طرح سالانه تخفیف هولو باعث می شود تا بسیار بهتر - CNET

Hulu Hulu در حال حاضر بهترین معامله تنها در جریان ، به نظر متواضع من ، ارائه ثروت از مطالب بزرگ برای $ 5.

توسط SALAMNEWWS در 17 مرداد 1399
hulu-1-year-ad-supported-plan
Hulu

Hulu در حال حاضر بهترین معامله تنها در جریان ، به نظر متواضع من ، ارائه ثروت از مطالب بزرگ برای $ 5.99 بسیار مناسب در هر ماه. و آن را فقط بهتر شد : مشترکین فعلی به طرح تبلیغ پشتیبانی از خدمات می تواند یک سال کامل برای 59.99 دلار دریافت کنید. این مثل این است که دو ماه آزاد بشود -- یا حدود ۱۷٪ در سال صرفه جویی کنید، اگر ترجیح می دهید به این شکل نگاه کنید.

در حال حاضر، با این حال، این گزینه تنها برای مشترکین فعلی در دسترس است؛ در اعلامیه مطبوعاتی Hulu اشاره شده است که آن را به پخش به مشترکان جدید پشتیبانی تبلیغ در سال جاری. هیچ اشاره ای به اینکه آیا Hulu نیز یک گزینه سالانه برای بسته نرم افزاری Hulu / دیزنی پلاس / ESPN پلاس ، که در حال حاضر هزینه های ماهانه $ 12.99 ارائه وجود دارد.

من در عشق من از Hulu تنها نیست; همکاران CNET من نام آن را "بهترین سرویس برای نگه داشتن با نشان می دهد فعلی." (در اینجا فهرست کاملی از خدمات جریان مورد علاقه مااست.) در میان چیزهای بزرگ من به تازگی تماشا: Devs, پالم اسپرینگز, خانم امریکا, انگل و آنچه ما در سایه انجام.

شخصاً حاضرم برای تجربه مشاهده بدون تجارت، هزینه اضافی بپردازم. اما اگر شما می خواهید خاک ارزان جریان تلویزیون و می تواند با تبلیغات زندگی می کنند، این معامله $59.99 بسیار شیرین است.

در حال حاضر برای کمی کاملا تضمین nepotism : secondمن در نظر سی بی اس دسترسی به دوم بهترین معامله در جریان ، آن را به عنوان ارائه می دهد ثروت از محتوای بزرگ برای $ 5.99 در هر ماه. همه سفرهای ستاره وجود دارد (جدید و قدیمی) ، به علاوه مبارزه خوب ، بازمانده ، زندگی می کنند سی بی اس محلی و بسیاری دیگر. (سی بی اس تمام دسترسی ها، مانند CNET، متعلق به ViacomCBS است.)

افکارت؟

اطلاعات بیشتر: چگونه برای انتخاب که جریان خدمات برای شما بهتر است


CNET 'sارزان scours وب برای معاملات بزرگ در محصولات فن آوری و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی ها، دنبال Cheapskate در فیس بوک و توییتر. خرید های بزرگ تر در صفحه معاملات CNET و بررسی صفحه کوپن CNET ما برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید، خارج از بازار، آمازون و بیشتر. پرسش در مورد وبلاگ ارزان اسکیت؟ یافتن پاسخ ها در صفحه پرسش و پاسخ ما.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de