اکثریت قریب به اتفاق کبک ها معتقدند که ملل اول با تبعیض مواجه هستند: نظرسنجی

اکثریت قریب به اتفاق کبک های غیر بومی تشخیص می دهند که اعضای اول ملل در این استان در معرض نژادپرستی یا تبعیض ه

توسط SALAMNEWWS در 22 مرداد 1399

اکثریت قریب به اتفاق کبک های غیر بومی تشخیص می دهند که اعضای اول ملل در این استان در معرض نژادپرستی یا تبعیض هستند، یک بررسی جدید نشان می دهد.

نظرسنجی انجام شده توسط شرکت نظرسنجی Leger برای مجمع ملل اول کبک لابرادور نشان داد که 92 درصد از پاسخ دهندگان موافقت کردند که جوامع بومی با نژادپرستی یا تبعیض مواجه هستند.

هشت نفر از 10 کبک باز نظر مثبتی از سازمان ملل اول دارند، اما 58 درصد می گویند که درک درستی از مسائلی که با آن جوامع مواجه است، ندارن.

بیش از نیمی از آنها معتقدند که روابط بین کبک های غیر بومی و ملل اول فقیر هستند و 91 درصد معتقدند که دولت استانی نقش مهمی برای تعمیر و حفظ روابط دارد.

بیشتر بخوانید: کبک برتر 'اعتماد به نفس' در مورد اقدامات تجدید نظر شده coronavirus به عنوان شروع مدرسه بادبزنی

۸۰ درصد از پاسخ دهندگان معتقدند که مردم ملل اول با موانع اضافی مواجه هستند و ۷۰ درصد معتقدند که اعضای اول ملل با کبک های غیر بومی در ساختارهای اجتماعی یکسان رفتار نمی شوند.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

Ghislain Picard, chief of the Assembly of First Nations of Quebec and Labrador, says he was surprised by some of the results, which he says demonstrate a greater understanding of the plight faced by First Nations.

مجمع در نظر دارد طرحی را برای بهبود نحوه ارائه خدمات دولت ها به ملل اول، در اوایل پاییز تدوین کند.

نظرسنجی آنلاین، 1002 نفر از پاسخ دهندگان در سراسر کبک را به طور تصادفی از پنل کاربری اینترنتی لگر گرفته شده است، با اعضای اول ملل از نمونه حذف شده است.

جمع آوری داده ها بین 17 ژوئیه و 23 ژوئیه انجام شد و نتایج را نمی توان حاشیه ای از خطا اختصاص داد زیرا نظرسنجی های مبتنی بر اینترنت واقعا تصادفی در نظر گرفته نمی شود.

کوروناویروس: 425 مورد COVID-19، 34 بستری در بیمارستان در میان مردم بومی
ویروس کورونا: 425 مورد COVID-19، 34 بستری در بیمارستان در میان مردم بومی

© 2020 The Canadian Presstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب