ترس از دوم coronavirus سنبله در حال رشد امروز پس از آمار و ارقام جدید نشان داد که این ویروس می تواند نمایی در حال رشد در شمال غربی انگلستان است.

تولید مثل رای دادن است که تصور می شود 1.01 در شمال غرب و 1 در غرب با توجه به اطلاعات وارد شده توسط بهداشت عمومی انگلستان (PHE) و دانشگاه کمبریج.

ضربه می آید به عنوان سازمان جهانی بهداشت به روز شده دستورالعمل آن به همه توصیه پوشیدن ماسک در حالی که در – و بیش از 60 پوشیدن درجه پزشکی ماسک.

دنبال آخرین به روز رسانی در زیر:

معاملات روز یکشنبه قوانین می تواند اوراق برای کمک به بهبود اقتصادی
 

معاملات روز یکشنبه قوانین می گیریم برای یک سال برای کمک به اقتصاد بازیابی از coronavirus بحران است.

سوپر مارکت کارفرمایان قبلا از دولت خواست برای استراحت این قانون — که محدودیت بزرگتر مغازه ها تنها به خدمت به مشتریان به مدت شش ساعت در روزهای یکشنبه — به سهولت صف و ازدحام بیش از حد.

و به نظر می رسد تماس های خود را پاسخ داده شده است به عنوان خیابان داونینگ گفته می شود برنامه ریزی برای گسترش تجارت ساعت به عنوان بخشی از یک بسته از اقدامات برای احیای اقتصاد است.

ادامه مطلب:
 

با دولت انگلستان ساخت پوشیدن ماسک اجباری در حمل و نقل عمومی از 15 ماه ژوئن سازمان جهانی بهداشت برای به روز رسانی خود را با دستورالعمل های توصیه می شود بیش از 60 یک قدم بیشتر و پوشیدن پزشکی-درجه ماسک در حالی که در.

اما هشدار داد سازمان رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus,: "من نمی توانم بگویم این به وضوح به اندازه کافی: ماسک به تنهایی نمی خواهد از شما محافظت از Covid-19."

ادامه مطلب:

یک توسعه قابل توجهی دیروز آن را به عنوان نشان داد ویروس, نرخ تولید مثل – به اصطلاح R -شماره – بالاتر 1 در شمال غربی و در 1 در جنوب غربی است.

"اگر R بالاتر از 1 است که به معنی این بیماری نمایی در حال رشد است و حفظ خواهد کرد در حال گسترش به مردم بیشتر و بیشتر" آقا پاتریک blue palace hotel انگلستان ارشد دانشمند قبلا گفت.

دولت بلند گفت که نگه داشتن این شکل زیر 1 بود حیاتی به کاهش مستند – و برای جلوگیری از دوم موج مرگبار?

آنچه ممکن است داده های جدید چیست ؟ ما نگاهی به تبعات اینجا:
 

تبلیغات

صبح بخیر و خوش آمدید به مستقل's پوشش زنده coronavirus همه گیر در انگلستان و در سراسر جهان.

لطفا اجازه می دهد تا وبلاگ یک لحظه به بار