مظنون در آنچه پلیس معتقد است تلاش برای حمله جنسی در ادمونتون میل کریک Ravine

پلیس به دنبال یک مظنون پس از آن که آنها معتقدند که یک مرد سعی کرد به تجاوز جنسی زن 63 ساله در ادمونتون میل کری

توسط SALAMNEWWS در 22 مرداد 1399

پلیس به دنبال یک مظنون پس از آن که آنها معتقدند که یک مرد سعی کرد به تجاوز جنسی زن 63 ساله در ادمونتون میل کریک Ravine در صبح دوشنبه.

در یک خبر، پلیس گفت: بین ساعت 9 صبح تا 11:30 صبح، زن در حال قدم زدن به سمت شمال در مسیر یراواین در نزدیکی خیابان 97 و خیابان 92.

پلیس روز سه شنبه گفت: «در حال عبور از یک مرد تنها، او به دنبال او رفت، او را از پشت گرفت و او را به سمت بوته زار کشید. زن مقاومت کرد و مظنون از صحنه فرار کرد

در این زمان، محققان معتقدند که این حمله انگیزه جنسی داشته است."

پلیس گفت: کارآگاهان بخش تجاوز جنسی پلیس ادمونتون با بخش تجاوز جنسی به تحقیق ادامه می دهد.

پلیس گفت مظنون به عنوان یک مرد تیره موی توصیف شده است که در حدود 25 تا 30 سال سن. اون يه شلوار پيژامه ي تيره و کبود پوشيده بود

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

نقشه ای از محل تقریبی که حادثه در آن رخ داده است در پایین این مقاله دیده می شود.

هر کسی که اطلاعاتی در مورد مظنون یا حادثه دارد از او خواسته می شود که با شماره تلفن همراه ۴۵۶۷-۴۲۳-۷۸۰ تماس #377 پلیس تماس بگیره. همچنین اطلاعات ناشناس می تواند به توقف گران جرم در 1-800-222-8477 یا آنلاین ارائه شود.

Police are looking for a suspect after they believe a man tried to sexually assault a 63-year-old woman in Edmonton’s Mill Creek Ravine on Monday morning. In a news release, police said between 9 a.m. and 11:30 a.m., the woman was walking north on a trail in the ravine near 97 Street and 92 Avenue.
پلیس به دنبال یک مظنون پس از آن که آنها معتقدند که یک مرد سعی کرد به تجاوز جنسی زن 63 ساله در ادمونتون میل کریک Ravine در صبح دوشنبه. در یک خبر، پلیس گفت: بین ساعت 9 صبح تا 11:30 صبح، زن در حال قدم زدن به سمت شمال در مسیر یراواین در نزدیکی خیابان 97 و خیابان 92. عرضه شده توسط EPS

© 2020 اخبار جهانی ، بخش از کوروس سرگرمی شرکت.

88801100011088پلیس به دنبال مظنون یبعد از اینکه معتقدند مردی سعی کرده صبح دوشنبه به یک زن 63 ساله در ادمونتون میل کریک راواین تجاوز جنسی کند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب