تلویزیون اپل تا سال 2020 refresh: آنچه من می خواهم برای دیدن در یک جدید 4K پخش آنلاين جعبه - CNET

سارا تو/CNET اپل تلویزیون 4K پخش آنلاين جعبه بسیار دیر شده برای به روز رسانی. آن را راه اندازی دو سال و نیم

توسط SALAMNEWWS در 31 اردیبهشت 1399
cnet-cheap-expensive-10a-apple-tv-4k
سارا تو/CNET

اپل تلویزیون 4K پخش آنلاين جعبه بسیار دیر شده برای به روز رسانی. آن را راه اندازی دو سال و نیم پیش در ماه سپتامبر 2017 که واقعا مدت زمان طولانی در این جهان به سرعت گام از جریان. اپل متمرکز شده خود را به روز رسانی در خدمات در عین حال نورد از تلویزیون اپل به همراهتعمیرات اساسی به تلویزیون اپل برنامه شامل iTunes و در حال توسعه یک پلتفرم بازی در اپل بازی های آنلاین. اما گل سرسبد TV box بدون تغییر باقی مانده است در حالی که رقبای مانند Roku, آمازون آتش تلویزیون و گوگل قدرت افزايش تعداد از تلویزیون جدید دستگاه های.

به طور معمول با اپل و شایعات از یک refresh همیشه متلاطم اما این شرکت نشده اعلام کرد هر چیزی رسمی نشده است. در اینجا چند چیز من می خواهم برای دیدن در سال 2020 به روز رسانی به عنوان به خوبی به عنوان برخی از, امیدوار, اگر خیلی خوش بینانه, آرزوها.

پردازنده سریعتر

Apple iPad Pro 2018 chip

برای اولین بار معرفی شده در سال 2018 در کنار آیپد جدید جوانب این A12X بسیار قدرتمند تر از تراشه فعلی A10X.

سارا تو/CNET

نزدیک داده شده در هر روز کردن از سخت افزار اپل, آخرین شایعات سیب تداوم جریان جعبه A10X تراشه تا بیشتر قادر به A12X.

در حالی که به طور بالقوه به عنوان قدرتمند به عنوان A13 Bionic پردازنده موجود در آی فون 11 خط و آیفون SE, این A12X همان نوع از پردازنده اپل استفاده می شود در سال 2018 اپل جوانب مثبت. با توجه به اینکه اپل تبلیغ تراشه به عنوان قادر به ارائه گرافیک است که رقابت Xbox One S که در آن معرفی شده است که iPad Pro, این می تواند یک افزایش بزرگ برای توسعه دهندگان به دنبال فشار بازی ها بازی های خود را بر روی یک صفحه نمایش بزرگتر است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: تلویزیون اپل برنامه 2019: همه چیز شما نیاز به دانستن

8:07

بهتر است از راه دور

apple-tv-smart-apartment-home-entertainment-remote.jpg

از راه دور جدید خواهد بود بر روی یک به روز شده تلویزیون اپل.

کریس مونرو/CNET

تلویزیون اپل را از راه دور فوق العاده شیک و مدرن با نگاه حق بیمه است که متناسب با $180 شروع قیمت اپل تلویزیون 4K هنوز هم دستورات. در حالی که من از ذهن نیست رعد و برق کابل شارژ (هر چند USB-C خواهد بود) و از راه دور یکی از معدود مکان هایی که من از سیری پد لمسی درایوهای من آجیل.

من اغلب پیدا کردن از راه دور عقب مانده و یا جهش پولي که در آن من می خواهم آن را برای رفتن صرف نظر از اینکه من وارد کردن متن پیمایش از طریق نرم افزار و یا بازی یک بازی است. من فقط آرزو می کنم به صورت ساده پد جهت مانند آمازون آتش تلویزیون یا Roku جعبه یا بله در حال حاضر قطع نسل سوم اپل تلویزیون. شایعات نشان می دهد از راه دور جدید و در آثار, اما آنچه که به نظر می رسد مانند ناشناخته باقی مانده است.

در حالی که ما در آن هستیم اضافه کرد IR پشتیبانی در علاوه بر این به CEC برای کنترل تجهیزات AV مفید خواهد بود. Roku و آتش تلویزیون کنترل از راه دور کنترل می تواند فقط در مورد هر تلویزیون حجم و قدرت با استفاده از مادون قرمز دستورات شما اجازه می دهد به خندق خود را از راه دور تلویزیون به طور کامل. اپل نیاز به انجام چیزی مشابه به همین.

ادامه مطلب: بهترین تلویزیون اپل از راه دور موارد برای کمتر از $10

UWB پشتیبانی برای پیدا کردن کنترل از راه دور از دست

ultra-wideband

اپل شعار مزایای آن ultra wideband تراشه برای AirDrop.

اپل

اپل اضافه شده آنچه در آن خواستار "U1" تراشه به آی فون 11 خط در سال گذشته هر چند که هنوز به طور کامل با جزئیات این تراشه قابلیت. بهره گیری از آنچه شناخته شده به عنوان ultra wideband تکنولوژیتراشه طراحی شده است برای کمک به با آگاهی فضایی به شما اجازه می دهد به دقت اشاره کردن دقیقا همان جایی که یک آیتم از دست داده است. این تکنولوژی همچنین شایعه به کلید اپل مدتها انتظار کاشی مانند اپل برچسب انتقالها.

اپل توصیف تکنولوژی در آن آی فون 11 صفحه به عنوان "GPS در مقیاس اتاق نشیمن خود را" پس چرا اضافه کردن این قابلیت به تلویزیون اپل و از راه دور جدید برای کمک به شما در پیدا کردن اجتناب ناپذیر از دست رفته از راه دور در اتاق نشیمن خود را ؟ حداقل آن را می دهد اپل در پاسخ به Roku که تا به حال کمتر زرق و برق دار اما هنوز عملی یاب کنترل از راه دور -- که در آن صدای کلیک ساطع صدا تا زمانی که شما از زیرخاک در اوردن آن را از روی نیمکت بالشتک -- در آن حق بیمه فوق العاده جعبه برای سال.

آرزو: ارزان و تلویزیون اپل جریان, چوب

داده چه مدت آن طول می کشد اپل به بیرون آمدن با پخش آنلاين سخت افزار یک بازخوانی در سال 2020 خواهد بود در حال حاضر یک پیروزی رسیده و درخواست برای دو خواهد بود هل دادن آن است. اما از آنجایی که این یک لیست علاقه مندی های, در اینجا می رود.

وقتی که می آید به جریان ارزان چوب از Roku و آمازون و همچنین Chromecasts از گوگل شده اند فوق العاده محبوب با افرادی که به دنبال افزایش قابلیت های خود را nonsmart تلویزیون. کمتر از گران قیمت شاید slimmed پایین نسخه از تلویزیون اپل را اپل یک راه جدید برای به دست آوردن مردم به آن اکوسیستم ارائه راه دیگری برای نه فقط جریان تلویزیون اپل به علاوه نشان می دهد (پس از اپل خدمات جریان است در حال حاضر در Roku و آمازون مربوطه سیستم عامل) اما همچنین یک راه به گذرگاه طاقدار, موسیقی اپل و آیتونز.

اضافه کردن در پخشکه اپل در حال حاضر گسترش یافته برای حمایت از آخرین تلویزیون از, سامسونگ, ال جی, Vizio و سونی و شما می توانید از راه فوتی و فوری برای گسترش باغ دیواری است که اپل اکوسیستم برای کسانی است که علاقه مند به خرید یک تلویزیون جدید است. و $50 برای تلفن های موبایل مانند یک قیمت خوب به من.

که من لیست علاقه مندی های. اگر وجود دارد هر چیزی که شما می خواهم برای دیدن در یک اپل تی وی جدید با دستگاه, اجازه دهید من در نظر دانم.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب