بوریس جانسون می گوید حمله به مجسمه است "دروغ گفتن در مورد تاریخ ما" و تظاهرات شده اند 'ربوده شده توسط بوکوحرام'

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط SALAMNEWWS در 23 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

بوریس جانسون گفت: تخریب مجسمه مقدار به "دروغ در مورد تاریخ ما" و آن را "مضحک و شرم آور" برای یک بنای تاریخی را به وینستون چرچیل به سوار کردن جلوتر از انتظار تظاهرات در این آخر هفته.

نخست وزیر گفت که در زمان جنگ رهبر مجسمه "یادآوری دائم از دستاورد خود را در صرفه جویی در این کشور و کل اروپا - از یک فاشیست و نژادپرست ظلم و ستم."

"ما نمی توانیم در حال حاضر سعی کنید برای ویرایش یا سانسور گذشته ما" او هنوز توییتی. "ما نمی توانیم وانمود به تاریخ های مختلف."

آقای جانسون افزود که "تنها مسئول عمل" بود به دور ماندن از تظاهرات برنامه ریزی شده در این آخر هفته.

"همانطور که برای برنامه ریزی تظاهرات همه ما درک مشروع احساس خشم در آنچه اتفاق افتاده است در مینه سوتا و مشروع میل به اعتراض علیه تبعیض" او نوشت.

مجسمه سابق نخست وزیر بریتانیا وینستون چرچیل در میدان پارلمان لندن شده است daubed با کلمات "یک نژادپرست" توسط خرابکارها.

"هر چه پیشرفت این کشور ساخته شده است که در مبارزه با نژاد پرستی - و از آن شده است بزرگ - همه ما می دانیم که وجود دارد خیلی بیشتر کار را به انجام.

"اما روشن است که این اعتراضات شده اند متاسفانه ربوده شده توسط افراط گرایان قصد خشونت است. حمله به پلیس و اعمال بی رویه از خشونت است که ما شاهد بیش از هفته گذشته در حال غیر قابل تحمل و آنها شنیع.

"تنها مسئول دوره از عمل است به دور ماندن از این تظاهرات است."

یک محافظ جعبه قرار داده شده بود در اطراف مجسمه در میدان پارلمان پس از آن را هدف قرار داده بود در دوران سیاه زندگی ماده تظاهرات آخر هفته گذشته.

آن را تخریب با کلمات "یک نژادپرست" در حالی که تهی گور نیز که در حال حاضر محافظت شده با احتکار نیز هدف قرار دادند.

این تظاهرات موجب مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس در ایالات متحده شاهد درگیری بین معترضان و پلیس در لندن در حالی که در بریستول یک مجسمه تاجر برده ادوارد Colston بود پایین کشیده و رها در بندر.

اضافی و گزارش توسط بهبهانtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب