فدرال کمک های مورد نیاز برای دراز مدت مراقبت از خانه قبل از 2 موج COVID-19: طرفداران

دولت فدرال باید کار بیشتری برای کمک به استان های آماده در دراز مدت مراقبت از خانه برای موج بعدی از COVID-19 ان

توسط SALAMNEWWS در 14 خرداد 1399

دولت فدرال باید کار بیشتری برای کمک به استان های آماده در دراز مدت مراقبت از خانه برای موج بعدی از COVID-19 انتاریو مراقبت دراز مدت ارتباط می گوید.

ارتباط مدیر عامل شرکت دانا دانکن خواستار نخست وزیر جاستین ترودو به سرعت به مذاکره و توافق با استانی دولت به ارائه بودجه برای کمک به مراقبت طولانی مدت سیستم های شیب دار تا آماده سازی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

"ما نیاز به عمل سریع," او گفت:, توجه بسیاری از کارشناسان فکر می کنم موج دوم رمان coronavirus عفونت خواهد رسید بعد از سپتامبر.

ادامه مطلب: Coronavirus: ترودو به صورت هماهنگ جهانی طرح بازیابی

او است که به دنبال یک توافق در امتداد خطوط 2017 معاملات امضا شده بین اتاوا و استانی به جریان پول برای سلامت روان و مراقبت در منزل. این توافق نامه — بیش از 11 میلیارد دلار بیش از یک دهه مورد نیاز استان به تولید برنامه برای چگونه بودجه اختصاص داده می شود.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دانکن گفت که او نمی باید خاص ملی دلار رقم در ذهن است اما به دنبال همه چیز از پول به استخدام کارگران بیشتر برای اولویت تحویل تجهیزات حفاظت فردی و سریع در سایت COVID-19 تست به عنوان به خوبی به عنوان زیرساخت بودجه کمک خواهد کرد که برخی از خانه خانه های کوچکتر بهتر قادر به جلوگیری از عفونت و جداسازی بیماران زمانی که آنها بیمار شدن.

شیوع کروناویروس: کبک به استخدام 10,000 پرستار را 'بسیار مهم' به جلوگیری از موج دوم
شیوع کروناویروس: کبک به استخدام 10,000 پرستار را 'بسیار مهم' به جلوگیری از موج دوم

هفته گذشته ترودو گفت: مراقبت دراز مدت در دستور کار هنگامی که او و premiers به حال خود هفتگی COVID-19 کنفرانس تماس بگیرید. او هنوز رتبهدهی نشده است قرار دادن هر گونه جزئیات در جدول است و با اشاره به استان hLast هفته ترودو گفت: مراقبت دراز مدت در دستور کار هنگامی که او و premiers به حال خود هفتگی COVID-19 کنفرانس تماس بگیرید. او هنوز رتبهدهی نشده است قرار دادن هر گونه جزئیات در جدول است و با اشاره به ولایات صلاحیت دارند.خیابان قضایی است.

گفت: "من به premiers دولت ما وجود دارد خواهد بود برای حمایت از آنها را به عنوان ما با هم کار کنند تا اطمینان حاصل شود که بزرگان ما دریافت مراقبت آنها سزاوار" ترودو در روز جمعه گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دانکن سازمان نشان دهنده حدود 70 درصد از 626 دراز مدت مراقبت از خانه در انتاریو اما او گفت: آن است که کار ملی و استانی انجمن به عنوان به خوبی.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

در دراز مدت مراقبت از خانه را به عهده فشار از COVID-19 همه گیر در کانادا تا به امروز با بیش از 4000 ساکنان مرگ در انتاریو و کبک به تنهایی. نیروهای مسلح کانادا اعزام بیش از 1000 عضو به مراقبت از خانه در کبک و انتاریو که قادر به مراقبت از بيماران مبتلا به بسیاری از کارکنان بیمار است.

ادامه مطلب: کانادا روزانه coronavirus تلفات موج از روز قبل به عنوان 705 مورد جدید گزارش

هفته گذشته ارتش گزارش مشکلات جدی در خانه در هر دو استان.

کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت است خانههای گلی خالی بیش از یک مقیاس کامل تعمیرات اساسی از خود استان را به سیستم برای مراقبت از سالمندان در سال های پایانی خود را در حالی که Ontario برتر داگ فورد وعده داده است تا یک کمیسیون مستقل برای بررسی نقایص خود استان را به مراقبت از خانه شروع در ماه جولای.

دانکن گفت: این کمیسیون و تحقیقات خوش آمدید اما ساکنان و کارگران که مراقبت از آنها نیاز به چیزی در کل خیلی سریع تر از آن است.

"ما کمی نگران آن است که هر کس می خواهد به انعکاسی در حال حاضر به عنوان اگر این است," او گفت:. "آن نشده است. این آغاز کار است. اجازه دهید خود راضی می شوند. ما باید در حفظ و تمرکز بر حفظ این خارج از خانه ما و حفاظت از سالمندان ما."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

گزارش امتیاز به بیآنکه در ساسکاچوان تسهیلات مراقبت دراز مدت
گزارش امتیاز به بیآنکه در ساسکاچوان تسهیلات مراقبت دراز مدت

در انتاریو بیش از 5000 مراقبت-صفحه اصلی ساکنان تشخیص داده شده اند با COVID-19 تقریبا یک پنجم تمام موارد تایید شده در استان به روز است. از سه شنبه 1,465 ساکنان مرده بود از آن به نمایندگی از تقریبا دو سوم از استان را در مجموع تعداد مرگ.

یکی دیگر از 1,825 مراقبت دراز مدت خانه کارگر تشخیص داده شده اند با COVID-19 و هفت فوت کرده اند.

هنوز هم وجود دارد شیوع بیماری در بیش از 1000 امکانات در انتاریو موثر بر حداقل 1000 بيمار و بیش از 900 کارکنان.

بیش از 2000 دراز مدت مراقبت از ساکنان درگذشت در کبک و هزاران نفر آلوده شده اند. یک تعداد انگشت شماری از خانه های مراقبت دیدم هر ساکن تست مثبت برای COVID-19.

بیش از 100 ساکنان طولانی مدت مراقبت از خانه در بریتیش کلمبیا نیز درگذشت COVID-19.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: زنده به روز رسانی: کروناویروس در کانادا

در انتاریو دانکن گفت: در دراز مدت مراقبت از خانه که در آن ساکنان زندگی در سه یا چهار اتاق بیمار شد سخت ترین آمار شیوع است. دیگران که شاهد شیوع استفاده از طرفداران به جای تهویه مطبوع که کمک به گسترش قطرات آلوده و چیزهایی مانند فرش است که سخت تر برای تمیز نگه دارید.

او می خواهد بودجه برای رفع برخی از این مسائل از جمله بلافاصله آماده سازی برای کاهش اتاق به حداکثر دو نفر. اما در انتاریو که به معنی نیاز به پیدا کردن فضا برای 10,000 تخت.

شیوع کروناویروس: N. B. شناسایی 3 جدید COVID-19 موارد در دراز مدت مراقبت از تاسیسات
شیوع کروناویروس: N. B. شناسایی 3 جدید COVID-19 موارد در دراز مدت مراقبت از تاسیسات

فدرال-استان موافقت نامه نیز باید نگاه به آینده گفت: دانکن که در آن پیری جمعیت در حال رفتن به درایو نیاز برای دراز مدت مراقبت از خانه. در انتاریو به تنهایی او گفت: 100,000 جدید تخت و 100,000 جدید کارگران مورد نیاز خواهد بود بیش از 15 سال آینده.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما تهدید بلندی از موج دیگری از عفونت است "آنچه که من را نگه می دارد تا در شب گفت:" دانکن.

ادامه مطلب: چگونه کانادا خانه های سالمندان می تواند ثابت برای جلوگیری از تکرار COVID-19 شیوع

او گفت: ترس و انگ در مورد کار در دراز مدت مراقبت از خانه های بالا است راست, در حال حاضر, بنابراین تهاجمی استخدام و مهارت-آموزش ابتکار در حال رفتن به بسیار مهم همراه با پرداخت بهتر برای آن دسته از کارگران است. او معتقد است دو یا سه ماه است که به اندازه کافی زمان برای انجام برخی از مناسب و معقول ساختمان مهارت و استخدام درایوهای.

اتاوا است که کمک به استان های تهیه وسایل حفاظتی مانند ماسک صورت سپر پزشکی و روپوش و دستکش نیاز به مطمئن شوید که شامل مراقبت دراز مدت خانه را در صدر فهرست, او گفت:. در آماده سازی برای موج اول بیمارستان شد تمرکز برای کسانی که همه چیز و مراقبت-خانه کارگر باقی مانده بودند ،

هر استان و منطقه بوده است در تلاش برای ارائه مراقبت دراز مدت خدمات: دکتر سمیر سینها
هر استان و منطقه بوده است در تلاش برای ارائه مراقبت دراز مدت خدمات: دکتر سمیر سینها

دانکن گفت: راه حل وجود دارد, اما آن است رفتن به حل و فصل و خلاقیت آنها را به عمل است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"همه ما در حال رفتن به باید برای حل مشکل با هم و سعی کنید به کشف این" او گفت:.

مشاهده link "

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب