بزرگ منچستر قفل : پلیس اضافی به خیابان ها سیل زده شود به عنوان زور نذر برای گرفتن سخت در مردم flouting جدید قوانین coronavirus

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ا

توسط SALAMNEWWS در 19 مرداد 1399

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

پلیس در منچستر بزرگ عهد کرده اند که برای سخت گرفتن در مورد افرادی که نقض قوانین کوروناویروس منطقه پس از آنها نشان داد صدها نفر از احزاب خانه از زمان محدودیت های دوباره سفت هفته گذشته گزارش شده است.

برخی از 150 افسر اضافی خواهد شد در خیابان های این آخر هفته در یک پیشنهاد برای اطمینان از ساکنان در حال شکستن قوانین جدید Covid-19 سیل.

در حال حاضر برای مردم آنجا غیرقانونی است – و همچنین در شرق لانکاشایر و تکه های بزرگ از غرب یورکشایر – ملاقات با دیگر خانوارها در خانه ها یا باغ ها، یا برای رویدادهای بزرگ مقیاس برگزار می شود.

اما، با وجود محدودیت های موقت، برخی از 883 خانه احزاب و تجمع اتّجاب خیابانی آخر هفته گذشته گزارش شد - بیش از هر دوره مشابه دیگر از ماه مارس.

معاون فرمانده ایان پاتریج، از پلیس منچستر بزرگ هشدار داده است: "کافی است."

او گفت: "من نمی دانم که چند بار شما می توانید به مردم می گویند "انجام نمی شود. خطر عفونت وجود دارد. ما پدر و مادر ها رو ديديم که بچه ها رو توي اين اتفاقات انداختن داره تاثیر میکنه بايد متوقف بشه

با منچستر شبانگاهی نیوزصحبت می کرد، او افزود: «ما با مردم عادلانه بوده است... اين آخر هفته ما از اجراي خيلي بيشتري استفاده ميکنيم جايي که يه رخنه وجود داره، حالا مي تونيم جریمه ها رو بپريم. من واقعا امیدواریم که ما مجبور به انجام آن نیست، اما کافی است."

او گفت که افسران بارها به همان آدرس ها می رفتند.

"اکثر مردم به آن را به آن را مدنظر قرار" او گفت. "بیشتر مردم می فهمن. اما ما فقط این شماره را که به هر دلیلی، آنها فکر می کنند آن را به آنها صدق نمی کند. پنی باید بیخیال بشه

هشدار او پس از آن اعلام شد که گروه هماهنگی استراتژیک منچستر بزرگ یک حادثه بزرگ در روز شنبه پس از سنبله در میزان عفونت در سراسر منطقه اعلام کرد.

...

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن