دریافت بازی های ماجراجویی به ارزش 174 دلار برای $15 - CNET

Telltale Games چه مدت آن شده است از آنجایی که شما بازی ماجراجویی خوب بازی ؟ اگر هر بخشی از پاسخ شما شامل کلم

توسط SALAMNEWWS در 22 تیر 1399
twd-400-days
Telltale Games

چه مدت آن شده است از آنجایی که شما بازی ماجراجویی خوب بازی ؟ اگر هر بخشی از پاسخ شما شامل کلمه "LucasArts" ما نیاز به صحبت. شده است وجود دارد یک مینی رنسانس در بازی های ماجراجویی در سال های اخیر در بخشی از آن به (در حال حاضر از بین رفته) Telltale Games. آن زمان به سهام: با تشکر فروتن بسته نرم افزاری شما می توانید بازی ماجراجویی عناوین به ارزش 174 دلار برای تنها $15.

طبق معمول با فروتن, شما می توانید پرداخت هر چیزی که شما می خواهید و آنچه شما بستگی دارد چقدر شما تسویه حساب کردن. در این مورد $1 شما می شود چهار بازی: The Walking Dead, The Walking Dead: 400 Days and Batman: The Enemy Within, همه از Telltale Games به علاوه دارای شدت و احساسی غم انگیز داستان ارواح Oxenfree.

وجود دارد یکی دیگر از نقطه انفصال در $7.76 اما اگر به شما پرداخت $15 توانید کل caboodle, 13 بازی در همه. این بسته نرم افزاری شامل چهار اضافی Walking Dead عناوین سه داستان بتمن و دو مستقل عنوان: ثبتشده گرگ در میان ما و بهشت طاق از Inkle.

درآمد حاصل از این بسته نرم افزاری به تحقیقات دیابت از طریق JDRF و به طور معمول, شما می توانید انتخاب کنید چه چیزی در صد از کمک مالی خود را به موسسه خیریه به فروتن و به ناشران بازی.

در حالی که ما دیده ایم بیشتر چشمگیر معاملات از فروتن در گذشته بدون شک من مفتون توسط این مجموعه ای خاص از عناوین. Telltale games-به ویژه the Walking Dead, سریال -- تنفس زندگی جدید را به کل نوع برای چند سال وجود دارد صادقانه نیست clunker در این خلاصه. می خواهید بیشتر بدانید ؟ اتمام بررسی The Walking Dead: 400 Days در GameSpot برای یک طعم و مزه از آنچه در این بسته نرم افزاری. و خواندن GameSpot را بررسی Oxenfree و همچنین در حالی که شما وجود دارد.

این مقاله برای اولین بار در اوایل این هفته.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چگونه بتمن متفاوت از دیگر Telltale games

3:20


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن