این اتاق میان برد می افزاید: smarts و خالی dustbin خود را - CNET

Roomba i3 پلاس جدید می تواند dustbin خود را خالی کند.Irobot iRobot جدید $600 Roomba i3 به علاوه اعتصاب تعادل

توسط SALAMNEWWS در 27 شهریور 1399

Roomba i3 پلاس جدید می تواند dustbin خود را خالی کند.

Irobot

iRobot جدید $600 Roomba i3 به علاوه اعتصاب تعادل جالب بین قیمت و ویژگی های. این جاروبرقی ربات برخی از پیشرفته ترین ویژگی های iRobot را ارائه می دهد ، مانند اتصال و خالی کردن بن خودکار ، اما با قیمت پایین تر از مدل های پایان بالاتر iRobotاست.

Roomba i3 پلاس نیز سازگار است, حداقل تا حدی, با iRobot نابغه صفحه اصلی پلت فرم اطلاعات. سیستم کامل ترکیبی از یک برنامه تلفن همراه تازه بازسازی شده با کنترل صدا و نقشه برداری پیچیده و اجتناب از تله. برای لذت بردن از تمام آن ویژگی ها، شما هنوز هم باید به صرف دلار بزرگ در هر دو Roomba s9 به علاوه ($ 1،100) و یا Roomba i7 پلاس (800 دلار).

تجارت کردن

Roomba i3 پلاس ارائه می دهد پیشنهاد زمان تمیز کردن (در داخل برنامه) بر اساس سابقه تمیز کردن خود را. این ربات همچنین با تمیز کردن یک نقشه موقت خواهد ساخت. از این طرح طبقه کاری برای حرکت سیستماتیک از طریق فضاها استفاده می کند. این قطعا کارآمد تر از ضربه زدن تصادفی در اطراف اتاق است. خلاء همچنین از طریق وای فای به شبکه خانگی شما متصل می شود. شما می توانید آن را از طریق برنامه کنترل, و با دستورات دستیار صدای اساسی.

استفاده از دستورات صوتی اساسی برای کنترل Roomba i3 پلاس.

Irobot

که گفت : Roomba i3 پلاس نمی تواند نقشه های آن را برای استفاده بعدی می سازد ذخیره کنید. این باید یکی از تازه هر بار که آن را تمیز ایجاد کنید. بنابراین، این مدل فاقد توابع نقشه برداری دقیق s9 و i7 است. به عنوان مثال شما نمی توانید در اتاق ها یا مناطق خاص با استفاده از برنامه یا صدای خود تمیز کنید.

و از آنجا که Roomba i3 Plus دوربین ندارد، قادر نخواهد بود اشیاء مانند صندلی، نیمکت و میز را تشخیص دهد. روبات هایی که انجام می دهند، به طور خاص Roomba s9 و i7، باید در طول زمان مناطق مشکل را همراه با مناطق تمیز کردن هدفمندتر تشخیص دهند.

نگاهی دقیق تر به Roomba i3 پلاس بدون اسکله پایه تمیز آن.

Irobot

از کجا بخرمش

اگر شما هنوز هم علاقه مند به $600 Roomba i3 پلاس با وجود محدودیت های آن شما در شانس هستید. این مدل امروز به فروش می رسد، به طور مستقیم توسط iRobot، هر دو در ایالات متحده و کانادا به فروش می رسد. همچنین در ماه سپتامبر در خرده فروشان دیگر فرود خواهد آمد. iRobot انتظار دارد برای ارائه در دسترس بودن جهانی با شروع در سه ماهه اول سال 2021.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de