهان -- 22 دقیقه در یک زمان. آن را برای تلفن های موبایل عجیب و غریب بود اما یکی از 2019 را بیشتر تحسین شده بازی.

راک استار پیشی نگرفتند

هفت سال پس از آن نسخه اصلی و GTA V است که هنوز هم یک مورد بلیط. دلیلش این است که این بازی هنوز پر جنب و جوش (و پر هرج و مرج) جامعه آنلاین. بنابراین حتی اگر شما بازی بازی بر روی ایکس باکس 360 یا PS3, آن را هنوز هم ارزش دوباره خرید در حال حاضر -- در 50 ٪ -- برای اقدام آنلاین. پس از همه, GTA VI ain't در هر زمان به زودی.

تیم نینجا

Nioh یکی نیست از این نسل بهترین فروش بازی ها اما ممکن است یکی از بهترین. یک حق رای دادن جدید از تیم نینجا, باند که به ارمغان آورد شما مرده یا زنده و Ninja Gaiden این نوع مانند Dark Souls با samurais. نسخه کامل 25 $است در حال حاضر.

یکی دیگر از جدید -- نیاز به سرعت: حرارت 60% تا 9 ژوئیه با وجود اینکه تا کنون کمتر از یک سال. راه اندازی در ماه نوامبر گذشته, گرما, یک بار دیگر باعث می شود نیاز به سرعت مورد فرار از ریش ریش شدن است که اغلب در آن حق رای دادن است که در آن بهترین.

کپکام

پس Last of Us Part 2 است و باور نکردنی است. اما اگر شما بعد از یک تجربه ترسناک و لازم نیست که یک پلی استیشن 4 ؟ اخم نه, Resident Evil 2, فوق العاده بازسازی از سال 1998 پلی استیشن 1 بازی است 50 ٪ تخفیف تا تاریخ 9 ژوئیه.

Take-Two Interactive Software

اگر شما احساس می کنید مانند گم شدن در یک بازی استراتژی چند بالاتر آمده شجره نامه از Sid مایر Cililization حق رای دادن. آن را دریافت قابل پیش بینی مطلوب بررسی بر راه اندازی و عظیم 75 ٪ off تا ژوئیه 9.

EA

Star Wars Jedi: Fallen منظور این است که یک نوع نادر از بازی. آن را بر اساس بسیار محبوب حق رای دادن و در عین حال آن را نیز... واقعا خوب است. شما واقعا باید به خیس خوردن قوی مجوز بازی در زمانی که شما می توانید. یکی از اواخر سال 2019 بزرگترین فیلم های پرفروش, آن را 30 دلار تا ژوئیه 9.

مت باعث می شود بازی

اگر شما بعد از بیشتر indie در, نمایشگاه, Celeste است معروف دشوار است-و تکان دهنده. آن منتشر شد در سال 2018 بنابراین شما احتمالا در حال حاضر شنیده زیادی در مورد آن. اگر این 2D platformer شده است خود را به لیست بازی در حال حاضر زمان برای حمله به آن را خاموش. Celeste است 50 ٪ تخفیف تا تاریخ 9 ژوئیه.

2K

Borderlands 3 چهارم اصلی بازی در حق رای دادن (مانند فریبنده عنوان) و یکی از 2019 را به کرات منتشر شده است. آن را رنگارنگ, شیک, اول شخص تیرانداز با یک huuuuge آرایه ای از سلاح های که با آن به انفجار بین کهکشانی دشمنان. این هم 30 دلار تا جولای 9.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب