حمام خون خیابانبالا: 14,000 شغل در معرض خطر به عنوان Debenhams تساوی تا طرح های انحلال

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ا

توسط SALAMNEWWS در 25 مرداد 1399

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

تا 14000 شغل می تواند در معرض خطر باشد پس از گزارش هایی که صاحبان دبنهام خرده فروش در حال طراحی طرح برای انحلال آن.

بسته شدن زنجیره 124 فروشگاه تقریبا قطعا بزرگترین تک شغل حمام خون از رکود کوروناویروس جرقه تا کنون نشان می دهد.

Hilco سرمایه، شرکت ی که تخصص در پیچ پایین شرکت های خرده فروشی مبارزه، منصوب شده است تا با پیشنهاد در صورت که فرایند فروش اضطراری نتواند برای پیدا کردن یک خریدار تا پایان این ماه آمده است.

به گزارش اسکای نیوز، نقش هیلکو در این آخر هفته توسط افراد نزدیک به این شرکت به عنوان «برنامه ریزی های پیش رو» توصیف شد.

اما اگر شرکت بازسازی شده است بر باد پایین کسب و کار نامیده می شود، از دست دادن شغل حتی کسانی که در بریتیش ایرویز، که در آن مدیران پیشنهاد ساخت 12،000 کارمند را به حال خود دور.

اخبار دور دور کردن یک هفته وحشتناک برای خیابان بالا بریتانیا، که در طی آن 4،300 تلفات شغلی توسط خرده فروشان عمده اعلام شده است.

و این هزاران کار رو دنبال میکنه، شامل 5000 تا در بالای پوسته، 4000 تا چکمه و 700 تا در هارودس

باد سرد در خیابان بالا به نظر می رسد تنها شروع یک طوفان اقتصادی در توسط coronavirus: یکی از سه شرکت در حال حاضر انتظار می رود که اجازه رفتن کارکنان تا پایان ماه سپتامبر، تحقیقات جدید توسط موسسه منشور پرسنل و توسعه گفت: در روز سه شنبه.

دبنهام در حال حاضر اعلام کرده بود 2500 redundancies این هفته پس از آن را به دولت در ماه آوریل رفت که coronavirus قفل کردن درآمد.

صاحبان آن در حال حاضر حراج ی را برای تامین امنیت سرمایه گذاران جدید و یا جذب خریدار برای کل زنجیره ای راه اندازی کرده اند.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de