Coronavirus همه گیر کار اختلال در بالا بردن سوال در مورد ارزش انتاریو گزارش کارت

انتاریو معلمان هنوز نوشته نشده تا پایان سال گزارش کارت برای دانش آموزان خود را, اما پالوما del Castillo در حال

توسط SALAMNEWWS در 18 خرداد 1399

انتاریو معلمان هنوز نوشته نشده تا پایان سال گزارش کارت برای دانش آموزان خود را, اما پالوما del Castillo در حال حاضر می داند چه او خواهد بود.

درجه 11 دانش آموز گفت: علائم تمام شد اما از پیش تعیین شده در اواسط ماه مارس زمانی که مدارس سراسر استان تعطیل در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. وزارت آموزش و پرورش و سپس به اطلاع معلمان که هیچ دانشجویی را نشانه می تواند در کاهش از سطح به دست آمده در زمان تعطیلی اثر صورت گرفت.

Del Castillo, 16 گفت: معلمان او را به عنوان پایگاه خود پایان ترم نمرات در سه ماه از تکه تکه آموزش آنلاین و فقط شش هفته از فرد آموزش. کسانی که در کلاس های او که خود را مختل توسط یک سری از چرخش یک روز معلم اعتصاب صورت گرفت که در سراسر استان در طول کار مذاکرات بین دولت و انتاریو آموزش کارگران.

ادامه مطلب: انتاریو می گوید فرد در سال تحصیلی لغو daycares بسته باقی می ماند

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در انتظار گزارش کارت فاقد هر گونه معنای واقعی del Castillo گفت: با توجه به آن را نمی خواهد به دانش آموزان یک ارزیابی واقع بینانه از خود های اخیر پیشرفت تحصیلی — و یا توانایی خود را بیش از مواد پیشرفته در سال آینده.

"این قطعا سخت تر از صفحه اصلی به واقعا درک مواد و قادر به اعمال آن فقط از یادگیری در اتاق خواب خود را" del Castillo گفت.

"که مربوط به من است زیرا کسانی که در کلاس ها که من در واقع می خواهید برای حفظ اطلاعات از, به طوری که من می توانید استفاده از آنها در آینده است."

معلمان و پدر و مادر و به اشتراک گذاری del Castillo نگرانی های, سوال نهایی ارزش کارت گزارش در چنین غیر معمول سال تحصیلی.

آنها گفتند این کار اختلال که در نهایت منجر به تقریبا هفتگی کلاس فسخ در اوایل ماه از سال 2020 در حال حاضر ایجاد یک آتیپیک محیط یادگیری.

شیوع کروناویروس: فورد می گوید: "معلمان مهد کودک کارکنان و تست شده, نه دانش آموزان
شیوع کروناویروس: فورد می گوید: "معلمان مهد کودک کارکنان و تست شده, نه دانش آموزان

اما همه گیر مربوط به خاموش شدن ناگهانی مجبور است که دانش آموزان و معلمان به طور یکسان به طور ناگهانی تغییر جهت به آموزش آنلاین, آنها گفت, نماینده بزرگترین چالش به عنوان گزارش کارت های نجومی می شود در جریان است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آلبرت Fong یک دبیرستان معلم علوم در Mississauga, Ont., گفت: وجود یک "پاک کردن اختلاف" بین دانش آموز تجربه قبل و بعد از کلاس های آنلاین رفت.

آزمایشگاه کار تمام است اما غیر ممکن است او گفت: اگر او با اشاره خلاق, صفحه اصلی مبتنی بر پروژه کمک کرده اند پر کردن شکاف در برخی از دوره ها.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

Fong گفت که در حالی که برخی از دانش آموزان ادامه تولید کار بسیار عالی کیفیت آموزشی تجربه نمی توان مقایسه و گزارش کارت او گفت که نمی تواند کمک کند اما منعکس کننده این واقعیت است که.

"من آموخت همان دروس ترم اول و ترم دوم و به هیچ وجه آنها را حتی از راه دور همان" او گفت:. "صحت این ارزیابی است که به اعتقاد من بالا ترین معلمان مدرسه نگران."

شیوع کروناویروس: Ontario راه اندازی 'داوطلبانه' نقل و انتقال آموزش و پرورش کارگران در طول همه گیر
شیوع کروناویروس: Ontario راه اندازی 'داوطلبانه' نقل و انتقال آموزش و پرورش کارگران در طول همه گیر

وزارت آموزش و پرورش زمانی که خواسته از نظر مراجعه کننده به یک مارس 27 یادداشتی به مدیران آموزش و پرورش ارائه راهنمایی های کلی در گزارش و ارزیابی. این یادداشت تایید کرد که علائم نمی توان کاهش از جایی که آنها ایستاده بود در مارس 13.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

وندی برچ جونز تورنتو مبتنی بر مادر دو ابتدایی-سن پسران — و خودش — گفت: او قدردانی استان شناختن زمان فوق العاده ای. او گفت: تغییر اساسی در رویکرد به یادگیری را ارزیابی واقعی دشوار است حتی برای بسیاری خوبی به این معنی مربی.

ترین مدرسه ابتدایی ارزیابی بر اساس شدت به مشاهده و تعامل او گفت که بسیار دشوار است در یک کلاس درس مجازی. یک معلم پایان ترم, گزارش او استدلال خواهد بود بر اساس نوع نمونه داده که هرگز تصویب جمع اوری تحت شرایط عادی است.

"من هرگز انتظار می رود به عنوان یک پدر و مادر برای به دست آوردن یک گزارش جامع کارت در هفته اول اکتبر" او گفت:. "اما به طور موثر این چیزی است که خواسته های معلمان است."

Coronavirus: دسترسی مدافع خواستار دولت انتاریو برای حمایت بیشتر برای دانش آموزان با نيازهای ويژه
Coronavirus: دسترسی مدافع خواستار دولت انتاریو برای حمایت بیشتر برای دانش آموزان با نيازهای ويژه

آنلاین آموزش محیط زیست نیز یک نگرانی برای اندرو Campbell, معلم مدرسه ابتدایی در Brantford, Ont.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کمپبل گفت: دانش آموزان و معلمان از راه دور و مناطق روستایی تا حد زیادی بسته یادگیری الکترونیکی با توجه به پراکنده دسترسی به اینترنت در آن جوامع است.

او گفت: برخی از دانش آموزان شده اند قادر به تکمیل کار در حالی که معلمان در مناطق دور افتاده شده اند شناخته شده برای نشستن در مدرسه پارکینگ به امید انجام درس در ثبات تر از Wi-Fi است.

کمپبل گفت: در این سال با چالش های تقویت خود سوالات اساسی در مورد ارزش گزارش کارت که او به عنوان یک منسوخ ابزار گزارش که تنها ارائه می دهد بازخورد پس از آن خیلی دیر شده برای هر عمل است.

ادامه مطلب: انتاریو گزارش 415 جدید کروناویروس موارد از جمله 223 نهفته گزارش تاخیر

او گفت که او امیدوار است این غیر معمول سال تحصیلی را بی درنگ یک بررسی مجدد از معلمان چگونه برقراری ارتباط با دانش آموزان و خانواده های آنان است.

"من امیدوارم که ما در حال حرکت به سمت یک سیستم ارزیابی که در آن دانش آموزان و خانواده ها در حال گرفتن اطلاعات در حال اجرا در همه زمان ها و گزارش کارت ... تایید آنچه که آنها در حال حاضر می دانیم," او گفت:.

مشاهده link "

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن