استفاده از خشونت خانگی لایحه برای جلوگیری از سریال عاملان سوء استفاده های متعدد زنان دولت خواست

دولت خواست شده برای مقابله با نهادی شکست که اجازه می دهد تا سریال معتادان به موضوع چندگانه زنان به خشونت و تعق

توسط SALAMNEWWS در 19 خرداد 1399

دولت خواست شده برای مقابله با نهادی شکست که اجازه می دهد تا سریال معتادان به موضوع چندگانه زنان به خشونت و تعقیب است.

کار را ایوت کوپر قرار داده است به جلو اصلاح را به استفاده داخلی لایحه خواستار یک رده جدید از مجرم شامل عاملان سوء استفاده های داخلی و وسیله که "خطر بالا" یا که بارها و بارها قربانیان سوء استفاده. این لایحه در حال حاضر در کمیته در مجلس و در نظر گرفته شد توسط نمایندگان مجلس هفته گذشته است.

سریال stalker ها و خشونت عاملان باید تحت نظارت و با استفاده از این موجود خشن و مجرم جنسی ثبت نام (Visor) Ms کوپر می گوید.

خانم کوپر گفت: مستقل: "خشونت خانگی و وسیله از بین بردن زندگی و وجود دارد بیش از حد بسیاری از دلخراش داستان از افرادی وحشتناکی رنج می برد و یا حتی جان خود را از دست به عنوان یک نتیجه از استفاده داخلی توسط کسی که تا به حال مرتکب مشابه جنایات فجيع قبل از.

"همین دلیل است که ما باید بسیار قوی تر اقدام علیه سریال معتادان که از قربانی به قربانی اما هیچ کس به درستی می پیوندد نقطه به طوری که به اندازه کافی انجام شده است برای محافظت از قربانیان آینده یا در آینده جلوگیری کند.

"ما می خواهیم برای دیدن یک رویکرد مشابه اعمال شده به یک با استفاده جنسی و جدی خشونت مجرم به شناسایی سریال معتادان و stalkers و عمل مورد نیاز برای محافظت از دیگران از آنها در آینده است."

گیر چه دانشکده پلیس تماس خطرناک افراد پایگاه داده; ملی مدیریت ابزار شامل هوش جنسی مجرم جنایتکاران که محکوم به 12 ماه یا بیشتر در زندان و افراد دیگر به عنوان یک تهدید برای جامعه است.

لورا ریچاردز یک متخصص است که به کمک Ms کوپر تدوین متمم ادعا کرد ثبت نام داخلی معتادان در همان راه بود که با حمایت سازمان های خیریه محلی و پلیس کمیسیون.

سابق بالا Metropolitan Police جرم و جنایت خشونت آمیز تحلیلگر گفت: کار خود را در اسکاتلندیارد از سال 2001 تا 2004 تا به حال به شکل درک خود را در مورد "در حال تحول و افزایش سوء استفاده" از سریال خشونت مجرم, سایت تخصصی و قاتلان سریال. Ms ریچاردز همچنین کمک به توسعه داخلی قتل فرایند بررسی در اوایل 2000s و مشاور سابق پولیس ملی روسای شورای.

او گفت: مستقل: "من متوجه شدم که بسیاری از مجرمین سابقه استفاده داخلی. آن است که یک الگوی رفتاری است که به طور معمول نادیده گرفته و اخراج وقت و زمان دوباره.

"شانا Grice, Janet Scott, مروارید سیاه, Lina Kenza ماریا Stubbings, Keri McAuley, Molly مک لارن, Hollie Gazzard, Justene Reece, Kirtsy Treloar جین Clough, آلیس Ruggles و Linzi اشتون به قتل رسیدند با سریال عاملان بودند که به خشونت و توهین آمیز به زنان دیگر قبل از آنها آنها را کشته است.

"من کار کرده اند در بسیاری از موارد در طول سال با همان شکست و همان الگوهای. هنگامی که زنان و دختران گزارش شده مردانی که سوء استفاده از آنها و مجرم رفتار در سمت چپ بدون کنترل با وجود این واقعیت که آنها ممکن است مورد آزار قرار گرفته اند چندگانه زنان است.

"همان اشتباهات تکرار شده است – که به مثابه نهادی بی کفایتی. مردانی که قادر به سوء استفاده از شخص آنها را دوست دارم بیشتر اغلب قادر به سوء استفاده از دیگران است."

Ms ریچاردز بیشتر هشدار داده بود که "تعصب های جنسیتی و عمیقا internalised زن ستیزی" او گفت: شایع بود در سراسر بدن حرفه ای و گسترده تر جامعه است.

او گفت که او تا به حال شده است فراخوانی برای یک سریال مجرم ثبت نام از سال 2004.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن