Coronavirus: نزدیک به یک در چهار بریتانیا کارگران furloughed در دو هفته گذشته دولت نشان داده

نزدیک به یک در چهار کارکنان انگلستان شده اند furloughed در دو هفته گذشته تحت این طرح برای حمایت از کارگران و ش

توسط SALAMNEWWS در 16 اردیبهشت 1399

نزدیک به یک در چهار کارکنان انگلستان شده اند furloughed در دو هفته گذشته تحت این طرح برای حمایت از کارگران و شرکت های در طول شیوع کروناویروس با توجه به دولت داده است.

HM درآمد و آداب و رسوم آمار منتشر شده در روز دوشنبه نشان داد 6.3 میلیون کارگر با داشتن تا 80 درصد از حقوق خود را پرداخت توسط خزانه داری تحت کار خود را حفظ طرح.

برخی از 23 درصد از این کشور نیروی کار شده است به طور موقت گذاشته با توجه به های اخیر بازار کار اطلاعات قرار می گیرد که تعدادی از کارگران بخش خصوصی در 27.5 میلیون.

بیش از 800,000 شرکت های furloughed کارگران در هزینه £8bn به کیف پول عمومی از این طرح راه اندازی شد در 20 آوریل است.

تصدیق کرد که سطح کنونی مصرف است نه "پایدار" در دراز مدت صدراعظم Rishi Sunak وعده داده شده در پاسخ به این آمار و ارقام که وجود خواهد داشت هیچ "صخره لبه" پایان دادن به حمایت از طرح.

صحبت به ITV News, آقای Sunak گفت: وزیران بودند به دنبال راه هایی برای باد کردن این طرح – که در حال حاضر به دلیل اجرا به پایان ماه ژوئن – و سهولت مردم را به کار در یک "راه اندازه گیری".

"به هر کسی نگران این من می خواهم به اطمینان که وجود خواهد داشت هیچ صخره-لبه کردند طرح," او گفت:.

"من کار به عنوان ما صحبت می کنند به شکل موثر ترین راه برای باد کردن این طرح و سهولت مردم را به کار در یک راه اندازه گیری.

"به عنوان برخی از سناریوهای پیشنهادی ما به طور بالقوه به عنوان هزینه بسیار در طرح کردند که ما در بیمه خدمات درمانی به عنوان مثال.

"واضح است که یک وضعیت پایدار به همین دلیل است که به عنوان به زودی به عنوان زمان مناسب است, ما می خواهیم به مردم بازگشت به کار و اقتصاد اخراج کردن دوباره."

هفته گذشته دفتر بودجه مسئولیت حدود سه ماه اول دولت کردند طرح به هزینه (خالص از مالیات بر درآمد به HMRC) £39bn با £بیشتر 10bn برای خود اشتغالی کارگران است.

لیبرال دموکرات ها در حال حاضر به نام "مخروطی" برای پایان دادن به برنامه, با خزانه پرداخت 50 درصد از حقوق ماه اول پس از مردم بازگشت به کار افتادن به 30 درصد پس از ماه سوم با کارفرمایان برداشتن کامل لایحه بعد چهارم.

"دولت کردند طرح انجام داده است یک کار خوب در کمک به هزاران نفر از کسب و کار از طریق مستند اما سایه مستند طولانی خواهد بود و جدید طبیعی "خواهد بود بسیار چالش برانگیز" گفت: سرپرست معاونت Dem رهبر آقا اد دیوی.

"کسب و کار و کارکنان خود نیاز به زمان برای برنامه ریزی و اعتماد به نفس دولت وجود دارد خواهد بود آماده برای حمایت از."

Torsten بل, مدیر اجرایی این قطعنامه بنیاد مخزن فکر می کنم که پیشنهاد این کار احتباس طرح گفت: این قیمت "بسیار ارزش پرداخت".

"به 6.3 میلیون شغل بودن furloughed نشان می دهد در شرایط کامل مقیاس اقتصادی shutdown که در بریتانیا زندگی می کنند از طریق" او گفت:.

"اگر این نوع از حجم کارگران ماندن در این طرح برای چند ماه هزینه اجرا خواهد شد به دهها میلیارد پوند است. و است که با هزینه بسیار ارزش پرداخت.

"حتی با وجود توده furloughing بیکاری است که هنوز سر به فلک کشیده با بیش از 2 میلیون ادعاهای جدید برای منافع آینده هر چند.

"این باید به ما یادآوری می کنند که چگونه شدت نیاز به حفظ و نگهداری طرح است اما همچنین که ما به احتمال زیاد به زندگی با میراث نرخ بالای بیکاری است که coronavirus داده است و بریتانیا و پس از آن از رده خارج شده است."

ارقام آمد و به عنوان حقوق بازنشستگی وزیر ترزا Coffey گفت: دولت دریافت کرده بود 1.8 میلیون ادعای جهانی اعتباری بین 16 مارس و پایان ماه آوریل است.

Ms Coffey گفت که به طور کلی حجم رفاه ادعا کرده بود شش بار بزرگتر از قبل از coronavirus در این دوره که در یک هفته خاص افزایش بوده و ده برابر است.

گزارش اضافی توسط سازمانtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن